2:2
2:2
- : -

FBC Bestie Česká Lípa C - FBC Šluknovsko Česká Lípa  9:10
1. Karel Veber, 2. Michal Baláž, 5. Tomáš Jančuk, 8. Tomáš Jančuk, 9. David Böhme, 17. Tomáš Jančuk, 23. Jan Tregner, 35. Jan Vaněk, 36. Jakub Říha - 1. Jan Pondělíček, 3. Jan Štefáček, 7. Jan Pondělíček, 8. Jan Štefáček, 9. Jakub Zahejský, 13. Aleš Rydlo, 20. Jan Štefáček, 29. Jan Pondělíček, 44. Lukáš Doležal, 45. Jakub Zahejský; rozhodčí: Jakub Mauer - Josef Kubát; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Salavec ?, Lukáš Klíma ? - David Fanderlik ?; po třetinách: 5:6, 2:2, 2:2;
45:00
44:57
Vyloučen hráč Lukáš Klíma družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za hra na zemi.
44:10
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jakub Zahejský, asistoval Jan Pondělíček (9:10).
43:55
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Tomáš Rýsler (9:9).
43:34
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
36:45
Vyloučen hráč Jan Pondělíček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
35:17
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Jakub Říha bez asistence (9:8).
34:59
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Jan Vaněk, asistoval David Böhme (8:8).
30:00
30:00
28:30
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Pondělíček, asistoval Petr Vondráček (7:8).
22:52
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Jan Tregner, asistoval Martin Vašák (7:7).
19:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček, asistoval Petr Vondráček (6:7).
16:17
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Martin Vašák (6:6).
15:01
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Klíma družstva FBC Bestie Česká Lípa C
15:00
15:00
12:54
Vlastní branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Aleš Rydlo (5:6).
11:17
Vyloučen hráč Jan Vaněk družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
08:49
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jakub Zahejský, asistoval Lukáš Doležal (5:5).
08:05
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil David Böhme, asistoval Karel Veber (5:4).
07:28
07:13
06:37
04:03
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Michal Baláž (3:2).
02:58
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček, asistoval Jan Pondělíček (2:2).
01:34
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Michal Baláž, asistoval Martin Vašák (2:1).
00:44
00:06
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Karel Veber, asistoval David Böhme (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: David Fanderlik; hráči v poli: Tomáš Rýsler, Petr Vondráček, Jan Štefáček, Jan Pondělíček, Jan Gavlík