2:0
1:1
- : -

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 4:4
15. Jaroslav Petrák, 26. Antonín Ježek, 26. Vojtěch Petráň, 32. Jaroslav Petrák - 3. Jan Trkovský, 5. Jakub Šolle, 11. Petr Burgr, 38. Petr Burgr; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Julius Šabler ? - Martin Procházka ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:1;
45:00
43:31
Vyloučen hráč Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
37:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Burgr bez asistence (4:4).
32:53
Vyloučen hráč Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
31:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Petráň (4:3).
30:00
30:00
29:15
Vyloučen hráč Štěpán Křeček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
25:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Šimon Jelínek (3:3).
25:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Jaroslav Petrák (2:3).
23:56
Vyloučen hráč Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
14:26
14:01
Vyloučen hráč Dominik Horák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
10:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Burgr, asistoval Jakub Lahoda (0:3).
04:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Šolle, asistoval Jakub Lahoda (0:2).
02:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Trkovský, asistoval Petr Burgr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Jakub Šolle, Jakub Lahoda, Petr Burgr, Jan Trkovský, Štěpán Křeček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Antonín Ježek, Josef Nový, Marek Urban, Matěj Ďurina