3:6
0:0
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 12:11pn
5. Marek Hloch, 6. Ondřej Souček, 12. Michal Štěpán, 23. Ondřej Souček, 25. Marek Hloch, 28. Michal Štěpán, 31. Ondřej Souček, 31. Marek Hloch, 45. Jan Grygar, 48. Marek Hloch, 59. Ondřej Dobeš, N René Mikel - 5. Jakub Kostelník, 10. Adam Lichnovský, 13. Daniel Opatřil, 16. Jakub Kostelník, 19. Lukáš Vávra, 48. Daniel Opatřil, 49. Ondřej Kubátko, 53. Daniel Opatřil, 53. Lukáš Soukal, 57. Jakub Kresta, 57. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 6, Jakub Kosar 25 - Jakub Strakoš 13, Filip Grill 21; po třetinách: 3:5, 5:0, 3:6, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Lukáš Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč René Mikel a vstřelil rozhodující gól (12:11).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Daniel Opatřil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Ondřej Dobeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč René Mikel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Ondřej Kubátko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Štěpán Potsch , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí - Milan Uvíral: První dvě třetiny náš výkon byl slabý, spíš jsme spali. Ve třetí třetině jsme se konečně probrali. Nájezdy už jsou jenom loterie. Díky soupeři za hru.
65:00
Komentář trenéra domácích - Marek Hloch: Dneska dopředu super výkon. V obraně soupeř trestal každou naši chybu. Ve třetí třetině nám docházeli síly a zbytečně jsme ztratili vyhraný zápas. I tak bych chtěl klukům moc poděkovat. Díky soupeři za hru.
65:00
60:00
60:00
58:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Ondřej Souček (11:11).
56:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (10:11).
56:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Lukáš Vávra (10:10).
52:09
Timeout FBC Hranice
52:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Mojmír Jahoda (10:9).
52:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Jakub Kresta (10:8).
50:37
Vyloučen hráč Jaromír Chodil družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra na zemi.
48:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (10:7).
47:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Filip Grill (10:6).
47:07
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Grygar (10:5).
44:51
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Grygar, asistoval Jaromír Chodil (9:5).
40:00
40:00
36:15
Vyloučen hráč Jakub Charvát družstva FBC Hranice na 2 minuty za zdržování hry.
30:50
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Grill družstva FBC Vikings Kopřivnice
30:49
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jaromír Šenkeřík (8:5).
30:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Souček, asistoval Jaroslav Král (7:5).
27:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Michal Štěpán, asistoval Jakub Charvát (6:5).
24:39
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Grygar (5:5).
22:09
20:00
20:00
18:28
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kosar družstva FBC Hranice
18:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (3:5).
17:39
Vyloučen hráč Jan Polášek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
15:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Ondřej Kubátko (3:4).
12:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (3:3).
11:50
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Michal Štěpán, asistoval Ondřej Souček (3:2).
09:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kostelník (2:2).
05:53
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Souček, asistoval Jakub Charvát (2:1).
04:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Grygar (1:1).
04:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Adam Lichnovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Lukáš Soukal, Petr Podlezl, Lukáš Vávra, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Tomáš Hořecký, Marek Hloch, Jan Grygar, Jaromír Šenkeřík, Jaromír Chodil