0:3
3:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:6
57. Tomáš Brom, 57. Martin Nagy, 59. Adam Hemerka - 10. Jan Natov, 22. Martin Tokoš, 23. Jakub Bína, 34. Mikuláš Komárek, 47. Tomáš Chroust, 54. Jakub Bína; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 29 - Lukáš Bauer 20; po třetinách: 0:1, 0:3, 3:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí-10, hosté-10.
58:57
Domácí vypresovali balonek a jdou do šesti.
58:38
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jiří Juhaňák (3:6).
58:35
A i druhý souboj Kolajta vs Tokoš vyhrává domácí gólman.
58:22
Tokošovu střelu vyráží reflexivně Kolajta.
57:04
Procházka v dobré pozici promáchl.
56:42
Tak po třech trefách brankové konstrukce to Nagymu vyšlo a dostává balonek za Bauerova záda.
56:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Šimon Leško (2:6).
56:22
Trochu se štěstím teď domácí skórují, když Juhaňákovu střelu tečuje Brom.
56:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jiří Juhaňák (1:6).
56:11
Vlach vyprášil hostující blok.
55:22
Juhaňákovu střelu chytá Bauer pravou nohou.
54:35
Korych to na Kolajtu zkoušel kličkou do forhendu, ale nedokázal jej překonat.
54:34
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil Marek Korych.
54:34
Curney se otočil okolo Juhaňáka, a ten ho strčil do zad, což rozhodčí ocenili nájezdem.
54:23
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
53:40
Brom trefuje pouze boční síťku Bauerovi brány.
53:09
Už už to vypadalo, že Curney promeškal ideální momenta na přihrávku nebo střelu, ale v tom našel volného Bínu, který opět dokázal zasunout balonek okolo Kolajty.
53:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (0:6).
52:30
Další tyčka po střele Nagyho, tu už dneska máme na hattrick...
52:05
Korych střílel jen do pupku Kolajty.
49:21
Leško posunul na Nagyho, ten přestřelil poloprázdnou bránu.
48:24
Tomašíkovu střelu vyhlavičkoval Kolajta až do třetí řady tribuny.
46:56
Řehoř našel krásnou nahrávkou na brankovišti volného Tomáše Chrousta, a ten se prosadil parádním bekhendem.
46:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Řehoř (0:5).
44:33
Zoufalovu nahrávku lapil před Korychem Kolajta.
43:22
Procházkovu střelu do prázdné brány blokuje na poslední chvíli svou hokejkou Suchánek.
41:02
Fuchs našel krosem Broma, ten následně střílel vedle Bauerovi brány.
40:01
Domácí nasadili svoji druhou lajnu na hostující první, tak uvidíme, co tato změna přinese.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí-6, hosté-11.
40:00
Máme za sebou i druhou část zápasu, ve které opět dominovala Boleslav, a to jak z pohledu držení balonku, tak i střílení branek. Konkrétně se prosadili Tokoš, Bína a Komárek. Domácí nedokázali proměnit některé svoje nadějné příložitosti a ve třetí třetině, tak budou muset dohánět čtyřbrankové manko.
40:00
39:53
Hemerkův brejk zastavil Krzyžanek, na druhé straně pak Kolajta vychytal Curneyho.
39:23
Horákova střela míří vedle Bauerovi brány.
38:27
Leško střílí po Kostkově nahrávce pod střechu haly.
38:20
Suchánkova střela míří mimo Kolajtovu bránu.
37:08
Slezákovu dlouho nahrávku nedokázal zpracovat Vlach a balonek si tak uzmul Gruber.
36:01
Tomašíkova střela mířila blíž stropu haly než bráně.
35:10
Fuchsovu střelu vyrážel Baure, Procházka se poté k dorážce nedokázal protlačit.
34:50
Hosté roztočili domácí, ale tlak skončil na nepřesné střele od Natova.
33:36
Domácí zaspali při bránění standardky, a to trestá dobrou střelou z první hostující Komárek.
33:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Jan Řehoř (0:4).
33:16
Procházka se dobře vytočil z rohu, ale nedokázal trefit Bauerovu bránu.
32:00
Curney na poslední chvíli zastavil Slezáka v nadějné protiakci.
31:25
Nyní sledujeme neurovnanou fázi zápasu.
29:41
Zoufalého dokázal Hronek zastavit pouze za cenu faulu.
29:34
Bína se vytočil z rohu podobně, jako při gólové akci, ale tentokrát nedokázal překonat  Kolajtu.
28:46
Šebek neprotlačil balonek mezi Kolajtovi nohy.
28:25
Tokoše dobře získal balonek, ale narazil na připraveného Kolajtu.
27:55
Natovu střelu dokázala zblokovat domácí obrana.
26:02
Fuchs v zajímavé situaci nezpracoval Procházkovu nahrávku.
25:33
Bromova střela mimo Bauerovu bránu.
24:47
Po druhé v zápase zvoní po střele Nagyho branková konstrukce za Bauerem.
24:32
Leškovu střelu chytá Bauer.
23:46
Střelu Broma "chytá" spoluhráč Procházka.
22:44
Podobný gól jako ten druhý, Curney posunul do rohu Bínovi, a ten se vytočil kolem Kolajty a je to 0:3.
22:43
21:52
Řehořovu střelu vyráží Kolajta a Tom Chroust míjí dorážku.
21:20
Tomašík našel volného Tokoše přímo před Kolajtou, a ten se nemýlil.
21:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (0:2).
20:01
Druhé úvodní buly vyhráva Curney a rozehrávat tak bude Boleslav.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 7, hosté - 14.
20:00
Máme za sebou první třetinu, ve které si ani jeden tým nedokázal vytvářet vyložené příležitosti. Jediným střelcem je prozatím Jan Natov, který se prosadil v desáté minutě. Na obou stranách pak jednou zazvonila branková konstrukce, a to po střelách Nagyho a Tomašakí. Druhá třetina začne přibližně v 18:38.
20:00
18:31
Korych našel na středu volného Zoufalého, ten trefil pouze domácího obránce Horáka.
18:25
Dobrý výhoz Kolajty nedokázal ukrotit Kostka.
17:22
Šebek měl poloprázdnou bránu, ale ještě hledal Tokoše na zadní tyčce, naštěstí pro domácí byla jeho nahrávka extrémně nepřesná.
16:05
Domácí první lajne se daří dobře neutralizovat tu hostující, ale s protiútoky už to tak růžové není.
15:15
Hronkovu střelu vyrazil Bauer, Leškovu dorážku zblokovala hostující obrana.
14:10
Hosté zavřeli domácí v jejich pásmu, ale do žádných šancí se nedokázali dostat.
13:32
Komárkův pokus zblokoval Horák.
13:10
Dobré střídání domácí druhé lajny končí faulem Suchánka.
12:38
Vlachův bekhend po akci Hemerky chytá Bauer.
12:22
Curney střílel ze středového prostoru, jeho střelu vyhlavičkoval pozorný Kolajta.
10:52
Horákova střela končí na noze posledního obránce. Na druhé straně poté Komárka vychytal Kolajta.
09:53
Natov si našel míček u levého mantinelu a měl spoustu času mířit na zadní tyčku Kolajtovi brány.
09:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Gruber (0:1).
08:45
Na druhé střeně trefuje Nagy spojnici.
08:00
Tomašík trefuje břevno Kolajtovi brány.
07:20
Hostující první lajna zavřela tu domácí, vše nedokázal přeměnit v gól Natov.
05:48
Tlak hostující třetí lajny končí střelou Tomáše Chrousta mimo Kolajtovu bránu.
03:20
Hemerka prověřil střelou nad nohu Bauera, ten i s trochou štěstí chytá.
01:44
Zoufalého střelu do horního rohu ,Kolajta chytá.
01:27
První tlak hostů, domácí odolávají.
00:01
Úvodní buly Fuchs versus Curney, úpsěšnější byl domácí kapitán.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Gruber, Jakub Bína
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Matyáš Kůra, Marek Fuchs, Jakub Procházka
00:00
Dobrý den,
vítejte u textového online přenosu z posledního zápasu Livesport Superligy v roce 2020. V tom se utkají domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno a hostující Předvýběr.CZ florbal MB. Pro domácí se bude jednat o první zápas od 14.12., kdy v televizním zápase porazili Pardubice.
00:00
I pro hosty byl posledním zápasem, ten televizní, a to včera, když si poradili s Českou Lípou 16:9. Papírovým i tabulkovým favoritem jsou hosté z Boleslavi, kteří se aktuálně nachází na třetím místě, zatímco domácí jsou na místě desátém.