3:2
1:6
- : -

Spartak Pelhřimov - 1.MVIL Ostrava  4:9
32. Tomáš Kocián, 33. Tomáš Kocián, 40. Kryštof Smejkal, 47. Matěj Kutílek - 10. Denis Kubiczek, 37. Jan Lacina, 39. Marek Gaščík, 43. Patrik Němec, 45. Jan Adamík, 45. Patrik Němec, 55. Patrik Němec, 59. Marek Gaščík, 60. Denis Kubiczek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Martin Domanský 15 - Vojtěch Kořínek 34; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:6;
60:00
střely ve třetí třetině 13:9 pro domácí
60:00
komentář trenéra: Myslím, že jsme vyvrátili všechny komentáře a učebnice florbalu. Jak se časti uvádí, že když hraje tým jednu třetinu nemůže vyhrát, nám se to dneska povedlo. Přeskupili jsme řady a soupeře nekompromisně roznesli na kopytech. Po dvě třetiny jsme se točili na kolotoči a nakonec ten výsledek je pro domácí hráče a skvělé diváky velmi krutý. Odtud se body jen tak vozit nebudou, díky svým spoluhráčům.
60:00
komentář trenéra domácích Jana Kotena: Letos nás v utkáních trápí nízká produktivita a nejinak tomu bylo i dnes. Soupeř ve dvou třetinách vytěžil z minima maximum. Ve třetí třetině jsme nabídli hrubými chybami soupeři šance a ten je proměnil. Risk bez brankáře už nám nevyšel.
60:00
59:35
Vyloučen hráč Patrik Němec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
59:25
Kubiczek získal míček na středu hřiště na polovině a dlouhým balónem trefuje prázdnou bránu
59:24
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Denis Kubiczek bez asistence (4:9).
59:01
Blažek střílí od mantinelu, Kořínek skáče a míček vyráží
58:37
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Marek Gaščík bez asistence (4:8).
54:43
Lacina nahrává od mantinelu na střed na Němce, ten se trefuje nad nohu Domanského
54:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Jan Lacina (4:7).
48:22
Gaščík dostal přihrávku přes celé hřiště, prošel až před bránu, Domanský skvělým zákrokem míček chytá
47:40
hostující Gaščík střílí a o kousek míjí domácí bránu
46:58
Poduška přihrál ze středu na Zajíčka na mantinel, ten se ale nedostal ke střele
46:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Marek Švrkala (4:6).
46:15
Kutílek z rohu velkého brankoviště posílá míček pod Kořínkem do brány hostů
45:48
Domanský rukou blokuje přihrávku zpoza brány
44:42
Kotzur nahrál na Němce, ten rychlou střelou nedává šanci Domanskému a zakončuje na bližší tyčku
44:41
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Daniel Kotzur (3:6).
44:33
Kubiczek poslal po rozehrávce z rohu cross na Adamíka, ten zakončil do prázdné brány
44:32
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Adamík, asistoval Denis Kubiczek (3:5).
43:54
Vlach přihrává na rozeběhlého Kutílka, jeho střelu blokuje hostující obránce
43:19
Smejkal poslal cross na Charouzka, tomu se míček zamotal mezi nohy
42:47
Kotzur ze středu z poloviny hřiště nahrál na Němce k mantinelu, ten se trefuje ke vzdálenější tyčce
42:46
42:22
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:26
hostující Mechel dostal přihrávku zpoza brány, Domanský skvělým zákrokem míček chytá
39:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Kryštof Smejkal, asistoval Tomáš Kocián (3:3).
39:34
Kocián ze středu nastřeluje míček na bránu, Charouzek ho zkouší dorazit ale hostující obrana mu v tom úspěšně brání
38:36
Němec ze středu vystřelil, Domanský jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil, na dorážku Gaščíka už ale nedosáhl
38:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Marek Gaščík, asistoval Patrik Němec (2:3).
36:35
Němec přihrál na Lacinu k mantinelu, ten prudkou střelou trefuje bránu, aniž by dal šanci přesouvajícímu se Domanskému
36:34
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Patrik Němec (2:2).
35:45
hostující hráč poslal přihrávku na Lacinu před bránu, Blažek přihrávku na poslední chvíli zachytil
35:16
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
34:44
Charouzek probíhá po mantinelu s míčkem, jeho střelu blokuje hostující obrana
32:55
Blažek přihrál na Fučíka před bránu, ten míček přebíhá
32:19
Kalina přihrál na Kociána, ten se z dálky trefuje na bližší tyčku nad nohu brankáře
32:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Dan Kalina (2:1).
31:57
Poduška přihrává na Kociána k mantinelu, ten rychle střílí a přesně trefuje na bližší tyčku
31:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Petr Poduška (1:1).
30:04
Vyloučen hráč Tomáš Elbl družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
30:01
první větší šance hostů v této třetině, po rozehrávce hostů z rohu střílí z výběhu Kubiczek, Domanský vyráží
28:23
Fučík posílá cross na Zrzavého ten střílí, Kořínek se ale rychle přesunul a střelu na poslední chvíli vyráží
27:31
po faulu na Kalinu rozehrávali domácí od mantinelu, střelu Knězů blokuje hostující obrana
26:47
Kalina se rychle vrátil a zastavil rychlý útok hostů
26:05
Fučík poslal cross na Zajíčka před bránu, ten ještě vracel, míček ale nikdo nezachytil
24:53
nadějnou šanci domácích přerušuje rozhodčí zapískáním sporného faulu
23:32
domácí získali míček na útočné polovině, hosté si pomohli faulem, za volného úderu od mantinelu Knězů střílí na bránu, Kořínek bez větších problémů chytá
19:38
Blažek od mantinelu střílí, míček propadl za Kořínka, Zajíček zkouší dorážet, míček ale končí za bránou
14:40
Fučík ze středu střílí, o kousek míjí bránu, doráží Zajíček, jeho střelu ale vyráží Kořínek
14:11
Zrzavý vystřelil od mantinelu po nahrávce od Podušky, střela končí za mantinelem
12:30
Smejkal krásně prošel středem hřiště přes několik hráčů, ale trefuje břevno
12:22
Kubiczek střílí z výběhu, bránu o kousek netrefuje
11:39
hostující Krčmář nahazuje míček na bránu, nikdo ho ale netrefuje a míček končí v rohu
11:02
střelu Blažka bez problémů chytá Kořínek
09:50
domácí neproměnili velkou šanci, střelu Charouzka zblokoval hostující hráč, Kořínek poslal hosty do rychlého brejku, Mechel přihrál na Kubiczeka, ten zakončil do odkryté brány
09:49
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Jakub Mechel (0:1).
08:59
domácí kombinují na útočné polovině
07:39
Vlach prošel na střed s míčkem, nahrál na Hendrycha, jeho střelu ale zblokovala hostující obrana
06:18
hosté nepozorní, míček se dostal k Fučíkovi do rohu, ten poslal cross na Zajíčka, ten vysoko míjí odkrytou bránu
05:10
rychlý útok domácích zastavili hosté na polovině hřiště
04:02
Blažek vystřelil po crossové přihrávce, Kořínek se stihl přesunout a rukou vyráží
03:45
hostující Elbl zkusil zakončit kolem brány, míček mu ale sjel
02:04
přihrávka hostů prošla přes celé hřiště, hosté s míčkem v rohu na útočné polovině