1:4
0:2
- : -

Snipers Třebíč - FBK Spartak Hluk 2:7
19. Jaroslav Dlabač, 35. Jiří Halama - 10. Jan Holý, 24. Vojtěch Duda, 28. Vojtěch Duda, 40. Jiří Petlan, 40. Martin Kelíšek, 48. Adam Cileček, 56. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Petr Brestovský 16 - Richard Podškubka 28; po třetinách: 1:1, 1:4, 0:2;
60:00
59:59
A je tu konec, poslední minuty dohrávali domácí prakticky bez brankáře v 6ti.
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnešní utkání bylo na šance vyrovnané, ale my jsme měli přesnější mušku a domácí se v koncovce hodně trápili a výborně zachytal náš brankář. Ke konci jsme si už vítězství pohlídali a dohráli jsme v poklidu. Domácím přejeme aby se jim v příštím zápase v koncovce už dařilo lépe. Díky za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Jednoduchá matematika, góly nedáváme, zbytečně dostáváme, proto prohráváme.
58:30
Domácí už také polevují na tempu.
57:50
Domácím se teď dařilo zůstat v útoku nějakou dobu, tak se jim vůbec nedaří zakončení.
57:00
Hosté už polevili na tempu, čekají co domácí vymyslí.
55:40
Domácí odvolali brankáře.
55:30
Timeout Snipers Třebíč
55:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Radim Jílek (2:7).
55:30
Sniperři si vyžádali time-out
53:00
Hra má stále stejné tempo, a pro domácí to nevypadá dobře.
51:30
Hosté brání velice dobře a domácí mají tak co dělat.
49:45
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
49:30
Domácím ubývá čas a skóre se stále nezměnilo.
48:00
Domácí měli teď několik šancí před bránou soupeře, ale ani jednu neproměnili.
47:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček bez asistence (2:6).
46:30
Štěrba Adam odkulhal z hřiště, pravděpodobně to vypadá na něco s kotníkem.
45:00
Hra se celkem uklidnila ale domácím ubývá čas.
42:30
Svoboda Alexander měl dobrou příležitost, jeho otočka na středu mu umožnila střílet na bránu, střela těsně trefila brankářův bok.
41:30
Hosté si mohou dovolit držet se v obraně a držet kontrolu nad míčkem.
40:20
Domácí teď budou muset udělat maximum co je v jejich silách, aby rozdíl dorovnali.
40:01
Buly na začátku 3. třetiny vyhráli hosté.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina končí pro Snipery ještě hůř než ta první, poměr stře je 6:9. Uvidíme jestli se Snipeři vzchopí.
39:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Tomáš Olbert (2:5).
39:32
Hosté opět navyšují, Kelíšek Martin si před bránou podržel míček na hokejce a poslal míček do brány.
39:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Ondřej Bartoš (2:4).
39:05
V poslední minutě a dá se říct i v nečekaní chvíli vstřelili hosté svůj čtvrtý gól.
38:30
Rozehrávka z rohu soupeřů, na míčku opět Halama ale střelu na bránu zblokoval jeden z obránců.
37:00
Snipeři teď skvěle drží obranu a mají silný útok.
34:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Michal Machálek (2:3).
34:49
Naprosto perfektní střelu předvedl Jiří Halama, kdy po přihrávce a rychlé otočce na středu vstřelil gól do rožku brány.
34:00
Snipeři jakoby dostali v oslabení větší náboj a vytváří hostům nepříjemné situace před bránou.
33:00
I přesto že jsou domácí v oslabení, nebojí se pouštět do útoku.
32:25
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
31:30
Opět se bude vylučovat, tentokrát domácí. Hosté zatím drží míček ve výhodě.
30:00
Domácí mají momentálně přesilu a tlačí na bránu soupeře, ale jejich střely nejsou tak přesné jako v první třetině.
29:07
Vyloučen hráč David Váňa družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
29:07
Domácím se ve výhodě nepodařilo vstřelit gól i když si přihrávali před bránou soupeře. Bude se tedy vylučovat.
28:20
Domácí mají výhodu a tak odvolali brankáře.
27:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (1:3).
27:30
Hostům se konečně začíná vracet energie investovaná do jejich útoku. Opět předvedli rychlou přihrávku před bránou a míček proletěl golmanovi pod bokem těla.
25:30
Hosté získali sebevědomí a mnohem více útočí na branku domácích.
25:28
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
23:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Martin Kelíšek (1:2).
23:30
Hostům se povedlo se utrhnout z obrany a jít ve dvou na brankáře, po rychlé přihrávce vstřelil Vojtěch Duda gol.
22:38
Vyloučen hráč Tomáš Olbert družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
21:30
Hra je opět vyrovnaná.
20:01
2. třetina začíná pro Snipery přesilovkou na 30 vteřin.
20:00
20:00
19:59
První třetina končí remízou, poměr střel 12:7.
19:00
Snipeři opět po vyloučení soupeře drží hru před jejich bránou.
18:31
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
18:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Vít Máček (1:1).
17:10
Martin Kelíšek se často objevuje před bránou domácích a jeho manévry jsou rychlé a nevyzpytatelné, bohužel zakončit se mu ani jedou nepodařilo.
16:27
Vochyán předvedl tvrdý zákrok na soupeře kdy ho přetlačil přes mantinel, rozhodčí ale faul neuznali.
15:00
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
13:02
Domácí nepřestávají ostřelovat brankáře hostů a ten předvádí jeden zákrok za druhým.
12:15
Domácí se drželi před bránou soupeře kde si přihrávali, bohužel střela Adama Benáčka minula branku.
11:44
Vyloučen hráč Martin Kelíšek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
11:00
Hra je poměrně vyrovnaná, oba týmy vytváří stejný tlak.
09:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Vojtěch Duda (0:1).
09:25
Netrvalo dlouho a několik vteřin po vyloučení domácích soupeř využil šance a Jan Holý vstřelil branku z otočky do rohu brány.
09:10
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
09:00
Hosté se už několikrát dostali do breaku ale nepodařilo se jim dobře si přihrát.
07:30
Domácí ostřelují golmana hostů v jednom kuse, ovšem ten svůj tým úžasně pordžel.
06:00
Hosté konečně obrátili hru ale po nepřesné nahrávce mezi sebou Snipeři okamžitě vyrazili do protiútoku.
05:00
Krásná kombinace Štveráčka a Vochyána vypadala velice nadějně ale brankář hostů svůj tým podržel.
04:00
Hosté toho využívají a vytváří domácím tlak na bránu.
03:00
Domácí přesunuli hru na svoji půlku.
02:00
Vochyán se zkusil utrhnou zpoza branky domácích a běžel po mantinelech, jeho střelu na bránu tečoval nakonec soupeř.
01:30
Hosté se drží zatím převážně na své polovině.
01:00
Na domácích je vidět větší nátlak už od začátku.
00:01
Vážení diváci, vítáme vás u dnešního nedělního utkání Národí ligy-východ. Dnes se utká tým Snipers Třebíč s týmem FBK Spartak Hluk. Příjemnou zábavu.
00:01
Buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Adam Štěrba, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Martin Kelíšek
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Mátl, Michal Machálek, Jiří Halama, Adam Benáček, Zdeněk Malich