1:1
0:1
- : -

Snipers Třebíč - Spartak Pelhřimov 3:2
14. Jaroslav Dlabač, 20. Martin Žák, 32. Jiří Halama - 38. Petr Zajíček, 43. Matěj Kutílek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Kohút 28 - Martin Domanský 31; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Kotena: Festival neproměnných šancí na obou stranách. Bez zlepšení produktivity a chuti střílet a dávat branky budou body viset hodně vysoko i v dalších utkáních. Díky soupeři za tvrdé, ale férové utkání.
60:00
59:59
Poměr střel ve 3. třetině: 11:8
59:59
Komentář trenéra domáchích: Bylo to velice bojovné utkání plné osobních soubojů a jsme rádi, že jsme soupeře přetlačili, vyhráli a soupeři děkujeme za zápas
57:07
Vochyán se snažil prokličkovat mezi dvouma Pelhřimovskými beky, byl však nedovoleně zabráněn, je pískána výhoda
52:49
Halamova střela zamířila přesně do středu branku, tudíž žádný problém pro Pelhřimovského Domanského
52:11
Rychlými přihrávkami se snaží dostat ke střele z první
51:31
Vyloučen hráč Michal Šulc družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
51:31
Domácí se ve druhé půlce poslední třetiny dostávají do přečíslení
50:59
Kalina pěkně probíhá hřiště, je ale utlačován ke straně hřiště a tak musí rozehrávka začít opět od začátku
49:17
Zajíček střelou z první mine odkrytou bránu
48:06
Vochyán si zkušeně prošel střed hřiště a nebezpečnou střelou ze vzduchu těsně mine brankovou konstrukci
46:55
Pelhřimovští se teď díky dobrým kombinacím drží na útočné polovině a snaží se ohrozit soupeřovu branku
45:18
Hezká kombinace Snipers zakončená střelou z první od Picmause, pro Domanského bez problému
44:32
Vlachova střela zblokována napadajícím Charouzkem
43:41
Zajíček si rozdal sprinterský souboj s Mátlem, Mátl ho předbíhá a bere míček do bezpečí za branku
42:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Milan Hendrych (3:2).
42:26
Kutílek po několika minutích nakonec trefuje skákavý míček za záda Kohúta a snižuje tak na 3:2
41:44
Pelhřimovští začali 3. třetinu rozhodně aktivněji, střela na branku jim však stále chybí
39:59
Vochyán sice bekhendovou střelou skóruje, ale již po siréně (Poznámka: Čas 20:02 již nastavit nejde :-D)
39:59
Poměr střel ve druhé třetině: 9:11
39:18
Domácí jim na to ale odpovídají následným napadáním a vyhání Pelhřimov do jejich obranného pásma
38:22
Pelhřimov se v posledních minutách druhé třetiny snaží velkým tlakem ještě upravit skóre před sirénou
37:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček z trestného střílení (3:1).
37:49
Zajíček si v samostatném nájezdu krásně vykoupal domácího Kohúta a snižuje na 3:1
35:53
Díky Štveráčkově dobré práci v útočném pásmu domácích vteřiny z oslabení rychle ubíhají
35:18
Kohút vyráží první nebezpečnou střelu této přesilovky Pelhřimovských
35:01
Pelhřimov v této přesilové hře zatím předvádí pouze přihrávky, ke střele se zatím nedostali
34:01
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:01
Vochyán v souboji přehodil soupeře přes mantinel, půjde si na 2 minuty pročistit hlavu
33:14
Pelhřimov se díky dobrému forčekinku Snipers nemohou dostat z obranného pásma
31:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Kohút (3:0).
31:44
Domácí Kohút předvedl nejprve zákrok, poté nádherně vyhodil míček do protiútoku na Halamu a ten si s Pelhřimovským brankářem náramně poradil
28:22
Charouzek trefuje míček těsně před Kohútem na bránu soupeře, Kohút je zatím však stále stoprocentní
27:35
Hra je velice divoká a máme možnost vidět jeden protiútok za druhým
26:44
Vochyán proběhl střed hřiště, branku ale střelou tahem těsně mine
25:45
Vyloučen hráč Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:42
Poduška z Pelhřimova po chybné rozehrávce posílá domácí do útočného pásma
24:12
Pelhřimov nyní hraje velice hezký kombinační florbal, Kohúta se jim však stále prostřelit nedaří
23:14
Kohút nejprve nádherně vyráží helmou, a pár vteřin poté se stihl neskutečně přemístit proti střele z první a likviduje ji
19:21
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Lukáš Vlach (2:0).
17:12
Kalina se nahrávkou před bránu málem zapsal mezi asistenty, spoluhráč však přestřeluje bránu
16:18
Vlach se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, míček mu však odskočil
16:01
Domácí se zatím úspěšně brání a nepouští hostující tým do šancí
14:20
Vyloučen hráč Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
14:20
Kuželka seknutím do soupeřovi hokejky zezadu zařizuje Pelhřimovu přesilovou hru
13:52
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Martin Žák (1:0).
13:52
Dlabač střelou tahem propaluje Domanského a posílá domácí do jednogólového vedení
10:02
Pokus o pěknou kombinaci první Pelhřimovské lajny končí zachycením a ziskem míčku domácích Snipers
09:38
Žákova střela nebezpečně ztečována do Pelhřimovské brány, brankář však neomylně zasahuje
07:31
Pelhřimovský Švrkala trefuje pouze nad zařízení
06:47
Mátl se pokoušel bekhendovou střelou prostřelit Domanského, ale trefuje se nad bránu
05:58
Malich se zajímavě pokoušel překopnout soupeře, míček však bere do rukou Domanský