2:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Florbal Primátor Náchod 4:9
20. Matěj Vošta, 25. Matěj Vošta, 58. Jaromír Täuber, 58. Vojtěch Kuneš - 2. Marek Weinelt, 26. Ondřej Bachtík, 27. Ondřej Bachtík, 30. Daniel Kříž, 37. Ondřej Bachtík, 38. Rostislav Verner, 40. Ondřej Bachtík, 41. Ondřej Bachtík, 52. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6 + Václav Zábran OS:9 + Jan Jirák OS; využití: 1:2; zásahy brankářů: Martin Bezděk 10, Lukáš Ščurko 4 - Brandon Bulis 38; po třetinách: 1:1, 1:6, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Třešňáka: Utkání rozhodly speciální situace. Velké množství trestů na naší straně je ovšem velkým problémem a musíme na něm zapracovat pokud budeme chtít být nadále úspěšní. Díky soupeři za utkání a snad se brzy vrátíme na palubovky.:
60:00
Komentář trenéra domácích P. Strejčka: Určitě nám nechutnala rychlá a důrazná hra soupeře. Udělali jsme spoustu individuálních chyb, ze kterých soupeř těžil. Dále rozhodlo velké množství oslabení kdy jsme prakticky 2. třetinu nehráli v plném počtu. Určitě nám neprospěla koncentrace na všechno možné, jen ne na výkon. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely FBC Plzeň 14, Florbal Primátor Náchod 7. Děkujeme všem divákům za přízeň, přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl a snad brzy na viděnou zde u online přenosu, nebo přímo na hale.
57:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Filip Nový (4:9).
57:52
Kuneš využívá přesnou přihrávku od Nového.
57:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Vojtěch Lapuník (3:9).
57:06
Džegr trefuje.
56:30
Střely domácích gólman chytá, nyní hra v plném počtu.
55:51
Zábran vybojoval míček a domácí opět na balónu.
54:43
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
51:40
Kuneš se připravuje na naskočení do zápasu.
51:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jan Jirák (2:9).
51:07
Hušek nekompromisně bere míček a sprintuje přes celé hřiště. Po rychlé akci hosté opět bodují.
50:59
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
50:59
Po Džegrovo střele tu máme opět vyloučení.
50:40
49:15
Täuber alias Džegr znemožňuje soupeři vystřelit na branku.
48:30
Tento zápas můžete také sledovat díky online přenosu na našich Facebookových stránkách.
48:29
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
48:29
Bude se vylučovat.
47:39
Vošta skvělou střelou bohužel góla nedává.
46:45
Khek míří přihrávku přes celé hřiště na připraveného Wintera, gólem však tato situace nekončí.
45:45
Michael Brabec dnes ve skvělé formě.
44:48
Vošta nahrává přímo před bránu Lapuníkovi, ten ale posílá míček pod gólmana, který chytá.
43:45
Krásnou šanci přímo před bránou bohužel nevyužil Michael Brabec.
40:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Marek Weinelt (2:8).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Ščurko družstva FbC Plzeň
40:00
40:00
39:59
Střely FBC Plzeň 8, Florbal Primátor Náchod 11.
39:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval David Cejnar (2:7).
39:07
Náchod opět trefuje.
39:00
Poslední minutka této náročné třetiny.
37:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Rostislav Verner, asistoval Ondřej Bachtík (2:6).
37:41
Václav Zábran se nyní protahuje na trestné lavici a chystá se naskočit znovu do zápasu, po odsedění osobního trestu.
37:00
Tento zápas není zrovna nejlepším zakončením sezóny před corona virovou pauzou.
36:53
Vyloučen hráč Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
36:53
Diváky u online přenosu nijak nepřekvapím, opět vyloučení.
36:09
36:09
C'est la vie, tato přesilovka končí gólem Náchoda.
35:12
Škoda, že nepadlo tolik gólů, jako bylo vyloučeno hráčů.
34:51
Vyloučen hráč Jan Faitenhanzl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
34:51
Trestná lavice opět plná.
34:43
Vyloučen hráč Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
34:43
Bude se jak jinak než vylučovat.
34:43
Winter is coming to trestná lavice.
33:25
Střela Horažďovského zasáhla gólmana a končí za mantinelem.
33:01
Vyloučen hráč Jakub Divišek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
32:42
Hosté v plném počtu ale jen na chvíli.
31:00
Trestná lavička se nám poněkud zaplnila.
30:55
Vyloučen hráč Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
30:55
Hráči FBC Plzeň se snažili získat míček, bohužel to znovu končí vyloučení.
30:35
Domácí ve velké naději, následuje hra 5x3.
30:31
Vyloučen hráč Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
30:31
Vyloučen hráč Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
30:31
Zápas je poněkud vyhrocený, máme to opět nesportovní chování.
30:20
Vyloučen hráč Jakub Divišek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
30:05
Na míčku hráči FBC Plzeň a nyní se znovu vylučuje.
29:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Aleš Kaválek (2:4).
29:33
Rychlý protiútok hostů končí brankou.
29:15
Střelu Václava Kheka chytá gólman Bulis Brandon.
28:25
Domácí v plném počtu.
28:00
Nadějné střely domácích zatím gólem nekončí.
26:50
Domácí skvěle drží míček.
26:20
26:20
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň - osobní trest.
26:20
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
26:12
Ztráta míčku hráčů FBC Plzeň bohužel končí brankou.
25:44
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
25:44
Máme tu znovu vyloučení.
25:15
25:15
Rychlý gól Náchoda.
24:01
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Vojtěch Lapuník (2:1).
24:01
Matěj Vošta míří na hattrick.
23:52
Domácí opět tlačí na soupeřovo bránu.
22:45
Výborná střela Václava Zábrana bohužel gólem nekončí.
21:50
Hra je opět nahoru dolů.
21:47
Střela hráčů FBC Plzeň končí za mantinelem.
20:55
Na Martina Bezděka se zřítila brána. Gólman je však v pořádku a hra pokračuje.
20:07
Hosté přidávají branku.
20:05
Začala 2. třetina, na míčku hráči Náchoda.
20:00
20:00
19:59
střely FBC Plzeň 10, Florbal Primátor Náchod 6.
19:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Vlastimil Buchta (1:1).
19:55
Přesilovka je úspěšná pro domácí celek.
18:50
Hráči FBC Plzeň ztratili míček, opět ho ale vybojovali a útočí na branku.
18:17
Vyloučen hráč Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:17
Máme tu opět vyloučení.
17:56
Hráči FBC Plzeň vyvíjí tlak na soupeřovo bránu.
17:22
Martin Bezděk likviduje střelu od hráčů Náchoda.
16:28
Poslední minuty první třetiny se hrají zatím nahoru dolů.
15:50
Ondřej Horažďovský trefuje horní tyč.
15:05
Hra FBC Plzeň v plném počtu.
14:40
Na míčku opět Náchod, neodvažuje se zatím vystřelit.
14:11
Rozehrávka FBC Plzeň.
13:50
Hráči Náchoda zatím bez ztráty míčku.
13:03
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
13:03
Vyloučení na straně FBC Plzeň.
11:37
Konec přesilové hry.
10:52
Přesilová hra domácích zatím bez branky.
09:37
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
09:37
09:00
Hra FBC Plzeň bez brankáře.
08:40
Na kombinacích převládá FBC Plzeň, dorovnat se jim však zatím nepodařilo
06:00
Další střela od Václava Zábrana, chytá ji však gólman Brandon Bulis.
05:55
Matěj Vošta zasáhl z půlky hřiště soupeřovo tyč.
04:05
Tlak hráčů Náchoda zatím bez další branky.
03:10
Dobrý zákrok gólmana Martina Bezděka.
01:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Weinelt, asistoval Jan Jirák (0:1).
01:44
Rychlý útok je pro florbalisty Náchoda úspěšný.
01:10
Na míčku jsou domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jan Jirák, Ondřej Hušek, Marek Weinelt, David Cejnar, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Václav Khek, Michael Brabec, Jiří Winter, Václav Zábran, Ondřej Horažďovský