6:1
0:3
- : -

Panthers Praha B - FBC Panthers Liberec 11:6
4. Jan Tvrdek, 9. Tomáš Marhefka, 10. Štěpán Hanzl, 14. John Adam Hodek, 20. Matouš Hrubý, 24. Tomáš Marhefka, 25. Jan Waldhauser, 28. Vojtěch Zdrubecký, 29. Jan Waldhauser, 32. Štěpán Hanzl, 35. Jaroslav Janoušek - 15. Jiří Špak, 18. Filip Munzar, 39. Jan Burkoň, 46. Tomáš Szabo, 53. Martin Tomas, 58. Filip Munzar; rozhodčí: Ondřej Jícha - Šimon Kořínek; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Kobza 22 - Vít Vaníček 20; po třetinách: 5:2, 6:1, 0:3;
60:00
Komentář vedoucího hostí: "Dneska jsme byli my, Panthers B. Soupeři a pořadatelům díky za zápas."
60:00
Komentář vedoucího domácích: "Dnes se hrálo utahané utkání, ale jsme rádi, že z tohoto zápasu bereme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
58:53
O tvrdé souboje v této soutěži není nouze, máme tu další oboustranné vyloučení
58:47
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
58:27
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
58:06
57:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Ondřej Neuman (11:6).
57:02
Ale nutno podotknout, že si Kobzič dnes branku dobře postavil... další tyč.
55:53
Tomáš Pauček s hadrem již potřetí, snad ho opět nikdo netrefí
55:43
Kobza dnes předvadí stabilně parádně nekompromisní výkon
54:52
Fairplay domácího Hrubého, ukázal, že tak hrubé srdce nemá a nechal odvolat vyloučení
53:55
Mánek teď střelil míček mimo hřiště a soupeře hokejkou do hlavy. Definitivní impostor.
53:10
Utkání ubírá na obrátkách, ale pro změnu máme mnohem více soubojů
52:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Tomáš Szabo (11:5).
51:48
Hra 4 na 4 k brance nevedla, ale máme otázku pro publikum... Vrátí se k nám ještě David Forster?
51:01
Tomáš Pauček úspěšné vytírá předbrankový prostor
50:00
David Chochlovský teď po pádu v bolestech dobíhá na střídačku
49:42
Vyloučen hráč David Förster družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
49:42
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
49:42
David Forster teď vyprovokoval soupeře a půjdou si sednout oba
48:03
Tomáš Mánek teď vykouzlil v rohu hrozné čáry máry, až se z toho soupeř skácel
45:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Filip Munzar (11:4).
45:40
Rychle využitá přesilová hra, tenhle faul si David za rámeček nedá
45:20
Vyloučen hráč David Förster družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:20
David Forster neunesl nepovedené zorro, a vyhodil soupeře z haly
44:28
Ankle-breaker by Claude Giroux
43:51
Libí se nám pozitivní přístup hostí! "Stačí ještě osm, je to dobrý!"
38:42
David Forster místo střelby volil tanec ala kapr na souši.
38:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Teemu Tuhkanen (11:3).
38:00
Ani jedné straně se nechce moc přidat na tempu.
37:37
Obraz hry nyní silně připomíná exhibici.
35:50
I nejmladší lajna v čele se Šafránkem dělá hostujícím problémy.
34:33
Waldy se dneska na pokutách nedoplatí.
34:16
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Jan Waldhauser (11:2).
33:27
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:27
Honza Waldhauser teď dlouho ustával souboj u mantinelu. '88' půjde na 2 minuty.
32:25
Jenda Kobza teď utržil nějaké zranění, ale nic co by Sysel Jenda nevyřešil
32:11
Mánek pouze do hýžďového svalu Tvrdka
31:25
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jan Waldhauser (10:2).
28:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Waldhauser bez asistence (9:2).
28:11
Vzápětí jsme byli svědky krásné individuální akce Honzy Waldhausera, který si prohodil posledního obránce Liberce a chladnokrevně zakončil do horní části branky,
27:03
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval David Förster (8:2).
27:03
David Forster právě ukázal neskutečný přehled a našel Vojtu Zdrubeckého do prázdné brány
26:00
Marhefka vylehává, Navrátil seká, Kobza chytá, Hodek koupe, Forster vypíná, rozhodčí píská, aspoň bude chvíli klid
25:03
Na hřišti Mánek -> diváci u obrazovek jistě šílí
24:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Štěpán Hanzl (7:2).
24:28
Rozebráno na molekuly
24:03
Hrubý je dnes u chuti, ale pálí pouze do bloku.
23:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval David Navrátil (6:2).
19:30
Zdrubecký už místo kytky nese první asistenci zpátky na střídačku. Branku vstřelil Matouš Hrubý.
19:29
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Vojtěch Zdrubecký (5:2).
19:20
Velmi aktivní Munzar opět ohrozil Kobzu.
18:28
Jenda Tvrdek teď nejspíše připravil libereckou '3' o možnost mít v budoucnu děti.
18:20
Dva pardálové a mladíček Waldhauser teď na dobrou minutu a půl zavřeli hostující a donutili je zahrát takzvanou malou domu.
17:17
15:56
Stále mladičký Šafránek teď předvedl neuvěřitelný běžecký výkon a přípravil dobrou šanci pro Tvrdka.
14:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (4:1).
14:29
Timeout nese své ovoce. Hostí teď rozebrali pražskou obranu a snižují jejich čtyřgólový náskok.
13:20
Timeout FBC Panthers Liberec
13:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil John Adam Hodek, asistoval Jan Waldhauser (4:0).
13:20
Waldhauser sbírá první kanadský bod za rezervní kategorii, kdy pobídl Hodka ke backhandovému onehanderu pod brankáře Vaníčka.
13:20
Frustrovaní Pantheři z Liberce z jejich vlastních výkonů si vybírají oddechový čas
12:25
O 40 let mladší David Forster teď vykoupal obranu hostí, ale následně vystřelil směrem k logistické oblasti za Rudnou.
11:24
Pohyby litosferických desek zapříčinily pád Zdrubeckého, možná jenom chtěl střídat a běžet na střídačku za svou milou.
10:27
Mánek opět pouze do 'pupku' Vaníčka.
09:43
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jaroslav Janoušek (3:0).
09:43
Stará známá dvojice Hanzl Janoušek dnes doplněná o mladíka Jéňu Waldhausera se postarala o dnešní 3. branku domácích.
08:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval John Adam Hodek (2:0).
08:09
Mánek s Tvrdkem odešli na parase do bufetu, následně čaroval Kobza a poté exkluzivní žíni do šibenice poslal Marhefka.
07:39
Honza Waldhauser hraje tak aktivně, že si odnesl krvavý šrám na koleni.
07:22
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil Tomáš Szabo.
07:22
Místní miláček Tomáš Mánek vybojoval první přesilovou hru domácích, ale následně se provinil Lubenský a hostí pojedou trestné střílení.
07:22
Chobotnice Kobza má stále svojí svatyni zapečetěnou!
06:52
Vyloučen hráč Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
06:15
Lubenský se před sportovní pauzou snaží využít místního sportoviště ke všem možným sportům a v dnešním zápase už předvadí fotbalové kreace.
05:36
Laxní přístup Chochlovského zapříčinil nepříjemnou akci hostí, kterou musel hasit Kobza
04:32
Hostující Munzar pouze do náruče Kobzy.
03:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval David Navrátil (1:0).
03:54
Navrátil zkoušel skrze tenisku, ale jeho nepříliš úspěšný pokus dorazil Tvrdek a domácí jdou do vedení!
02:38
Waldhauser měl dobře nabito od Hanzla, ale pouze pod záda brankáře hostí.
01:32
Hala v přítomnosti nepřítomných fanoušků bouří a pražští Panthers zatím drží jejich liberecké jmenovce v zámku.
00:01
A Pantherský bratrovražedný souboj může započít!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Jan Burkoň, Jan Obermann, Martin Tomas, Teemu Tuhkanen, Jiří Špak
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Tomáš Mánek, Tomáš Marhefka, Jaroslav Janoušek, David Chochlovský
00:00
Dámy a pánové, vítejte u dnešního textového online přenosu z posledního zápasu před koronavirovou pauzou, ve kterém se utkají domácí Panthers Praha a hostujíci Panthers z Liberce .