6:2
2:5
0:0

Hornets Brno ZŠ Horní - FLORBAL LITOMYŠL 8:9pn
23. Jan Slavíček, 24. Patrik Fabián, 27. Vincent Drápal, 32. Jan Slavíček, 33. Jakub Matula, 37. Ondřej Krejčí, 52. Daniel Havel, 57. Jan David Šamánek - 13. Tomáš Novák, 23. Ondřej Háp, 40. Matěj Gregor, 41. Ondřej Háp, 43. Vilém Nonn, 55. Tomáš Hájek, 56. Martin Štarman, 58. Jiří Jedlička, N Martin Štarman; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 4 + Patrik Fabián OS:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Michal Prokeš 27, Tomáš Limberg ? - Tomáš Hájek 24; po třetinách: 0:1, 6:2, 2:5, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Robin Růžička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč Martin Štarman a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Martin Janiczek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč Tomáš Boštík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Patrik Fabián , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Ukázka, jak si prohrát vyhraný zápas. Lehkovážnost, nezodpovědnost i nedisciplinovanost. Pokud chceme hrát nahoře, nemůžeme si toto na hřišti dovolit. Některé věci bohužel neovlivníme. Snad se ještě letos dostaneme do haly. Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
57:49
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Daniel Ondráček (8:8).
56:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Daniel Havel (8:7).
56:42
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:44
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Michal Háp (7:7).
54:47
Rozhodčí dneska nemá svůj den a říká Patákovi nemilým způsobem co má dělat, snad to tak nemyslel.
54:43
Růžička komentuje své vyloučení " To nebylo jen na dvojku.".
54:42
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
54:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Štěpán Švec (7:6).
52:29
Fabián hned po návratu říká rozhodčímu " A budeš už se na to prosím dívat?" rozhodčí odchází z úsměvem.
51:10
Havel nekompromisně vymetl a zvyšuje náskok domácích!
51:09
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Matyáš Weinstein (7:5).
45:24
Matula dneska zásadně míří na holuby!
44:54
Sudí trvají na vhazování, ale všichni jsou proti, uvidíme jak to dopadne!
44:53
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
44:04
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Jakub Matula.
42:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Štěpán Švec (6:5).
40:32
Fabián byl hubatej a teď za to tvrdě piká!
40:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Jedlička (6:4).
40:31
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní - osobní trest.
40:31
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely domácí: 18, hosté: 11
40:00
39:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Matěj Gregor, asistoval Filip Novák (6:3).
36:47
Fabián napravuje chybu a nahrává Krejčímu na gól!
36:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Patrik Fabián (6:2).
34:09
Rozhodčí dneska trestají jak jen jde, snad už budou více shovívaví!
34:08
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
33:45
Vyloučen hráč Filip Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
32:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Vincent Drápal (5:2).
31:56
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
31:03
Z pochybné situace na středu vyplul míček k Slavíčkovi a ten opět skóruje!
31:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Slavíček, asistoval Kryštof Kopečný (4:2).
26:28
Fabián tentokrát zvolil nahrávku a Drápal skóruje.
26:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (3:2).
23:20
Fabián hledal nahrávku na Matulu, ale zvolil střelu a tam s klidem zaplula do brány hostů!
23:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Vincent Drápal (2:2).
22:23
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Martin Štarman (1:2).
22:01
Slavíček prošel obranou hostů jak nůž máslem a nekompromisně zakončuje!
22:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Slavíček bez asistence (1:1).
20:00
20:00
Střely domácí: 6, hosté: 7
20:00
19:56
Brückner v tenzi řve po rozhodčím "V šesti." rozhodčí situaci neviděl.
15:57
Domácí opět v pěti.
14:30
Prokeš si zažongoval s balónem, naštěstí bez gólu!
13:57
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:30
Slavíček poněkolikáté kazí protiútok hostů, zatím je v obraně nekompromisní!
12:05
Skóre otvírá Novák a posílá Litomyšl do vedení.
12:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Matěj Gregor (0:1).
11:17
Šamánek zaváhal v rohu hostů, a byl z toho "brejk", ale bez ovoce.
08:00
Týmy si vytvářejí mnoho šancí, uvidíme kdo bude šťastnější!
01:12
První střela hostů a Prokeš hravě zvládá!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Ondřej Háp, Martin Štarman, Matěj Gregor
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Patrik Fabián, Jakub Matula, Vincent Drápal, Ondřej Krejčí, Michal Odložilík