1:0
- : -
TJ Turnov

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Turnov 3:2
24. Karolína Raslová, 30. Karolína Raslová, 48. Anna Alexandra Suková - 10. Kristýna Vlková, 28. Adéla Kyselová; rozhodčí: Martin Štrunc - Hynek Mošna; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 11 - Denisa Plačková 20; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:0;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině - 8:4
60:00
Komentář trenéra hostů, Radima Kolomazníka: dnes to bylo brankově vyrovnané utkání. Herní výpadek ve druhé třetině dnes znamenal, že na body nedosáhneme. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, Milana Bejčka: Po nepříliš dobře odehrané 1. třetině jsme se dokázali herně zvednout a nakonec, dle mého názoru zaslouženě, bereme všechny body. Děkuji soupeřkám za férový zápas a přeji jim klidnou cestu domů. V neposlední řadě děkuji plným tribunám za bouřlivé povzbuzování od první do poslední vteřiny!
60:00
59:30
Timeout TJ Turnov
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
54:16
Hra je velmi klidná, moc se nepřerušuje, vypadá to na klidný závěr zápasu.
50:55
Vyloučen hráč Karolína Bittnerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
49:26
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Ivana Drugdová.
48:56
Vostracká nabídla míček Vostré, ta však bránu trestuhodně minula
47:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková bez asistence (3:2).
47:20
Suková teď vymetla pavučinky a posílá Plzeň do vedení.
46:09
Standartní situace z velkého brankoviště pro hostující hráčky, dobře postavená zeď však zafungovala a jsme stále na dvou gólech u obou týmů.
40:50
Raslová ostře vyhlíží hat-trick, zatím jí to tam ne a ne spadnout.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině - 9:5
40:00
Náš dnešní host, Dan Dolák, nám shrne i druhé dějství napínavého zápasu: "Hra se celkem uklidnila, z rychlých protiútoků, na které jsme byli zvyklí z prvního dějství, se nám staly postupné kombinace a přineslo to ovoce v podobě gólů. Uvidíme, kdo sklidí větší úrodu ve třetí části."
40:00
30:43
Se šancemi se roztrhnul pytel, jedna na jedné straně střídá druhou na opačné straně, golmanky předvádí zatím velmi dobré výkony.
29:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Eliška Mrázová (2:2).
27:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Kateřina Vacíková (1:2).
27:35
Hosté opět odskakují do vedení, střelu na přední tyč Valečková lapit nedokázala.
25:45
Jedličková se na konci přesilovky dostala k zakončení, výborný zákrok hostující golmanky.
23:40
Vyloučen hráč Johana Fišerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
23:40
První dvouminutový trest sudí dnešního zápasu udělují hostujícímu Turnovu.
23:16
Promyšlená akce tři na dvě, důmyslná přihrávka a cílevědomá střela skončila v síti a je vyrovnáno.
23:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Martina Špetová (1:1).
20:01
Druhá perioda začala.
20:00
20:00
První dějství pohledem našeho hosta v přenosu, divizního gólmana a pro dnešek muže u časomíry, Dana Doláka: "Ze začátku klidné utkání, potom to bylo ale nahoru dolů, plno šancí, gól ale nakonec jenom jeden. Můžeme se těšit na napínavý zbytek utkání."
20:00
Střely na branku v první třetině - 6:4
20:00
19:10
Střela od mantinelu, hosté zatím v defenzivě ale nechybují a Slávistky mají problém s překonáním jejich obranného postavení.
13:47
Pokyny ze střídaček jsou dnes slyšet výrazně lépe, prakticky slyšíme, co se tady šustne a máme tak k dispozici velké množství materiálů do dnešního online přenosu.
12:08
Situace tři na golmanku pro domácí, těžko popisovat - branka z toho nepadla.
10:45
Drugdová se ocitla sama před bránou, skákající míček ale nedokázala zkrotit a šance přišla vniveč.
09:14
Padl gól, ovšem z takové mely před bránou takže více popisovat nemá cenu.
09:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kristýna Vlková, asistoval Lucie Veselá (0:1).
06:35
Výhoda pro Slavii, nakonec se domácí hráčky dostaly ke střele a první zákroky pro hostující Plačkovou.
05:14
Rád bych psal, co se na hřišti děje, hráčky jsou ale proti a tempo je velmi mizerné.
02:09
Na balonu v prvních minutách více domácí domácí, šance zatím v tiché hale nepřicházejí.
00:01
Sudí svým hvizdem zahájili dnešní večerní utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štrunc a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Denisa Plačková; hráči v poli: Šárka Veselá, Kateřina Vacíková, Adéla Kyselová, Lucie Brabcová, Karolína Bittnerová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Karolína Vostracká, Lenka Přerostová, Martina Špetová, Eliška Mrázová, Jana Vostrá