0:3
2:2
- : -

Prague Tigers B - Panthers Praha C POWER 2:6
35. Tomáš Táborský, 45. Vilém Bodlák - 9. Martin Eckstein, 21. Daniel Škvor, 23. Daniel Škvor, 26. Štěpán Andrle, 41. Štěpán Hanzl, 44. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Alexandr Ščiklin ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 2:2;
45:00
44:06
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Martin Soukup (2:6).
43:55
Ondra Bendík si konečně splnil dětský sen a zasáhl do zápasu Céčka - při příchodu na brzy začínající trénink jej totiž trefil vysoko odpálený balon.
43:11
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Štěpán Hanzl (1:6).
40:08
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jakub Kurnas (1:5).
34:19
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Miroslav Neumann (1:4).
30:00
30:00
25:17
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Štěpán Andrle, asistoval Jakub Kurnas (0:4).
22:16
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Štěpán Hanzl (0:3).
20:36
Vyloučen hráč Vít Novotný družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
20:11
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Jan Kudela (0:2).
15:00
15:00
08:34
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Daniel Škvor (0:1).
07:03
Vyloučen hráč Petr Svojítka družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za bránění ve hře.