2:0
3:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:3
4. Tobiáš Vacek, 9. Antonín Hubálek, 13. Antonín Hubálek, 18. Vojtěch Rozlívka, 21. Luboš Kovář, 34. Filip Šalda, 34. Luboš Kovář, 42. Radek Tomeš - 38. Eliáš Malý, 38. Kristián Paštika, 44. Matouš Poláček; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jonáš Svoboda 18 - Vojta Krejsa 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:3;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas. Utkání ovlivnila především naše aktivita v první třetině.
44:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas.
43:41
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Poláček bez asistence (8:3).
41:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Radek Tomeš, asistoval Tobiáš Vacek (8:2).
37:51
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Kristián Paštika bez asistence (7:2).
37:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Eliáš Malý, asistoval Matouš Poláček (7:1).
36:12
Vyloučen hráč Luboš Kovář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
34:41
Vyloučen hráč Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
33:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Luboš Kovář, asistoval Radim Urban (7:0).
33:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Filip Šalda, asistoval Antonín Hubálek (6:0).
30:00
30:00
25:49
Vyloučen hráč Dominik Brdíček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
22:36
Vyloučen hráč Radim Urban družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
22:11
Vyloučen hráč Jan Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
20:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Luboš Kovář, asistoval Vojtěch Rozlívka (5:0).
17:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Rozlívka, asistoval Aleš Rozlívka (4:0).
15:00
15:00
12:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Antonín Hubálek bez asistence (3:0).
08:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Antonín Hubálek, asistoval Jakub Ludvíček (2:0).
04:15
Vyloučen hráč Štěpán Stejskal družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
03:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tobiáš Vacek, asistoval Jakub Ludvíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jonáš Svoboda; hráči v poli: Tobiáš Vacek, Filip Šalda, Aleš Rozlívka, Vojtěch Rozlívka, Luboš Kovář