0:1
0:3
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Sokol Jaroměř 0:5
7. Miroslav Nepraš, 27. Jiří Lhotský, 34. Jiří Lhotský, 40. Martin Jakl, 41. Jiří Lhotský; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Šimon Škarupa 15 - Jakub Kučera 9; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:3;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny se nám dařilo tabulkově silnějšího soupeře bránit, bohužel bez vstřelené branky nelze vyhrát zápas. Děkujeme soupřei za zápas.
44:59
Komentář trenéra hostí: První polovina zápasu byla celkově ospalá. Sem rád, že ve třetí třetině došlo ke zlepšení a zaslouženě jsme vyhráli. Děkuji soupeři za férový zápas.
43:58
Vyloučen hráč Davaajav Chuluuntsetseg družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:13
Vyloučen hráč Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
40:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Tadeáš Bahník (0:5).
39:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Martin Jakl bez asistence (0:4).
37:47
Vyloučen hráč Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
36:36
Vyloučen hráč Eliáš Malý družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
33:23
30:00
30:00
26:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Pavel Hroch (0:2).
15:00
15:00
06:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Miroslav Nepraš, asistoval Matěj Schöniger (0:1).