2:1
5:1
- : -

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod  7:2
1. Adam Černý, 11. Adam Černý, 16. Ondřej Markl, 19. Václav Kachlík, 23. Lukáš Strnádek, 24. Matyáš Gilar, 25. Adam Černý - 9. Jakub Langpaul, 25. Vojtěch Majer; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Nermuť ? - Lukáš Kašpar ?; po třetinách: 2:1, 5:1;
28:00
24:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Majer, asistoval Jakub Langpaul (7:2).
24:37
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Černý, asistoval Ota Černohorský (7:1).
23:12
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Gilar, asistoval Ota Černohorský (6:1).
22:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Strnádek, asistoval Ondřej Markl (5:1).
18:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Václav Kachlík, asistoval Ondřej Kubeš (4:1).
15:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Markl bez asistence (3:1).
14:00
14:00
10:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Černý bez asistence (2:1).
08:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval Eduard Vlach (1:1).
06:23
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
00:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Kachlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Martin Hanuš, Filip Knettig, Vojtěch Majer, Eduard Vlach, Jakub Langpaul