3:0
3:0
- : -

HAGA Pardubice - Florbal Primátor Náchod B 6:0
5. Vojtěch Červený, 12. Martin Born, 13. Patrik Belej, 21. Vojtěch Červený, 25. Daniel Pravec, 26. Daniel Martiník; rozhodčí: Lukáš Filípek - Patrik Csicsó; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Nerad ?, František Charvát ? - Štěpán Franc ?, Daniel Poláček ?; po třetinách: 3:0, 3:0;
28:00
26:28
Vyloučen hráč Jakub Svoboda družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:54
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Martiník, asistoval Daniel Pravec (6:0).
24:55
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pravec, asistoval Jakub Vašina (5:0).
20:36
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Červený, asistoval Patrik Belej (4:0).
16:55
Vyloučen hráč Jakub Svoboda družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář František Charvát družstva HAGA Pardubice
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Poláček družstva Florbal Primátor Náchod B
14:00
14:00
12:03
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Patrik Belej, asistoval Jakub Vašina (3:0).
11:47
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Born bez asistence (2:0).
04:21
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Červený bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Patrik Csicsó.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: František Charvát; hráči v poli: Daniel Martiník, Hana Urbánková, Jakub Svoboda, Vojtěch Červený, David Honzíček