1:2
2:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Crazy girls FBC Liberec 6:5
8. Ivana Vachovcová, 9. Karolína Raslová, 11. Ivana Vachovcová, 23. Michaela Urbanová, 44. Andrea Košťálová, 48. Anna Alexandra Suková - 11. Karolína Nováková, 22. Markéta Valešová, 27. Aneta Foffová, 56. Karolína Nováková, 60. Karolína Nováková; rozhodčí: Martin Klán - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 15 - Kateřina Dlouhá 21; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Nováka: Podobně jako včera. Některé pasáže zápasů hrajeme jalově. Zbytečně si to komplikujeme, musíme dotahovat a pochopitelně se hraje hůř. V závěru jsme měli dobrý tlak, ale na body jsme již nedosáhli. Místy zbytečně vyhrocené. Pěkný večer.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: SLavia 9 - Liberec 11, celkem 27 - 20
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Bejčka: Z naší strany solidní 1. třetina, ve které jsme si vytvořili rozhodující náskok, 2. třetina odehrána v útlumu, ve 3. bylo kromě florbalu k vidění i divadelní představení a pokus o úmyslné zranění naší gólmanky, který bohužel zůstal bez povšimnutí.
60:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Jsem rád, že jsme zápas odehrály na všechny hráčky, které podaly velmi dobrý výkon. 6 bodů za víkend je super, škoda, že nám plukovník sezónu přerušil stanným právem do nedohledna. Na shledanou v lepších časech.
60:00
59:09
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
59:09
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Berenika Vrzalová (6:5).
55:09
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Aneta Foffová (6:4).
54:13
Timeout Crazy girls FBC Liberec
47:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Andrea Košťálová (6:3).
43:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Ivana Drugdová (5:3).
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině 3:7
40:00
39:49
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:04
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
27:04
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
26:14
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová, asistoval Anu-Ujin Sugardorj (4:3).
22:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Andrea Košťálová (4:2).
21:21
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Eliška Vrzalová (3:2).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině 13:4
20:00
10:56
Vyloučen hráč Markéta Lenfeldová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
10:50
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (3:1).
10:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (3:0).
08:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová bez asistence (2:0).
07:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Daniela Lorencová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Anna Kabeláková, Markéta Rumlová, Karolína Nováková, Kateřina Novotná, Aneta Voříšková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Karolína Vostracká, Martina Špetová, Eliška Mrázová, Jana Vostrá, Karolína Raslová