8:0
1:1
- : -

FBC Intevo Třinec - IBK Hradec Králové 11:1
7. Romana Kiecková, 11. Anna Szücsová, 22. Lucie Mišúnová, 28. Tereza Martynková, 31. Pavla Kajfoszová, 33. Petra Bieleszová, 33. Sabina Zoubková, 34. Zuzana Wojnarová, 35. Romana Kiecková, 36. Natálie Kawuloková, 47. Petra Bieleszová - 43. Markéta Dohnalová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 1 + Eliška Zetková 5:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 19 - Aneta Kašparová 27; po třetinách: 2:0, 8:0, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: FBC Intevo Třinec-11, IBK Hradec Králové-7
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: “Konečně jsme zahráli tak, jak bychom si to představovali. Holky dokázaly samy sobě, kde je jejich potenciál a že dřina se vyplácí. Samozřejmě si uvědomuji, že Hradci chyběly některé klíčové hráčky, ale to náš dnešní výkon neznehodnocuje. Děkuji soupeři, že s námi chtěl hrát florbal. Ania 1.gól! Škoda pauzy, ale hlavně zdraví. Zpět na hory.”
60:00
Komentář trenéra hostů Josefa Janečka: Co k tomu říct? Soupeř dnes předvedl moc hezkou hru. My si na tréninkách a zápasech říkáme, jak chceme hrát a Třinec nám názorně předvedl, že to jde. A vypadá to fakt hezky. V třetí třetině polevení soupeře nebo přidání našeho důrazu. Možná obojí. Aspoň nejedeme domů úplně smutný. Díky soupeři za hru.
60:00
59:05
Třinec přežil i pětiminutové oslabení a míří pro 3 body do tabulky.
57:45
Třinec hraje v oslabení, ale na hře to není moc poznat.
54:05
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Intevo Třinec na 5 minut za sekání.
51:45
Hradec se teď na chvíli zabydlel na své útočné polovině, gólu se však nedočkal.
49:32
Hradec si v této početní převaze nevypracoval žádnou šanci.
48:46
Hvězdová ve hře, Hradec si zkusí zkrácenou přesilovku.
47:32
Vyloučen hráč Sabina Zoubková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
47:32
Přesilovka netrvala moc dlouho, po faulu Zoubkové se bude hrát ve čtyřech.
46:50
Po využité přesilovce hned následuje další.
46:46
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
46:25
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Sabina Zoubková (11:1).
45:45
Druhá přesilovka Třince, uvidíme zda se teď dočkáme gólu.
45:41
Vyloučen hráč Iva Čečotková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
42:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Anna Miholová (10:1).
42:39
Dohnalová se jako první z hostujícího týmu zapisuje na listinu střelkyň.
41:55
Střelu Karalové z dobré pozice blokuje domácí hráčka, Szwanczarová tak nemusela zasahovat.
40:01
Na úvodním buly třetí třetiny vítězí domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: FBC Intevo Třinec-16, IBK Hradec Králové-7
40:00
38:52
Třinec kontroluje hru a nepouští Hradec do nebezpečných šancí.
35:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Tereza Martynková (10:0).
34:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Romana Kiecková, asistoval Lenka Šnajdrová (9:0).
33:09
Hradec se snaží timeoutem přerušit tlak Třince.
33:08
Timeout IBK Hradec Králové
33:08
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Eliška Zetková (8:0).
32:57
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Lucie Mišúnová (7:0).
32:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Natálie Kawuloková (6:0).
32:30
Bieleszová pohotově dorazila svou vlastní střelu.
31:23
Szwanczarová zlikvidovala útok dvou hráček Hradce, důležitý zákrok pro domácí.
30:37
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Lenka Šnajdrová (5:0).
28:46
Standardní situace Třince končí pouze střelou do bloku hostujících hráček.
27:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Petra Bieleszová (4:0).
27:30
Bieleszová nevyužila nahrávku Martynkové, ta tak radši dopravila míček do branky sama.
26:25
Třinci v navýšení skóre zabránila tyč.
26:03
Mišúnová vyběhla z rohu až před branku, ale trefuje brankářku.
21:32
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Agnieszka Iwanuszek (3:0).
21:32
Jak se říká nedáš, dostaneš... Hradec teď musí neproměněná šance mrzet dvojnásob.
21:20
Kozlová razítkuje horní tyč domácí branky.
19:25
Třinec se snaží ještě do přestávky navýšit skóre, kvůli nepřesnostem se mu to zatím nedaří.
17:03
Standardní situace Hradce končí také nepřesnou střelou.
16:45
Hrobařová bohužel míjí branku.
12:47
Třinci se nepodařilo využít první početní převahu v utkání
10:47
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:24
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Anna Szücsová, asistoval Petra Bieleszová (2:0).
10:24
Martynková vybojovala míček a vyslala do protiútoku Bieleszovou, tato akce gólem neskončila, ale následná střela Szucsové z poloviny hřiště už ano
09:15
Hradec se zatím dostává do šancí hlavně po ztrátách Třince
06:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Romana Kiecková, asistoval Zuzana Wojnarová (1:0).
06:28
Třinec se zaslouženě ujímá vedení.
05:10
Hra je zatím v dobrém tempu, jde vidět, že hráčky si uvědomují, že je to na nějakou dobu poslední zápas.
03:30
Hezký zákrok domácí gólmanky proti střele z poloviny hřiště.
01:21
Třinec vstupuje do utkání aktivněji, vypracoval si již několik střel.
00:01
Na úvodním buly úspěšnější domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Niké Hazuková, Anna Miholová, Lenka Karalová, Markéta Dohnalová, Ivana Kohoutová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Lenka Šnajdrová, Eliška Zetková, Zuzana Wojnarová, Pavla Kajfoszová, Romana Kiecková