1:8
1:10
- : -

SK Jiskra Domažlice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 3:22
17. Robert Kubica, 39. Jakub Tykal, 59. Jakub Tykal - 1. Jonáš Janata, 2. Tomáš Pour, 13. Kryštof Lehečka, 19. Ondřej Budek, 22. Kryštof Lehečka, 23. Jonáš Janata, 27. Ondřej Budek, 31. Vojtěch Beneš, 31. Ondřej Hlinovský, 38. Ondřej Budek, 39. Marek Firla, 40. Ondřej Budek, 41. Ondřej Budek, 42. Vojtěch Hejduk, 46. Marek Firla, 53. Marek Osvald, 54. Ondřej Budek, 55. Ondřej Hlinovský, 55. Ondřej Budek, 57. Vojtěch Hejduk, 59. Kryštof Lehečka, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Václav Lauda - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Votava 16 - Jan Valeš 27, Martin Lenárt 1; po třetinách: 1:4, 1:8, 1:10;
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za fairplay utkání a sympatický a houževnatý přístup do konce zápasu. Díky a doufejme že se brzy VŠICHNI vrátíme na hřiště.
60:00
Komentář domácích: Těžko psát hodnocení o zápase, jehož skóre připomíná spíše basketbal. Přesto musím pochválit všechny hráče za svižnou a bojovnou první třetinu. O to více nás mrzí, že jsme se ke konci zápasu uchýlili ke zbytečným faulům a dvouminutovým trestům. Děkujeme soupeři za zápas. Z jejich útočných akcí a střeecké úspěšnosti bychom se měli učit!
60:00
59:39
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Vojtěch Hejduk (3:22).
58:46
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Tykal, asistoval Zdeněk Pivoňka (3:21).
58:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Vojtěch Hejduk (2:21).
57:12
Vyloučen hráč Tomáš Kment družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
56:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Hejduk bez asistence (2:20).
54:54
Vyloučen hráč František Heindl družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost.
54:54
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
54:31
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Tomáš Pour (2:19).
54:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Vojtěch Hejduk (2:18).
53:45
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (2:17).
52:05
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Marek Osvald, asistoval Vojtěch Hejduk (2:16).
46:25
Vyloučen hráč Tomáš Kment družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost.
45:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Marek Firla, asistoval Jiří Mikeska (2:15).
41:25
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Vojtěch Beneš (2:14).
40:51
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Jonáš Janata (2:13).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
40:00
40:00
39:59
38:54
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Marek Firla, asistoval Marek Osvald (2:11).
38:10
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Tykal, asistoval Jakub Nechoďdomů (2:10).
37:37
30:53
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský bez asistence (1:9).
30:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Ondřej Hlinovský (1:8).
26:20
22:55
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jonáš Janata bez asistence (1:6).
21:44
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Vojtěch Beneš (1:5).
20:00
20:00
18:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Kryštof Lehečka (1:4).
16:51
Vyloučen hráč Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
16:10
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica z trestného střílení (1:3).
12:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka bez asistence (0:3).
01:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Pour, asistoval Jiří Mikeska (0:2).
00:37
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jonáš Janata, asistoval Matěj Surák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Lauda a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Marek Osvald, Ondřej Budek, Matěj Surák, Jonáš Janata, Tomáš Pour
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Dominik Votava; hráči v poli: Jakub Hrabík, Martin Kubů, Zdeněk Opálka, Robert Kubica, František Heindl