3:0
2:1
- : -

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 5:1
28. Karolína Judová, 29. Veronika Kopecká, 34. Veronika Kopecká, 42. Kateřina Vachudová, 43. Michaela Mechlová - 58. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Antalová 12 - Karolína Červová 22, Anna Urbanová 4; po třetinách: 0:0, 3:0, 2:1;
60:01
Děkuji vám za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 9 - Bohemians 4
60:00
Celkový počet střel: Tatran 31 - Bohemians 13
60:00
59:59
To je pro dnešek vše. Tatran si odnáší tři body, Bohemians se vzdálila šance o postup do nejlepší osmičky zajišťující play-off.
59:52
Jedovkou štípla Býčková do dlaní Urbanovou.
58:19
Nádeníkové odlétla florbalka, čímž posléze chyběla v přečíslení Bohemky. Zbylé hráčky Tatranu si však se situací poradily a po nedovoleném zákroku mají možnost rozehrát.
57:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Nikola Hrabánková (5:1).
57:19
Se štěstím na poněkolikáté se míček dostává za zavěšenou síť v brance Antalové. Hosté tak domácí brankářce překazili čistý štít.
56:33
Divišová ukončila souboj pádem u mantinelu, po chvíli se otřesená zvedla.
55:02
Antalová lapá míček a zklidňuje hru.
54:46
Faltusová vymetá pavučiny v rohu Stodoly.
54:30
Štajnerová prověřila pozornost Antalové, která zavřela bližší tyčku.
52:58
Batíková ztrpčuje život rozehrávajícímu Tatranu.
52:02
Střela Tatranu vysokým obloučkem přeletěla branku i mantinel hřiště.
51:43
Urbanová likviduje střelu Judové.
51:10
Po souboji před Urbanovou skončila ve velkém brankovišti na zemi Prontekerová. Musela zasahovat zdravotnice, ale hráčka se po chvíli sama zvedla a za potlesku došla na střídačku.
50:30
Další míček se odporoučel do balonkového nebe.
50:10
Štajnerová skončila na zádech, míček pro hosty.
48:44
Prontekerová ukázala lokty, u střídačky hostů pak dostala trochu naloženo. Rozhodčí si s ní ještě potřebovali něco vyjasnit, ale vše se obešlo bez trestu.
46:52
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Kateřina Seemannová.
46:52
Střídání brankáře. Nový brankář Anna Urbanová družstva FbŠ Bohemians
46:52
Bohemka zatáhla za záchrannou brzdu, rozhodčí zkřížili ruce nad hlavami. Seemannové střela nesedla, hosté poté vystřídali brankářku. Uvidíme, zda Urbanová vnese do hry zelenobílých jistotu.
46:31
Divišová nedokázala plně využít poskytnutou výhodu.
45:46
Hernandezová těsně minula nataženou nohu Antalové.
44:46
Bartošové se povedlo vypíchnout míček a získat ho pro svůj tým.
44:06
Kellovská využila výškový rozdíl a nenechala se rozhodit nedovoleným zákrokem.
43:50
Střelu Beránkové vykopává Červová botou.
43:30
Břešťálová pohrdla nabídnutou šancí zavěsit do prázdné branky.
42:53
Kvasková míjí branku.
42:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Lucie Želízková (5:0).
42:32
Po rozehraném signálu Mechlová střílí pátý gól Tatranu.
42:02
Štajnerová chtěla vymést horní růžek branky Antalové, ale střela šla jen těsně nad břevnem a skončila mimo hřiště.
41:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Vachudová bez asistence (4:0).
41:18
Vachudová se prohnala přes celé hřiště a nepříliš tvrdou střelou překonává Červovou. Svou sólo akcí tak dopřává Tatranu vcelku luxusní náskok 4:0
41:01
Tatran zvládl oslabení bez obdrženého gólu.
40:51
Střela Loudové skončila v náručí Antalové.
40:35
Na druhé straně také zasahuje Červová.
40:25
Antalová krotí neposedný poskakující míček.
40:01
Poslední buly vstupu do třetiny regulérní hrací doby získaly hráčky Bohemians.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 15 - Bohemians 5
40:00
39:59
Tatran vstoupí do poslední třetiny v oslabení, naopak hosté by měli popřemýšlet, jak poskytnutou výhodu využít. Zatím totiž ztrácí už tři branky na svého soupeře.
39:35
Tatran se i přes oslabení opět dostává na polovinu soupeře a čile ohrožuje branku Červové. Domácí střídačka bouřlivě oslavuje všechny zablokované míčky.
39:01
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:01
Želízková zbourala unikající hráčku Bohemians u mantinelu, za což si vysloužila dvě minuty na trestné.
38:28
Miklíková téměř hokejovým krosčekem poslala Judovou do mantinelu.
37:25
Bohemians také zvládly své oslabení bez ztráty kytičky.
37:01
Loudová skoro zbořila mantinel.
36:49
Míček od Želízkové přeskočil mantinel.
35:46
Tatran načíná svou zkrácenou přesilovku.
35:25
Vyloučen hráč Lucie Veselá družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:25
Veselá sekerou zatáhla za záchrannou brzdu, a ještě než Antalová stihla přeskočit mantinel při odloženém vyloučení, Tatran ztratil míček. Chvíli tak budeme hrát ve čtyřech na obou stranách, než skončí trest Hermannové.
34:40
Při vlastním oslabení se do úniku na polovinu hostů dostala Želízková, střela ale byla spíše propagačního charakteru.
33:46
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:46
Hermannová si počínala nedovoleně, čímž poskytuje Bohemce možnost zahrát si dvě minuty přesilovou hru.
33:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (3:0).
33:27
Na chlup totožné aktérky předchozího gólu Tatranu se podílely na dalším skórování, tentokrát na stav už 3:0.
33:20
Beránková to zkusila z poloviny hřiště, míček o několik desítek centimetrů minul branku.
32:18
Pisárová obklíčená z obou stran hráčkami Bohemians vybojovala balonek po nedovoleném zákroku na svoji osobu.
31:10
Judová skončila v parakotoulu, po úniku na polovinu Tatranu se hostům také povedla nastřelit síť za hřištěm.
30:36
Faltusová trefuje síť za hřištěm.
30:08
Domácí hráčky presují Bohemku, chvíli to vypadalo, jako by hrály přesilovku.
29:21
Mandíková nedokázala využít přečíslení 2 na 1.
28:00
28:00
Teď trochu se štěstím se balonek dostal za brankovou čáru za Červovou. Tatran v krátkém čase odskakuje soupeři na rozdíl už dvou gólů.
27:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Judová, asistoval Markéta Prontekerová (1:0).
27:34
Šikovným přenesením hry a střelou z úhlu se prosazuje Judová, čímž otevírá gólový účet dnešního zápasu. 1:0 pro Tatran.
26:54
Střela Štajnerové zamířila na lavičku Tatranu.
26:25
Tatran buší na vrata branky Bohemians, ale ta zůstávají zavřená.
26:02
Bímová nastřelila boční síť branky Antalové.
25:41
Mechlová pálí do připravených rukou Červové.
23:55
Také Červová teď předvedla skvělé zákroky v náročných situacích.
23:30
Pravděpodobně Červová zabránila gólu, ani neví jak.
23:06
Míček po volném úderu zaplul do boční sítě branky Tatranu.
22:36
Antalová ve složité situaci drží Tatran bez obdrženého gólu.
22:00
Rychlou rozehrávku Tatranu přerušují rozhodčí kvůli nějaké nesrovnalosti. Beránková se tak raduje marně.
21:31
Prontekerová těsně mimo.
21:11
Faltusová trefila blok od Havlové.
20:31
Červová připravená a pozorná chytá nízko letící střelu.
20:01
Druhé buly na úvod třetiny ve znamení Tatranu.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 7 - Bohemians 4
20:00
19:59
Ještě v poslední vteřině třetiny zahrozila Bočanová, Antalová ji však skvělým zákrokem znemožnila poslat "gól do šatny". Třetinu tak končíme bezgólově.
19:14
Kopecká s Mechlovou si úplně nerozuměly, naštěstí pro domácí mohou po autu pokračovat ve hře s míčkem na čepelích.
18:00
Bočanová byla kousek od gólu. Co chybělo?
16:56
Obě brankářky teď ukázaly své umění.
16:25
Vaníčková o pár centimetrů míjí zařízení.
15:53
Antalová si málem skopla míček do vlastní branky. Naštěstí pro Tatran se však míček odkutálel kolem tyčky směrem do rohu hřiště.
15:08
Spíše propagační střelu Seemannové po zákroku třímá v rukách Červová.
14:36
Nahozený míček od Vaníčkové nenašel nikoho v zelenobílých dresech před Antalovou.
12:20
Souboj "dvaadvacítek" na dresech skončil hůře pro hráčku Bohemians, když skončila na zemi. Na druhou stranu však svému týmu přinesla výhodu rozehrávky.
11:28
Bartošová nestihla doběhnout míček.
09:45
Nahození z poloviny hřiště od Faltusové chytá jednoruč Červová.