3:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 5:1
2. Eva Řeháková, 29. Eva Řeháková, 52. Kateřina Peterková, 54. Barbora Suchánková, 60. Eliška Pešavová - 20. Veronika Balejová; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martina Franková 25 - Kristýna Janglová 27; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 8, FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 13.
60:00
Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 31, FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 26.
60:00
Rozhovor s trenérem hostů, Jiřím Petrem, naleznete zde.
60:00
Rozhovor s trenérem domácích, Radkem Řehákem, naleznete zde.
60:00
Rozhovor s hráčkou utkání týmu hostů, Zuzanou Hájkovou, naleznete zde.
60:00
Rozhovor s hráčkou utkání domácího týmu, Martinou Frankovou, naleznete zde.
60:00
59:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Eva Řeháková (5:1).
59:26
Domácím se nepovedlo trefit prázdnou branku hostů.
59:11
Vyloučen hráč Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
59:11
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
58:13
Špačková přestřelila branku.
58:03
Domácí v plném počtu.
57:35
Špačková před brankou promáchla vzdušnou nabídku.
56:25
Hašová se dostala do úniku, ale její střelecký pokus proletěl kolem branky.
56:03
Vyloučen hráč Radka Rennerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:33
Grufíková se dobře uvolnila do střely, ale její pokus byl přizvednut vysoko nad branku.
55:09
Franková dobrým zákrokem podržela svůj tým.
54:30
Franková teď se štěstím vyrazila schovanou střelu.
53:43
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
53:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Eva Řeháková (4:1).
53:43
Krkolomná souhra domácích nakonec slavila úspěch a Suchánková překonala Janglovou.
53:04
52:01
Reimerová dobrým čtením hry vypíchla míček soupeřkám a odpálila ho pryč.
51:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Tereza Reimerová (3:1).
51:13
Peterková se dostala do úniku a přesnou ranou nad nohu k tyči skórovala ve vlastním oslabení.
51:04
Vyloučen hráč Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
50:37
Hra se přelévá ze stran na stranu.
49:36
Tečovaná střela Rennerové skončila v rohu hřiště.
48:47
Grufíková tak dlouhou váhala jestli vystřelit, nebo přihrát až přihrála nepřesně a míček projel přes celou šíři hřiště.
48:07
Pešavová zablokovala střelu na středu.
47:35
Ondáková z první přestřelila odkrytou branku.
46:48
Hostům nevyšla standardka a míček přeletěl mantinel. Volný úder pro domácí.
45:48
Řeháková netrefila vzdušnou nabídku od Pešavové.
45:17
Řeháková s Grufíkovou získaly míček ve vlastním rohu.
44:29
Grufíková zablokovala střelu od mantinelu.
43:40
Barvíkové se nepovedlo přihrát před branku hostů, míček si ale zvládla pokrýt a udržela ho.
43:18
Janglová vychytala Pešavovou.
42:51
Rennerová si poradila s dotěrnou protihráčkou, která ji nakonec faulovala.
41:40
41:18
Franková si poradila se standardkou hostů a vychytala střelu z první.
40:34
Domácí úspěšně zdržují hosty daleko od vlastní branky.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 11, FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 8.
40:00
39:50
Franková podržela svůj tým dobrým zákrokem.
39:40
Vyloučen hráč Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
38:48
Hosté zamkli domácí na jejich půlce a hrají v 6, odložené vyloučení domácí hráčky.
38:10
Franková vyrazila střelu z půlky.
37:45
Hájková protáhla Frankovou svou tvrdou střelou.
37:14
Franková zneškodnila skrytou střelu ze středu.
36:21
Balejová minula branku z velkého brankoviště.
34:32
Hosté v plném počtu.
33:45
Střela z rpvní od mantinelu proletěla kolem branky.
32:32
Vyloučen hráč Anna Kutnarová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:05
Řeháková se dobře vrátila a společně s Rennerovou získaly míček za vlastní brankou.
31:37
Napadání domácím přináší ovoce ve formě získaných míčku.
30:46
Janglová si našla střelu Barvíkové.
30:07
Řeháková to zkusila na dlouhou ruku, ale Janglová si míček pohlídala.
29:10
Janglová vyrazila střelu nad branku.
28:46
Grufíková namazala soupeřce, jenže Hašová hasila celou situaci a zabránila střele.
28:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Denisa Ondáková (2:1).
28:00
Řeháková se trefila přesně do šibenice.
27:35
Hosté znovu vyhazují míček daleko od vlastní branky.
27:14
Janglová si sebrala odražený míček a dlohým výhozem zahnala domácí zpět na jejich půlku.
26:33
Vyloučen hráč Karolína Laura Hornová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za držení.
26:04
Peterková netrefila skákavý míček před Janglovou.
25:54
25:00
Domácí zatím kombinují nahoře a nedaří se jim dostat ke střele, která by ohrozila hosty.
23:54
Vyloučen hráč Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
23:40
Hašová tvrdou střelou prověřila Janglovou, která vystřelila ruku proti střele do šibenice.
22:44
Pešavová prošla přes tři hráčky a zvládla zakončit, jenže Janglová byla připravená a střelu vyrazila.
21:21
Moc dlouhá přihrávka zkazila hostům přečíslení 3 na 1.
20:55
Reimerová to zkusila od mantinelu, ale Janglová byla připravená u své tyčky.
20:30
Janglová si našla skrytou střelu Rennerové z půlky.
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny, ale ihned ztratili míček.
20:00
20:00
20:00
19:55
Domácí se snažili ještě napadat soupeře, ale v této třetině se již nic velkého nestane.
19:06
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Veronika Balejová, asistoval Barbora Špačková (1:1).
19:06
O gól do šatny a vyrovnávací gól se postarala přesnou střelou k tyči Balejová.
18:19
Barvíková na poslední chvíli zablokovala střelu ze středu hřiště. Další střelu hostů zachytila Grufíková nohama.
17:42
Domácí vysunuli napadání až k brance Janglové a snaží se získat míček z netrpělivé rozehrávky hostů.
16:46
Tečovaná střela Grufíkové skončila mimo branku.
15:55
Přečíslení hostů 3 na 2 naštěstí pro domácí pokazila nepřesná přihrávka, která mířila přesně mezi dvě nabíhající spoluhráčky.
15:01
Pešavová zastavila útok hostů ihned v zárdoku a odpálila míček za mantinel.
14:42
Janglová vyrazila střelu Řehákové z velkého brankoviště.
14:16
Tečovaná střela od mantinelu skončila za brankou hostů.
13:52
Kovaříkové utekl míček za mantinel a budou rozehrávat domácí.
13:22
Hašová střílela ze středu pouze do bloku, Palinková zastavila protiútok hostů.
12:56
Nepřesnou dlouhou nahrávku hostů v klidu sebrala pro sebe Grufíková.
11:50
Rennerová s Pejzlovou kombinují na polovině.
10:40
Suchánková zkusila vysstřelit od mantinelu, ale trefila pouze blok hostů. Na druhé straně musela zasahovat Franková proti útoku hostů.
09:30
Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:25
Janglová vyrazila střelu z půlky před sebe, poradila si s dorážkou a odebrala míček z nebezpečného území před brankou.
06:54
Grufíková dobře vybojovala míček za vlastní brankou a nakonec ji soupeřky musely faulovat, aby ji odstavily.
06:32
Ondáková to zkusila z úhlu, ale míček skončil jen v rohu hřiště.
06:05
Franková zlikvidovala další gólovku soupeře.
05:54
Barvíková pohotovou střelou nepřekonala Janglovou.
05:08
Janglová vyrazila střelu maskou.
04:48
Hosté bili blízko vyrovnání, ale míček projel těsně vedle tyčky odkryté branky.
04:00
Velkou chybu domácí obrany mohla postrestat Špačková, ale Franková vytáhla eso z rukávu a střelu vyrazila maskou.
03:52
Rennerová si pohlídala míček před dotěrnou útočnicí soupeře.
03:15
Rennerová zakládá útočnou akci domácích na vlastní polovině.
02:47
Franková zasáhla maskou proti tvrdé střele.
01:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Kateřina Peterková (1:0).
01:37
Řeháková propálila Janglovou a otevřela tak skóre dnešního utkání.
00:49
Střela ze středu těsně minula břevno Janglové.
00:28
Přízemní střela od mantinelu proletěla kolem branky domácí brankářky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Markéta Baťková, Vanda Šnajberková, Veronika Balejová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Petra Grufíková, Andrea Palinková, Barbora Suchánková, Eva Barvíková, Tamara Hašová