2:3
3:2
- : -

Spartak Pelhřimov - Hippos Žďár n/S. 8:6
1. Martin Sviták, 9. Martin Sviták, 11. Matěj Jirků, 27. Patrik Mynařík, 29. Šimon Kysela, 37. Martin Sviták, 38. Adam Koubský, 41. Adam Koubský - 4. Tomáš Pokorný, 19. David Pleskač, 26. Šimon Poul, 29. Tomáš Hrubý, 39. Tomáš Hrubý, 43. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková ? - Adam Sochor ?; po třetinách: 3:1, 2:3, 3:2;
45:00
42:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Dalibor Novák (8:6).
40:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Adam Koubský, asistoval Šimon Kysela (8:5).
38:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (7:5).
38:11
Timeout Hippos Žďár n/S.
37:49
36:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták, asistoval Jiří Vlach (6:4).
30:25
Vyloučen hráč Jiří Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (5:4).
28:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Šimon Kysela, asistoval Adam Koubský (5:3).
26:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Martin Sviták (4:3).
25:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Šimon Poul, asistoval Tomáš Hrubý (3:3).
18:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil David Pleskač, asistoval Vojtěch Kadlec (3:2).
15:00
15:00
14:42
Vyloučen hráč Pavel Zábrana družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
10:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Jirků bez asistence (3:1).
08:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták, asistoval Michal Šulc (2:1).
07:11
Vyloučen hráč Matěj Jirků družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Šimon Poul (1:1).
00:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Adam Sochor; hráči v poli: Dalibor Novák, Tomáš Hrubý, Ondřej Novák, Filip Mašek, Vojtěch Kadlec