0:1
1:0
- : -

Torpedo Exelsior Havířov - FBC Intevo Třinec  1:3
30. Kateřina Macourková - 7. Anežka Blechová, 10. Adriana Pastvová, 18. Adriana Pastvová; rozhodčí: Karolína Spurná - Zdeněk Cholek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Wawrzeczková ? - Aneta Šebestová ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:0;
36:00
29:18
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil Kateřina Macourková bez asistence (1:3).
24:00
24:00
19:20
Vyloučen hráč Dominika Návratová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
17:19
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Adriana Pastvová, asistoval Sabina Kohutová (0:3).
12:00
12:00
09:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Adriana Pastvová bez asistence (0:2).
06:07
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Anežka Blechová, asistoval Nikola Ptáčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karolína Spurná a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec :
00:00
Line-up domácích Torpedo Exelsior Havířov: brankář: Nikola Wawrzeczková; hráči v poli: Tereza Buchtelová, Klaudie Ryšková, Nela Kopáčková, Kateřina Macourková, Bára Andrušková