5:0
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBC Vikings Kopřivnice 9:5
4. Michal Bělaška, 8. Michal Hrabica, 8. Kryštof Burda, 27. Michael Zbruž, 31. Matěj Porvol, 34. Kryštof Burda, 42. Michal Hrabica, 45. Maxim Šefčík, 45. Michal Hrabica - 4. Vítězslav Križ, 12. Robert Socha, 28. Vítězslav Križ, 28. Jan Simper, 30. Ondřej Holaň; rozhodčí: Daniel Tichý - Tomáš Hruška; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Filip Grill ?; po třetinách: 3:2, 1:3, 5:0;
45:00
44:52
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Noel Gavaller (9:5).
44:17
Nevyplatilo se, Maxim krásnou žabkou upravuje stav utkání na 8:5
44:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík bez asistence (8:5).
43:20
Hosté v 6
42:47
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
41:34
41:34
Myslím, že Michal Hrabica by rád vzkázal svému trenérovi, že už dává góly, když jde sám na branku
38:46
Vyloučen hráč Lukáš Raška družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:27
Adam Pospíšilík vymotal soupeře, ovšem akce z toho nebyla.
33:41
Domácí v plném počtu
33:19
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Maxim Šefčík (6:5).
33:19
Kryštof Burda z otočky mezi nohy brankáře a to vše v oslabení. Bez přihrávky Šefčíka by to ovšem nešlo.
33:12
Domácí zvládají oslabení na výbornou.
31:41
Vyloučen hráč Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
30:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Porvol, asistoval Kryštof Burda (5:5).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Robert Socha (4:5).
29:42
Soupeř šikovným obtočením kolem tyče získává jednogólový náskok před koncem třetiny.
28:38
Gólman domácí teďka podržel svůj tým dvěma skvělými zákroky
27:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Simper bez asistence (4:4).
27:12
Hosté během krátkého časového intervalu srovnávají.
27:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Ondřej Holaň (4:3).
26:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michael Zbruž, asistoval Maxim Šefčík (4:2).
25:39
Vyloučen hráč Vítězslav Križ družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi.
19:53
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
19:12
Výhoda domácích
17:12
Přerov teď tlačí soupeře a vybojoval standartku z rohu, která však skončila breakem hostů. Neúspěšným .
15:54
Druhá třetina zatím připomíná spíše dostihy.
15:00
15:00
14:33
Hra se teď vyrovnala, Přerov již tolik nedominuje.
11:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha bez asistence (3:2).
11:59
Hosté trestají chybu domácích jednoduchým zakončením do brány.
09:57
Střela Matěje Porvola končí vysoko na horní tyčí , cca ý metrů nad.
07:36
07:36
Válec....
07:07
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval František Šamořil (2:1).
03:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Robert Socha (1:1).
03:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Maxim Šefčík (1:0).