2:2
5:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:5
5. Radek Krajcigr, 6. Jakub Jirsa, 13. Jakub Jirsa, 17. Radek Krajcigr, 21. Ondřej Kopič, 29. Radek Krajcigr, 46. Radek Krajcigr, 47. Jaromír Ekl, 47. Jakub Karel, 48. Ondřej Kopič, 50. Ondřej Kopič - 7. Lukáš Gregor, 30. Lukáš Gregor, 38. Lukáš Gregor, 52. Ondřej Stuchlík, 56. Lukáš Gregor; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 7 + Jakub Jirsa OS:3; využití: 0:4; zásahy brankářů: Jan Dvořák 24 - Karel Šantora 8; po třetinách: 4:1, 2:2, 5:2;
56:46
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
56:46
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
56:46
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
56:46
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest.
56:12
Karel se snažil vyhodit, jeho pokus byl ale zastaven.
55:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Michal Strachota (11:5).
54:58
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
51:40
Hororové okamžiky připravil příznivcům domácích Vybíral, když za sebou zapomněl balonek, kterého se zmocnil unikající Skřivánek.
51:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Martin Skřivánek (11:4).
49:36
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
49:26
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Radek Krajcigr (11:3).
47:59
Hosté opět rozehrávají power-play.
47:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič bez asistence (10:3).
46:33
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
46:33
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Karel, asistoval Václav Vavruška (9:3).
46:33
Domácí rozjeli brankostroj! Tři rychlé góly rapidně zyvšují šanci na výhru.
46:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Ondřej Kopič (8:3).
45:52
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (7:3).
44:43
Kopič vybojoval volný úder pro Českou Lípu.
41:43
Domácí brankář utrpěl zranění a hra musela být přerušena.
40:15
Domácí nečekají vůbec na nic a hrnou se do útoku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 7 - 8.
40:00
39:16
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
37:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Milan Bína (6:3).
36:12
Na zemi končí také část hokejky Radka Krajcigra.
35:18
Štěrba trefuje tyč!
33:51
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:14
Střelu Bíny zblokoval nohou Pastor.
32:40
Jelínek s Vnukem rozehrávají před vlastní brankou.
29:53
28:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jaromír Ekl (6:1).
26:43
Slaný nahazuje dlouhý balon k Vavruškovi, toho ale obránci SKV dostupují.
26:14
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
23:24
Kopič vyzkoušel pozornost Šantory, ten ale zasahuje.
22:41
Ekl s Vybíralem rozjíždí další útočnou akci.
20:43
20:00
20:00
Střely po první třetině: 7 - 12.
20:00
19:11
Hartman vystřelil, balon ovšem od hokejky jednoho z obránců míří na prázdnu tribunu.
18:27
Domácí odevzdávají balon a míří střídat.
16:45
14:27
Kadlecovu střelu nevydržela hokejka Radovana Vnuka, který odbíhá nuceně střídat.
13:48
Dvořák si připisuje do statistik další zákrok.
12:22
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Tomáš Kadlec (3:1).
10:43
Vybíral zastavil nebezpečnou kombinaci Vinohrad.
10:03
Slaný projevuje hlasitě nespokojenost s posouzením herní situace.
09:10
Hezký zákrok předvedl Dvořák.
08:09
Od poloviny hřiště trefuje Karel pouze obránce hostů.
06:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Ondřej Stuchlík (2:1).
06:53
Hosté využívají přesilovou hru a střílí kontaktní branku.
05:59
Nepřesnou rozehru Drahoslava Pastora zachycuje Procházka.
05:51
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
05:05
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Radek Krajcigr (2:0).
05:05
Domácí přidávají rychlou druhou branku! Jakubu Jirsovi připravil přihríávku opět Radek Krajcigr.
04:12
04:05
Štěrba nahozením hledal Krajcigra, ten letící balon netrefil.
03:40
Slaný obětavě zblokoval střelu Skřivánka.
02:58
Vyloučen hráč Jan Hřebřina družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
02:58
Krátce po začátku první třetiny vidíme první vyloučení, provinil se Jan Hřebřina.
02:01
Ondřej Stuchlík společně se svým kolegou v obraně uklidňuje hru.
01:03
Před střídačkou domácích rozehrává volný úder první útočná formace Vinohrad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Fiala, Petr Hartman, Lukáš Lanc, Martin Skřivánek
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr, Filip Vybíral