0:1
2:1
0:0

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3pn
17. Jan Natov, 42. Jiří Curney, 53. Petr Krzyžanek, N Jakub Bína - 9. Marek Vávra, 40. Ondřej Mikeš, 50. Tom Ondrušek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 23 - Michal Rebro 18; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Michal Podhráský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč Jakub Bína a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč Jiří Curney , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Michal Podhráský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč Jiří Curney a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Vávra a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč Martin Tokoš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Jiří Bauer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč Jakub Bína a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Uvidíme trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení(celkem): domácí 2(21); hosté 0(26)
65:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 74 Lukáš Bauer; hosté 25 Tom Ondrušek
64:23
64:49
Boleslav stále v přesilovce, ale úspěšné bloky Chodova.
64:23
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Tom Ondrušek.
64:23
Natov odehrál míček v letu, aby se útočník Chodova nemohl pustit do brejku. Rozhodčí to vyhodnotil jako trestné střílení, které však Ondruškovi hrubě nevyšlo - ani nevystřelil.
63:57
Vyloučen hráč David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
63:57
No, po výkřiku domácí střídačky si rozhodčí všiml, že Chodov hraje ve čtyřech, ale když přestupek odpískal, řítil se Gruber sám na Rebra..
63:37
Natov přešel přes dva hráče, ale jeho pas na Suchánka byl nepřesný.
62:14
Nepřesná střela Jiřího Bauera přisoudila míček opět Boleslavi.
61:40
Po nepřesné přihrávce Suchánka budou na míčku hosté.
60:50
Rebrův lví skok drží Chodov ve hře! Tokoš vybídl ke střele Zakonova, ten ránu napálil, ale hbitý přesun brankáře ji znemožnil rozvlnit síťku.
60:00
60:00
Střely v 3. třetině(celkem): domácí 9(19); hosté 8(26)
60:00
Šedesát minut vítěze neurčilo, půjdeme do prodloužení.
60:00
59:57
Rebro chytá Suchánkovu ránu po zemi.
59:51
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:51
Devět vteřin do konce a rozehrávat bude Boleslav z rohu u branky Rebra.
59:17
Lukáš Bauer uklidňuje situaci a bere míček do ruky.
58:43
Posledních dvacet vteřin připomínalo spíše hon za míčkem, který neposedně skákal z hole na hůl.
57:55
Šebek sice řval na Curneyho MÁŠ, ale domácí centr měl k míčku daleko.
56:51
Curney už slavil, ale Rebro dokázal zastavit míček na brankové čáře! Neuvěřitelný reflex hostujícího brankáře.
55:41
Bauer likviduje pokus Marka Vávry, který byl poměrně z velkého úhlu.
54:31
Bína tváří v tvář Rebrovi trefuje koleno brankáře při jeho přesunu, obrovská šance zůstává nevyužita.
53:39
Řezáč se napřahoval na dorážku, avšak trefil pouze hůl domácího obránce.
52:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Petr Krzyžanek, asistoval Jan Natov (3:3).
52:56
Nacvičené rozehrání akce a přesná střela Krzyžanka pramení ve srovnání zápasu.
52:26
Důrazný a rychlý přístup hráčů Chodova přináší ovoce, útočníci Boleslavi nemají vůbec žadný prostor.
51:06
Po chybě Natova se do střelecké pozice dostal Marek Vávra, Bauer připraven.
50:09
Tokošova rána se od Rebra odrazila kousek před něj, ale Komárek se jako první k míčku nedostal.
49:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek bez asistence (2:3).
49:30
Velmi smolný zápas pro Krzyžanka. Nyní při střele jako poslední hráč zlomil hůl. Ondrušek šel sám na Bauera a poradil si.
48:42
Šebek si vyběhl z rohu hřiště a pálil, jeho rána po lehké teči mimo branku.
47:58
Boleslav zamkla Chodov na jeho polovině a dobrou minutu a půl už drží míček na holích a kombinuje.
46:20
Komárek z velkého brankoviště nenasměroval míček na svatyni Rebra.
45:16
Kulatý nesmysl teď vůbec neposlechl Krzyžanka.
44:28
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
44:28
Druhá přesilovka pro Boleslav, první úspěšná nebyla.
44:15
Marek Vávra si vyběhl zpoza branky do palebné pozice. Jeho pokus vyrazil nohou Bauer.
43:40
Majer po celý zápas prokazuje šikovné ruce a dělá domácí obraně velké problémy.
42:39
Klička do bekhendu od Bíny byla rychlá, ale Rebro ji čekal, takže už byl dopředu připravený.
41:50
Vypadá to, že rozhodčí nechtějí hru pustit do více osobních soubojů, než je třeba.
41:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (2:2).
41:02
Sýkora zahrál vysokou holí, jinak by šel Zakonov sám na Rebra. Rozhodčí to vyhodnotil jako trestné střílení, které poté s chladnou hlavou bekhendem proměnil Curney.
40:26
Jiří Bauer vyslal projektil na Lukáše Bauera, z následného závaru před brankou vyšel jako vítěz Zakonov.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině(celkem): domácí 6(10); hosté 7(18)
40:00
Po několika velmi sporných situacích se nakonec jediná branka třetiny podařila vstřelit Zakonovovi, ale bohužel míček skončil za zády Bauera. Do třetí dvacetiminutovky tak půjde s jednobrankovým náskokem Chodov, navíc ještě odpykává trest Krzyžanek.
40:00
39:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tomáš Sýkora (1:2).
39:45
Nešťastný odraz od Zakonova a velmi důležitá branka putuje na stranu Chodova.
39:17
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
39:17
Po skvělé práci na hřišti přišla špatná mimo něj. Krzyžanek nebyl spokojený s výrokem rozhodčího, a tak se půjde ochladit na trestnou lavici.
39:14
Ve vlastním oslabení se po skvělé práci Krzyžanka dostal do šance Komárek, ale na Rebra nevyzrál.
38:30
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
38:30
Tokoš si ukousl až příliš velké sousto a po vlastní chybě byl nucen faulovat, aby hostující útočník nešel sám na Bauera.
38:00
Dva odvážné bloky, první od Krzyžanka, druhý na druhé straně od Grubera.
37:01
Rovněž Boleslav začíná oslabení na balónku.
36:26
Vyloučen hráč Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
36:26
Natov naprosto zbytečně sekl do Ondruška za brankou Bauera a nabízí první přesilovku Chodovu.
35:42
Hosty ubráněná početní výhoda nabudila, vidíme velké seběvědomí při hře s balónkem.
34:10
Chodov brání velmi solidně, skoro půlku boleslavské přesilovky byl na míčku.
33:32
Curneyho přízemní střela letí těsně vedle levé tyče.
32:34
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
32:34
Strnad nechal nebezpečně koleno v cestě Tomáši Chroustovi a uvidíme první početní výhodu zápasu.
31:30
Jiří Bauer poslal Komárka až ke stolku se studiem ČT.
30:34
Bína faulován za brankou Rebra, po televizní pauze bude hrát Boleslav z rohu.
29:47
Řehoř odčinil svou ztrátu na polovině soupěře, když na vlastní půlce vypíchl míček soupeři.
28:40
Suchánek ani ve spolupráci s Bínou neoloupili Sýkoru.
27:40
Řehoř získal balónek, ale když ho chtěl následně předat Korychovi, tak byl nepřesný, takže opět hrají hosté.
26:25
Komárek ještě počkal se střelou a udělal dobře. Na druhé se mu nabídl úplně volný Šebek, který ale netrefuje odkrytou část branky.
25:09
Tomáš Chroust vyběhl zpoza branky a našel Zakonova, jeho rána ale mezi tři tyče nemířila.
24:10
Majer se elegantní stahovačkou dostal až sám před Bauera, ale zamířil nad.
23:21
O hlavu menší Suchánek zboural u mantinelu Ondruška, na toho si dnes domácí dávají velký pozor.
22:22
Eremiíšův pas nenašel hůl Plíhala.
21:19
Majer ze vzduchu našel hned na středu Jiřího Koutného. Bauer musel vytasit zákrok.
20:31
Sice z obrovského úhlu, ale na Bínu zírala úplně odkrytá branka. Velká škoda pro domácí, že ji šikovné křídlo nedokázalo trefit.
20:00
20:00
Týmy se do zápasu vrhly velmi aktivně, nicméně viděli jsme pouze dvě branky. Obě padly po podobné situaci, kdy bek našel před brankou volného útočníka. Za Chodov se trefil Marek Vávra, za Mladou Boleslav kapitán Natov.
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 4; hosté 11
20:00
19:32
Bína z velkého brankoviště nedokázal sklepnout míček za záda Rebra.
19:13
Jiří Koutný v obrovské šanci netrefuje zařízení.
18:39
Velmi svižná pasáž zápasu, která přináší poměrně hodně nepřesností.
17:06
Ostrostřelec Ondrušek pálil od mantinelu, od domácího hráče se míček odrazil mimo.
16:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Krzyžanek (1:1).
16:21
Totožná situace jako ta, díky které se Chodov dostal do vedení. Bek Krzyžanek zpoza branky našel volného Natova, který se nemýlil.
15:32
Opět souboj Bauerů, ve kterém zase (zatím) úspěšnější Lukáš.
14:21
Gruber se připsal úspěšný blok, tato M. Vávrova střela gólem nekončí.
13:59
Krzyžanek uzemnil Ondruška, který se snažil natlačit do palebné pozice před Bauera.
12:54
Domácí se snaží hrát co nejvíce na balónku, aby dostali hostující hráče z tempa.
11:34
Majer šel sám na Bauera, v poslední chvíli mu ale míček sjel z hole.
10:47
Dlouhý souboj o míček, který jako poslední odpálil Curney přes mantinel.
09:52
Tečovaná střela Řehoře ze středu hřiště prosvištěla kousek vedle levé tyčky.
08:26
Granát Jiřího Bauera likviduje gólman Boleslavi Lukáš Bauer.
08:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (0:1).
08:07
Sýkora se vydal na útočné tažení. Zpoza branky skvěle našel volného Marka Vávru, který otevírá skóre.
07:34
Poté, co Gruber skvělě přešel přes dva hráče, namazal na hůl Koutnému. Ten ale nedokázal z brejku vytěžit větší šanci.
06:39
Pohotová rána z otočky od Majera, Bauer ji vytáhl rukou.
05:23
Ondrušek hledal v druhé vlně Marka Vávru. Našel ho, ale jeho střelu si zase našel Bauer.
04:54
Krzyžanek se dokázal zbavit Ondruška a rozbíhá útok Boleslavi.
03:17
Tokoš, který je spíš zvyklý hity rozdávat, teď dostal slušně naloženo od Vošty.
02:39
Těžký pas od Suchánka na Curneyho, hrát budou hosté.
02:06
Řezáč zahodil obrovskou šanci. Měl před sebou odkrytou klec, kterou nakonec ale ani netrefil.
01:37
Chodovští začali velmi aktivně.
00:55
Lob Krzyžanka přesně na hůl Curneyho. Domácí centr narval míček hned ze vzduchu, ale Rebro byl pozorný.
00:24
První útok zápasu od Chodova, Bauer nakonec nemusel ani zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Michal Podhráský, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Gruber, Jakub Bína
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi domácí Mladou Boleslaví a hosty z Chodova. Máme se na co těšit, jelikož dnes se spolu utká opravdu špička českého florbalu. Uvidíme, který tým dnes odejde jako vítěz. Přeji příjemnou zábavu!