4:1
5:0
- : -

Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA 11:3
9. Martin Pánek, 17. Ondřej Němeček, 26. Wojciech Malajka, 29. Pavel Sládeček, 35. Ondřej Němeček, 38. Milan Meliš, 41. Matěj Havlas, 42. Petr Novotný, 47. Filip Langer, 50. Petr Brautferger, 59. Matěj Havlas - 3. Dominik Eichner, 6. Ivo Dohnal, 27. Lukáš Pešat; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 12 - Jan Binder 13; po třetinách: 2:2, 4:1, 5:0;
60:02
Děkuji všem online divákům za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 11 - Ostrava 5
60:00
Počet střel celkem: Tatran 24 - Ostrava 15
60:00
59:59
Sládek provětral boční síťku a pozornost Kříže, ale přesilovou hru nevyužil. Domácí vyhrávají dnešní utkání poměrem 11:3.
59:17
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:17
Novotný ještě dopřává hostům jednu přesilovou hru.
58:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Vítovec (11:3).
58:46
Havlas nasadil jesle obraně Ostravy a střela doputovala do prázdna, kam se nestihl přesunout gólman.
58:14
Brautferger rozezvonil tyčku za Binderem.
57:00
Tatranské bago zavřelo hosty na vlastní polovině hřiště.
55:44
Sládek už nad zápasem očividně zlomil hůl (doslova a do písmene).
53:28
Havlasův výjezd zneškodnil Binder dlouhýma rukama na způsob fotbalového gólmana.
52:07
Pánek utekl všem, ale jeho střelu zachytává Binder sklapnutím natažených nohou.
51:23
Domácí ale velkou část času drží míček na svých florbalkách a nedovolují hostům snížit stav utkání.
50:21
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
50:21
Sládeček se zlobí na rozhodčí, jak mohli posoudit jeho hru jako odporující pravidlům. Ostrava má k dispozici dvouminutovou přesilovku.
49:34
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (10:3).
49:34
Celkově desátý gól pro Tatran zajišťuje Brautferger.
49:15
Hra začíná být z obou stran nervózní a agresivní.
47:49
Kříž ve stoje chytá dlouhý padající list.
46:33
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Němeček (9:3).
46:33
Tatran při hře 4 na 4 střílí gól.
45:54
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:39
Lipový střelou rozezvonil tyčku Kříže, ale ještě někdo z domácích tečoval míček, protože rozhodčí ponechávají míček Ostravě.
45:04
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:51
Přečíslení 3 na 2 ukončuje obrana Ostravy tím, že podráží Kubu Kolíska, který široce přistává na herní ploše.
41:55
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Kolísko (8:3).
41:55
Novotný rozezvonil brankovou konstrukci za Binderovými zády, naštěstí pro Tatran "z té správné strany". Hosté jako by se nemohli dostat do zápasu, což by ale měli, pokud chtějí pomýšlet alespoň na drama.
40:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Petr Brautferger (7:3).
40:18
Brautferger netrefil branku, ale co nedokázal Brautferger, to zvládnul Havlas. Po osmnácti vteřinách se domácí radují z gólu.
40:01
Poslední buly v regulérní hrací době je po důkladném souboji pro Tatran.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 7 - Ostrava 3
40:00
39:50
Šubert hrudí zablokoval střelu a následně si ještě zahrál na fotbalistu. Do konce třetiny už ale k žádné gólové situaci nedošlo. Do poslední třetiny si domácí nesou třígólový náskok. Uvidíme, zda Ostrava zavelí k obratu.
38:55
Malajka trefuje banner na konci haly.
37:45
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (6:3).
37:45
Domácí využívají přesilovku, na gólu se podílela sestupně čísla 71 (Němeček) a autor gólu 70 (Meliš).
36:42
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi.
36:36
Kříž se vrhnul Dohnalovi pod nohy, Dohnal skončil jak dlouhý tak široký na zemi. Ještě vleže se snažil dorazit míček za Kříže, ale hra na zemi je proti pravidlům. Navíc se při pádu zranil, takže se o něj musel postarat týmový fyzioterapeut.
35:20
Tlapákovu zasekávačku v pohodě chytá Binder.
34:32
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Filip Langer (5:3).
34:32
Němeček elegantním obloučkem přestřeluje ležícího Bindera. Tatran zvyšuje náskok na 5:3.
33:33
Brautferger pohrdnul prázdnou brankou a trefuje aut.
33:00
Honza Kolísko ze středu hřiště trefuje zakleknutého Zimmera v dráze k Binderovi.
32:09
Zimmer odhodil Kubu Kolíska na mantinel, rozehra pro Tatran.
31:32
Pešat se ostře pustil do Němečka, rozhodčí přisuzují míček domácím.
30:40
Ostravané ukrajují vteřinky ze svého oslabení na polovině domácích.
29:43
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:43
Dohnal zkosil hráče Tatranu v rohu na polovině domácích, za což si vysloužil dvě minuty na trestné.
28:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Milan Meliš (4:3).
28:44
V chumlu hráčů zapadá za Bindera střela Sládečka po asistenci od Meliše. Tatran se opět ujímá vedení, 4:3.
26:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Dominik Eichner (3:3).
26:22
Hostující hráči z Ostravy si vedení Tatranu nenechali líbit a za necelou půlminutu srovnávají na 3:3.
25:53
Vlastní branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka (3:2).
25:53
Malajka vymetá síť, bohužel ale za svým spoluhráčem Binderem, který po míčku sáhnul už za brankovou čarou. Tatran dnes poprvé vede, 3:2.
25:36
Sládek se omlouvá Křížovi za atak na něj.
25:20
Vítovcovu střelu po rozehrávce v rohu vykopává Binder.
23:52
Langer teď málem udělal "téměř vlastňáka", když se mu míček odrazil ke Kittelovi, který byl nebezpečně blízko u Kříže.
23:24
Sládek napálil plnou silou florbalku zakleknutého Vítovce.
22:29
Hra se teď přelévá z jednoho konce hřiště na druhý, oba týmy vlétly do třetiny v plné síle. Bohužel ani jeden z nich nemůže mluvit o nějakých přesných zakončeních.
21:09
Eichner míjí Křížovu branku. Gólman domácích to měl jen taktak.
20:31
Kříž si pohlídal bližší tyčku.
20:01
Druhé úvodní buly na svoji stranu strhávají hráči Ostravy, ale míček se hvizdem rozhodčích vrací Tatranu.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 6 - Ostrava 7
20:00
19:59
Do konce třetiny se gólové skóre už nezmění, a tak půjdeme do druhé třetiny "od nuly" se stavem 2:2.
19:47
Tlapák krosovkou na Havlase, který střílí do Bindera na boku. Už už to vypadalo, že míček skončil v brance, ale brankář Ostravy byl na místě včas.
19:08
Havlasovi u mantinelu odskočil míček od čepele, k rozehrávce se tak dostávají hosté.
17:51
Soukup mířil mimo branku Kříže jen do rohu hřiště.
16:06
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Martin Šindelář (2:2).
16:06
Po pouhých třech vteřinách přesilovky se prosazuje Němeček, máme srovnáno.
16:03
Vyloučen hráč Marek Lipový družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
15:55
Kříž v poloze na boku vynuloval Kittelovy střely. V následné situaci pak hosté zatahali za záchrannou brzdu až moc okatě, ze sekeru byl po odloženém vyloučení posazen na trestnou lavičku Lipový.
15:41
Němečkovu přihrávku vykopává ve skluzu Binder.
14:40
Kříž se trochu procvičil v chytání ve stoje, ale míček byl příliš neposedný na to, aby mu skončil v ruce a neodkočil pryč. Naštěstí pro Tatran byla obrana pozorná a nepustila hostující nájezdníky do zakončení.
13:51
Také Tatran přežil oslabení bez ztráty kytičky.
13:21
Vítovec i přes oslabení vytáhl míček na polovinu soupeře a trefuje Bindera do hrudi.
12:21
Kříž vytáhl neskutečný zákrok proti dorážkám.
11:51
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
11:51
Odložené vyloučení i na druhé straně, též nevyužito. Na trestné už pyká Němeček za sekání.
11:06
Domácí přesilovku nevyužili, hrajeme 5:5.
10:25
Hosté dokázali ukrojit několik vteřin z oslabení.
09:06
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
09:06
Kříž ani nestihl odběhnout na střídačku kvůli odloženému vyloučení. Domácí si tak vyzkouší klasickou přesilovku.
08:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Adam Tlapák (1:2).
08:09
Pánek přináší radost domácím fanouškům, když se trefuje a tím snižuje náskok Ostravy. 1:2
06:21
Sládkovu střelu vyškrábl Kříž.
05:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Šimon Soukup (0:2).
05:25
Jako přes kopírák se ze stejného místa prosazuje Dohnal. Ostrava odskakuje do dvougólového vedení.
05:02
Havlas netrefuje branku ani mantinely ohraničující hřiště.
04:13
Langer střílí do připraveného Bindera.
03:23
Sádlo neudržel míček, pro který se za branku natáhl Binder.
02:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Marek Lipový (0:1).
02:45
Hosté se ujímají vedení, když se po nahrávce Lipového prosazuje Eichner. 0:1
02:20
Vítovec z poloviny hřiště míří na Bindera, ke kterému se míček sice dostal, ale brankář hostů nakonec zasahovat nemusel.
01:36
Zasekávačka Novotného vylétla ze hřiště.
00:56
První menší roztržku na hřišti v rohu na polovině Tatranu klidní rozhodčí.
00:28
Mezitím na druhé straně zvoní za Křížem tyčka.
00:14
Havlas procvičuje pozornost Bindera.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání pro sebe získává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Filip Šubert, Dominik Klimscha, Wojciech Malajka, Michal Sládek, Kryštof Malina
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Matěj Havlas
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se po sportovní uzávěře odehraje 8. kolo Livesport Superligy. Všichni pořadatelé jsou zkontrolováni na teplotu, hráči otestováni, takže se za pár chvil můžeme pustit do zápasu. Bohužel se musíme stále obejít bez diváků v ochozech, ale pro fanoušky je připraven video i online přenos.
00:00
V neúplné tabulce Superligy je domácí Tatran po šesti odehraných zápasech na druhém místě s 15 body. Hosté z FBC ČPP Ostrava jsou s osmi zápasy na třetím místě, jen o bod za Tatranem. Dnešní utkání je tedy přímým soubojem o druhé místo.
00:00
Zbývají nám poslední minuty do zahájení zápasu, takže vám klasicky popřeju příjemnou zábavu, ať už čistě v textové podobě, nebo s videem.