1:0
2:2
0:1

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice 3:4p
27. Šimon Leško, 41. Adam Hemerka, 57. David Coufal - 20. Petr Brautferger, 41. Matěj Havlas, 58. Martin Pánek, 65. Filip Langer; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Kuhn 38 - Tomáš Jurco 14; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: domácí - 1, hosté - 5.
65:00
Střely celkem: domácí - 17, hosté - 42.
65:00
Vyjádření nejlepšího hráče a trenéra domácích najdete zde.
65:00
Vyjádření nejlepšího hráče a trenéra hostí najdete zde.
64:37
64:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Matěj Havlas (3:4).
64:06
Kuhn předvedl další neuvěřitelný zákrok proti Pánkovi.
63:36
Sládeček trefuje tyč Jurcovi brány.
62:39
Langer se vytočil do středu a našel volného Havlase, toho neuvěřitelným zákrokem vychytal Kuhn.
61:27
Langerovu střelu chytá Kuhn.
60:59
Němeček táhl brejk hostů, který skončil střelou Havlase do masky Kuhna.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 4, hosté - 16.
60:00
59:42
Domácí ustáli neuvěřitelný tlak hostující druhé lajny i za pomoci asi tří dotyků brankové konstrukce.
59:01
Meliš z vykroužení, Pánek z dorážky. Kuhn a branková konstrukce teď drží Hattrick.
57:46
Pánek si odskočil na středu a i s trochou štěstí protlačil balonek za Kuhna.
57:45
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Milan Meliš (3:3).
57:22
Hosté v šesti.
56:54
Slezák posunul balonek na Coufala, a ten dokázal vyvěsit levý horní rožek Jurcovi brány.
56:53
Timeout Tatran Teka Střešovice
56:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval René Slezák (3:2).
56:02
Kostka tečoval Coufalův nához, Jurco chytá.
55:51
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:42
Meliš se vykroužil od mantinelu, ale střílel mimo Kuhnovu bránu.
52:41
Brom střílí těsně nad Jurcovu bránu.
52:01
Vlachův bekhend chytá Jurco.
50:35
Langer našel krosem Němečka, ten míjí odkrytou bránu.
49:42
Klápa střílel těsně vedle Kuhnovi brány.
48:35
Sládeček po krosu trefuje pouze blok Němečka.
46:28
Němeček střílel jen do clonícího Havlase.
42:43
Vítovcova dělovka do pravého horního rohu a Kuhn vyráží helmou.
41:43
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:43
Hemerka vyslal dělovku zápěstím na zadní tyč Jurcovi bránu a bleskově srovnává na 2:2.
40:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval René Slezák (2:2).
40:24
Chyba v rozehrávce domácích a hosté trestají krásným brejkem. Langer předložil Havlasovi prázdnou bránu, a ten neodmítl.
40:23
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (1:2).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 9, hosté - 7.
40:00
I druhá třetina je již minulostí a opět jsme viděli jen jeden gól. O srovnání stavu se postaral domácí Leško, který si zároveň připsal první superligový gól.
40:00
39:42
Coufal se vytočil kolem Vítovce, ale střílel jen do připraveného Jurca.
39:35
Kuhn chytá Pánkovu střelu do šibenice.
38:23
Vítovcova střela zaplavala těsně vedle Kuhnovi brány.
37:58
Hostující první lajna teď zavřela domácí na dobrou minutu, ale zatím tomu chybí střelba.
36:35
Horákovu střelu z otočky chytá Jurco.
34:15
Kličkovanou Juhaňáka zastavil až poslední obránce hostů.
33:25
Nyní sledujeme pasáž plnou nepřesností na obou stranách.
31:05
Leško nahrával na střed Hronkovi do velké šance, ale Jurco vytáhl velmi dobrý zákrok.
30:45
Sládeček dokázal zastavit brejk hostů.
29:35
Slezák se na brankovišti snažil protlačit balonek za záda Jurca, ale byl neúspěšný.
28:22
Šindelář si chtěl povídat s rozhodčím a za odměnu si půjde popovídat se stolkem časoměřičů.
28:21
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
28:12
Coufal střílel na bližší tyč Jurcovi brány, ale ten se nenechal nachytat.
26:02
Odražený balonek dokázal Leško protlačit za Jurcova záda.
26:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Leško, asistoval David Hrazdira (1:1).
25:20
Hemerka nedokázal propíchnout balonek za Jurca.
24:55
Výborný brejk hostů končím bekhnedovým zakončením Meliše těsně nad Kuhnovu bránu.
22:05
Hrazdíra se už už chystal zakončovat po sklepnutí Leška, ale Jurco byl rychlejší.
21:11
Hosté zahájili třetinu aktivním napadáním, které způsobuje domácím značné problémy.
20:01
Domácí začnou druhou třetinu na balonku po úspěšném buly Fuchse.
20:00
20:00
Máme za sebou první třetinu zápasu, ve kterém padl pouze jeden gól, a to v poslední minutě po střele Brautfergera. Nutno ale podotknout, že nesledujeme zápas na 0:1, ale spíše na 3:3, akorát útočnící míjí / brankáři chytají. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne cca v 15:38.
20:00
Střely v první třetině: domácí - 3, hosté - 14.
20:00
19:38
Havlas uklidnil balonek a našel na střed sebíhajícího Brautfergera, který se prosazuje střelou nad nohu Kuhna.
19:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (0:1).
19:13
Pánkovu přízemní střelu vyrazil Kuhn nohou.
18:42
Coufal přeloboval Jurca, ale o malý kousek i hostující bránu a skóre se tak nemění.
18:28
Langer předložil Němečkovi, ale ten nedokázal potrestat chybu v domácí rozehrávce.
17:53
Langer se prosmýkl kolem Fuchse a střílel těsně vedle.
17:22
Nyní sledujeme klidnější fázi zápasu.
15:40
Domácí nedokázali potrestat chybu v rozehrávce hostů.
14:42
Nejprve Vítovec zablokoval Bromovu střelu, a poté se stalo to stejné na druhé straně akorát v prohozených rolích.
12:27
Langerovu střelu od mantinelu vyrazil Kuhn na břevno.
11:18
Šindelář se výtáčel z poza brány, ale narazil na připraveného Kuhna.
11:03
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
09:45
Divoká pasáž hry nejdříve vytáhl Kuhn super zákrok, a poté na druhé straně zachraňoval jasný gól poslední obránce Tatranu.
09:10
Hemerka střílel zápěstím pouze do připraveného Jurca.
08:25
Havlas po signálu trefuje jen dobrý Sládečkův blok.
08:18
Havlas našel nahrávkou z první Brautfergera na středu, ale ten minul Kuhnovu bránu o pořádný kus.
06:45
Hemerka z brankoviště střílí těsně vedle.
06:00
Protiútok domácích končí střelou Sládečka do bloku.
05:25
Langer se dostal od mantinelu a střílel na zadní tyč Kuhnovi brány, ten jej vychytal pravou rukou.
03:15
Tlapák tečoval nához jen do břicha Kuhna.
02:57
Dvořákova střela z půlky, pozorný Jurco chytá.
01:30
Hemerka vystihl nahrávku hostů a táhl protiútok, ve kterém předložil Coufalovi prázdnou bránu, ten ji ale odmítl.
00:25
Dlouhý balon sbírá Sládeček a hosté ihned presují.
00:01
Úvodní buly vyhrává Vítovec a Tatran začne na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Matěj Havlas
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Filip Horák, Marek Fuchs, Lukáš Vlach
00:00
Dobrý den,
vítejte u textového online přenosu zápasu 9. kola Livesport Superligy florbalu, ve kterém se utká domácí Hattrick Brno, proti hostům z Tatranu Střešovice. Oba týmy prožívají rozdílný vstup do sezony Tatran je aktuálně na druhém místě, zatímco domácí jsou jedenáctí.
00:00
Po restartu soutěže odehráli oba dva týmy po jedno zápasu. Hattrick prohrál se Spartou 5:4 a Tatran rozstřílel Ostravu 11:3. Papírovým favoritem tak jsou určitě hosté, ale uvidíme na "Majlontu" se soupeřům nikdy nehreja dobře, a to i bez domácích fanoušků.