1:3
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha 6:4
5. Marek Vávra, 7. Michal Strnad, 7. Ondřej Mikeš, 38. Jiří Koutný, 50. Tom Ondrušek, 56. Marek Vávra - 20. Lukáš Ujhelyi, 23. Jakub Kolstrunk, 23. Ondřej Hurt, 40. Josef Juha; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Michal Rebro 14 - Martin Beneš 19; po třetinách: 3:1, 1:3, 2:0;
60:00
Stav střel po třetí třetině - Chodov 8:3 Sparta
60:00
Hodnocení ze strany trenérů a nejlepších hráčů naleznete ZDE
60:00
59:59
Těžký a hlavně tvrdý zápas prověřil schopnosti obou týmů. Vítězně z něj však vzejde Chodov.
58:55
Sparta to zkouší na powerplay.
58:10
Ondrušek zatlačen zády Kolstrunka na mantinel a míček bere Chodov.
57:58
Sparta reaguje taktickým oddechovým časem.
57:57
Timeout ACEMA Sparta Praha
57:50
Duo bratří Koutných se pokusilo překonat zeď hostí, pokus však končí vedle branky.
57:18
A Garčar už probíhá hřištěm na střídačku. Znamená to, že Sparta je zase v pěti.
55:20
Pobožný střelec Marek Vávra teď posílá domácí z přesilovky do důležitého vedení o 2 góly. Zároveň se na trestnou lavici posadil Milan Garčar za nesportovní chování, po vyhrocené diskuzi se sudím.
55:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (6:4).
55:18
Vyloučen hráč Milan Garčar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
54:50
Krbec ohrozil branku domácích, je však zastaven Rebrem.
53:23
Nejprve padl gól Chodova. Ten však rozhodčí pro hru v brankovišti neuznal a to vyvolalo potyčku, ze které si odchází sednout na dvě minuty Radim Křenek.
53:22
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
53:10
Koutného pokus končí jen těsně mimo.
52:20
Famózní obranný zákrok předvedl teď Dan Maxa a připravil tak soupeře o jasnou šanci.
51:50
Sparta oslabení přežila.
51:00
Mikešova výborná střela po nahrávce Ondruška končí zákrokem Beneše.
49:47
Kozák přidržel svého soka a odsedí tak 2 minuty na trestné.
49:46
Vyloučen hráč Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
49:35
A Ondrušek se trefuje náramně a Chodov bere vedení 10 minut do konce.
49:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Michal Podhráský (5:4).
46:40
Podhráského pokus končí daleko mimo branku.
46:00
Ujhelyi nastřelil pouze bránící blok.
45:00
Bauer se prodral přes blok a střílí. Pokus však v bráně nekončí.
41:30
Míčku se ujme Sparta po útočném faulu.
40:00
40:00
Stav střel po druhé třetině - Chodov 10:10 Sparta.
40:00
39:55
Obrovská rána Podhráského z beka končí pouze na hlavě spoluhráče Mikeše, který z ní je trochu otřesen.
39:21
Pepa Juha srovnává utkání těsně před koncem třetiny.
39:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Ondřej Hurt (4:4).
37:54
Výtečná střela Jirky Koutného z rotace končí krásným gólem.
37:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Petr Majer (4:3).
35:30
Kareš minul sám před brankou soupeře.
34:10
Tečovaná střela Podhráského letí nad.
33:02
Druhým neúspěšným nájezdovým střelcem je Josef Juha. Rebro byl opět svěle připraven.
33:01
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Josef Juha.
29:40
Majer atakován na mantinelu a míček berou domácí.
28:52
Mikeš je zpět, Chodov jde do plných.
28:25
Rebro tlumí střelu chráničem na koleni.
27:00
Bauer sražen k zemi a Chodov získává míček.
26:52
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
26:00
Spartu nabudil poslední gól a teď vyvíjí značný tlak.
22:54
Hurt srovnává a je to 3:3.
22:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Josef Juha (3:3).
22:16
Kolstrunk překonal Rebra bekhendem.
22:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Martin Beneš (3:2).
21:15
Majer uloupil míček před brankou soupeře, ale koncovku zvládl vychytat Beneš.
20:05
Míček po úvodím buly má Chodov.
20:00
20:00
Stav střel po první třetině - Chodov 7:5 Sparta.
20:00
19:44
Sparta využívá tuto přesilovku a snižuje tak náskok Chodova na dva góly.
19:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Marek Zouzal (3:1).
18:52
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
17:10
Vošta se hnal do finiše, ale skvělým zákrokem ho zastavil obránce hostí.
15:55
Kolstrunk zalehl Mikeše na mantinelu a po výměně několika ostřejších slov se oba borci zvedají.
14:05
Maxa napálil tímto pokusem Beneše a není to gól.
12:14
Křenek teď zkusil nájezd tím způsobem, že šel do ostré střely nahoru. Tam však narazil na pravici připraveného Rebra.
12:13
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Radim Křenek.
11:35
Zeman to zkusil z beka, ale střela je odražena mimo.
10:50
Kolstrunk to zkusil ze středu, ale jeho pokus byl zblokován.
09:45
Vošta selhal v koncovce po skvělé přihrávce od Řezáče.
09:25
Bauer před bránou odstavil nabíhajícího útočníka
08:00
Řezáč to zkusil švihem ze vzduchu ale narazil na připraveného Beneše v brance Sparty.
07:10
Sekáním se provinil bránící hráč domácích na mantinelu.
06:38
Hbitý gól Ondry Mikeše už dostává Chodov do trojbrankového náskoku.
06:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (3:0).
06:32
Nejprve to vypadalo, že Strnad na půlce míček ztratí. Nakonec se však dravě prodral dopředu a náramně vsítil.
06:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Ondřej Plíhal (2:0).
04:41
Obrana Sparty si Vávru nehlídala tak jak by měla a ten jí to oplatil krásnou střelou na vzdálenou tyč.
04:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (1:0).
03:10
Velc si pomohl k míčku nedovoleně sekáním a nabízí se zajímavá přesilovka domácích.
03:08
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
02:45
Koutný skvěle poslal přihrávkou Bauera do šance, ten však míjí.
02:00
Hosté v tuto chvíli aktivnější na míčku.
00:30
Sparta rozehrává na půlce domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Matěj Pruner, Dominik Bartoš, Marek Zouzal, Lukáš Ujhelyi, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Michal Podhráský, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Dobrý den všem divákům dnešního online přenosu z utkání Chodov - Sparta. Domácí přivítají na Jižním Městě aktuálně osmý tým tabulky - Spartu. Očekáváme vypjatý střet dvou pražských celků, tak se pohodlně usaďte a jdem na to!