1:1
0:0
- : -

Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:2
23. Ondřej Sádlo - 7. Jan Natov, 30. Martin Tokoš; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 11 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:0;
60:01
Věřím, že jste si dnešní utkání náležitě užili. Děkuji divákům i čtenářům za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 4 - Mladá Boleslav 4
60:00
Počet střel celkem: Tatran 13 - Mladá Boleslav 13
60:00
59:59
Nervy do posledních vteřin, frustrovaní hráči na obou stranách, křičící lavičky. To byl krásný závěr, bohužel pro domácí fanoušky však srovnání stavu nepřišlo. I tak to byla poměrně pohledná a akční hra. Tatran je tak podruhé v sezóně poražen, naopak Boleslav se bodově na Tatran dotáhla.
59:12
Pánek trestuhodně promrhal šancí srovnat stav utkání.
58:14
Bauer ve snaze chytit míček ve stoje zkosil hráče Tatranu.
57:52
Boleslav ukrajuje vteřinky do konce zápasu na polovině Tatranu.
57:16
Kříž opět ze hřiště venku.
57:07
Ztráta míčku domácích vhání Kříže zpátky na hřiště.
56:57
Timeout Tatran Teka Střešovice
56:57
Domácí si berou čas na poradu, aby se pokusili něco vymyslet na Boelslav.
56:57
Tatran v šesti.
56:23
Němeček z poloviny hřiště hodil žabku, kterou chytá Bauer.
55:30
Tatran přežil oslabení.
54:52
Němeček se hnal za míčkem, u mantinelu se střetl s Řehořem. Rozhodčí nejprve signalizovali vyloučení Řehoře, ale po objasnění situace od trestu upustili.
54:01
Kříž nejprve zlikvidoval střelu Suchánka, a poté ještě další vyloženou šanci Boleslavi.
53:29
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:29
Langer neudržel nervy a naskočil do hráče u mantinelu. Dvě minuty na trestné.
52:45
Na hřišti se množí osobní souboje, které zavání trestnými minutami.
51:54
Sládečkova střela rozduněla vestu Bauera.
51:07
Tokoš skoro zbořil Němečka na mantinelu.
49:55
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
49:55
Řehoř až příliš zatahal za brzdu, přesilovka číslo xy pro Tatran.
49:23
V akci je nyní také naše zdravotnice a mop kvůli vytření hřiště po pádu hráče.
49:13
Gruberův únik likviduje Kříž vyjetím z branky. Ukázkové zmenšení úhlu.
48:19
Havlas přestřeluje hřiště.
47:13
Němeček ve skluzu hasí možnou křižnou přihrávku.
46:45
Na obou stranách se odehrávají sprinterské souboje o každý centimetr na ploše.
45:30
Honza Kolísko promarnil šanci zavěsit téměř do prázdné brány.
45:15
Na ploše se nám trochu přelidnilo, ale píšťalky rozhodčích zůstaly němé.
44:38
Domácí jsou už delší dobu zavření na vlastní polovině a nemohou se dostat ven.
43:18
Střelu Honzy Kolíska zastavila hruď Curneyho.
42:58
Bína netrefuje zařízení.
41:33
Tokoš vyčkával a úpěnlivě dorážel, ale Kříž se nenechal vyvést z rovnováhy a trpělivě vzdoroval.
40:41
Malá domů, míček v nebezpečné blízkosti u Bauera pro Tatran.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny v regulérní hrací době pro sebe získává Mladá Boleslav.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 4 - Mladá Boleslav 5
40:00
39:59
Tokoš se u mantinelu v kleštích mezi Tlapákem a Šindelářem dokázal vymotat zpátky na svoji polovinu a ponechat si míček v bezpečí. Do poslední třetiny jdeme za stavu 1:2 v neprospěch Tatranu. Uvidíme, jestli dokáží svěřenci Milana Fridricha zavelet ke zdramatizování utkání a obrátit vývoj zápasu.
39:09
Sládečkovi odskočil míček a když se jej snažil zachytit, zahrál nad hranou mantinelu, a tedy nad úrovní kolen.
38:30
Teď se hráči na hřišti úplně nemohli domluvit, kdo se dotkl míčku naposledy. Rozhodčí jednoznačně ukázali pro hosty.
37:10
Suchánek-Tokoš-neskutečný tygr Kříže.
36:27
Vítovec zkusil dělovku z půlky hřiště, poslal míček do rohu hřiště, kde si míček sice přebral jeho spoluhráč, ale zároveň obklopený záplavou hráčů hostů.
35:40
Kříž v situaci dva na nikoho, kdy byli plně rozeběhnutí Suchánek s Bínou, hasí požár na výbornou! Za to si vysloužil ovace od střídačky i pořadatelského stolku.
34:52
Vyloučený Tokoš vbíhá na hřiště a Mladá Boleslav si může připsat další úspěšně odbráněné oslabení.
34:22
Meliš po křižné přihrávce trefuje tyčku za Bauerem. Boční a z venkovní strany.
33:52
Kříž po brejku zachraňuje situaci.
32:53
Tokoš odhodil míček do autu, ale protože měl rozehrávat Tatran, je to posouzeno jako zdržování hry. Přesilovka pro Tatran.
32:52
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry.
32:52
Meliš trefuje Bauerovu hruď.
32:15
Sládeček vytlačil Komárka ze středu hřiště ze střelecké pozice.
31:13
Míček nechce Tatranu lepit na čepelích, stále jim je přeskakuje a obvykle končí u hostů.
29:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Mikuláš Komárek (1:2).
29:52
Tak to byla smůla! Kříž první střelu Tokoše dokázal na boku vyblokovat, ale následně se míček vrátil k Tokošovi, který jej dokázal přehoupnout přes Křížovy nohy. Hosté tak opět odskakují do jednogólového vedení.
29:25
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím ani jeden tým ne a ne zakončit.
27:58
Havlas zkušeně sebral míček Krzyžankovi, poté ustál souboj u mantinelu.
26:30
Kříž v sedě a na boku vyrazil několik dorážek od Grubera.
25:26
Natov skončil zabořený v mantinelu u střídačky domácích, ne svým zaviněním.
24:30
Ullmann chtěl vyslat Honzu Kolíska do úprku, ale bohužel míček odskákal do autu.
24:07
Domácí střídačce ani hráčům se nelíbí rozhodnutí rozhodčích, na hřišti je dost hlučno.
22:39
Mezitím po opět nepovedeném buly míček patří domácím.
22:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Jan Kolísko (1:1).
22:38
Sádlo srovnává stav utkání na 1:1.
22:27
Ullmann za brankou stíhaný hráčem Boleslavi.
21:44
Po faulu se k míčku dostává taky Tatran.
20:45
Hosté zatím kombinují na své polovině.
20:01
Buly pro začátek druhé třetiny vyhráli rozhodnutím rozhodčích hráči hostů.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 5 - Mladá Boleslav 4
20:00
19:59
Hosté si do konce třetiny podrželi míček na svých čepelích, takže se v posledních vteřinách třetiny už nic nezměnilo. Stále tak vedou nad Tatranem o gól. Uvidíme, co si oba týmy připraví do dalších dvou třetin.
19:25
Boleslav oslabení opět přežila bez gólové újmy na skóre.
19:12
Meliš rozezvonil boční tyčku Bauera.
17:25
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:25
Tatran má k dispozici další přesilovku, když Tokoš před zraky rozhodčího nadzvedl hokejku protihráči.
16:34
Kříž se štěstím vyrazil míček před sebe. Domácí obrana si dokázala míček najít a zachránit situaci.
15:10
Němeček se ještě v závěru přesilovky pokusil vystřelit, ale Bauer byl pozorný. I hosté tak zvládli své oslabení bez újmy.
14:12
Kříž vyjel proti mladoboleslavským a vysoužil si za to obdiv od domácí střídačky.
13:10
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:10
Přesilovku si vyzkouší také Tatran. Krzyžanek zbořil u mantinelu protihráče, a tak si 2 minuty odpočine na trestné.
12:46
Langer zahrozil od mantinelu, zablokovaná střela skončila v autu, což znamená další šanci pro hráče v červených dresech.
12:00
Tatran přežil oslabení bez gólové újmy.
11:09
Tatran ušetřil pár vteřinek odpálením míčku na polovinu Boleslavi. Zároveň lajna stihla vystřídat.
10:00
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:00
Němeček bránnil tak vehementně, až si vysloužil dvě minuty za bránění ve hře.
09:47
Krzyžankovu střelu zablokoval zakleknutý Mühlfait.
08:38
Šindelář nevyužil příležitost k nahrávce do výhodnější pozice a pokusil se zakončit sám. Bauer krotí situaci.
07:32
Vítovec se snažil srovnat stav, ale mířil mimo branku i hřiště.
06:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Patrik Suchánek (0:1).
06:49
Kříž se nestihl včas přesunout po křižné přihrávce, a tak se boleslavští radují z prvního gólu zápasu. Prosazuje se Natov.
05:43
Zatím veškeré šance Tatranu končí buď na obranném valu hostů, nebo na brankáři.
04:35
Prohazovačka našla Grubera, který osamocen ztroskotal na Křížovi.
03:24
Dorážky tatranských útočníků ukončuje Bauer sklapnutím nohou.
02:45
Höffer střílí na Kříže, následnou dorážku Tad. Chrousta vyrazil za branku.
02:02
Už od začátku zápasu sledujeme hru ve vysokém tempu.
01:03
Havlasova tečovaná střela poprvé prověřila pozornost Bauera.
00:18
Míček už získali domácí a kombinují na své polovině.
00:01
Úvodní buly utkání získávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Patrik Suchánek, Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Bína
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Matěj Havlas
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se odehraje zápas 12. kola mezi Tatranem Teka Střešovice a Předvýběr.CZ Florbal MB. Opět jsme nuceně bez diváků v ochozech, ale zápas si můžete užít z pohodlí domova přes online nebo video přenos.
00:00
V neúplné tabulce Livesport Superligy je domácí Tatran Střešovice na druhém místě, kdy po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 20 bodů. Hosté z Florbal MB jsou o příčku za ním se 17 body po sedmi odehraných zápasech. Můžeme tak nejspíše čekat poměrně vyrovnané utkání na ostří florbalek.
00:00
Do začátku zápasu nám zbývá necelých deset minut, takže vám standardně popřeju příjemnou zábavu ať už při sledování online zápisu či video přenosu.