1:2
3:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Teka Střešovice 5:8
20. Michal Strachota, 23. Milan Bína, 55. Martin Skřivánek, 58. Lukáš Gregor, 60. Martin Skřivánek - 5. Martin Šindelář, 13. Petr Brautferger, 18. Tomáš Navrátil, 21. Milan Meliš, 37. Matěj Havlas, 45. Pavel Sládeček, 57. Filip Langer, 58. Filip Langer; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jiří Buchta 24 - Lukáš Kříž 15; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:3;
59:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (5:8).
59:04
Hartman využívá nepozornost Tatranské obrany a rovnou ze standartky nachází Skřivánka volného před bránou
57:41
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Němeček (4:8).
57:41
Zbyněk Stuchlík před bránou volí nahrávku do rohu a ztrácí, Langer nemilosrdně ztrátu trestá na druhé straně hřiště po dlouhé nahrávce Němečka
57:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Michal Strachota (4:7).
56:35
56:35
Tuhle střelu už ale Buchta neměl. Langer nekompromisně vsítil vedle hlavy
56:11
SKV opět v šesti na hrací ploše
55:39
Neskutečný Buchta teď vleže rukou vytahuje míč z šibenice!
54:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Zbyněk Stuchlík (3:6).
51:30
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:38
Oba týmy využily komerční přestávku k poradám. Jelínek zúročil taktickou poradu a rozehrává rovnou za mantinel.
50:37
Brautferger teď před prázdnou bránou netrefil ani míč
49:22
Vinohrady by teď potřebovali zabrat a začít proměňoovat šance, zatím ale zrychluje spíše Tatran
48:06
Vyhrocená situace před bránou Tatranu nakonec bez gólu i vyloučení.
44:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Martin Šindelář (2:6).
44:44
A další ze ztrát Vinohrad. Tatran neměl příliš problémů rozebrat domácí obranu včetně brankáře Buchty, který už se jen vleže díval na další branku Tatranu
36:00
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Petr Brautferger (2:5).
36:00
Havlas tečuje ve velkém brankovišti Brautfergerovu střelu a potrzuje dominanci první lajny Tatranu
35:06
Stuchlík si teď u mantinelu říká o svůj zápis to statistik dnešní hry. Doufejme, že budou spíše bodové
33:10
První lajna Tatranu dává Vinohradkým zabrat, tentokrát bez gólu
32:03
SKV zisk, ztráta do tří vteřin a střela Tatranu končící za mantinelem. Touto akcí lze popsat zatím většinu druhé třetiny.
28:39
Pánek teď vytáhl Svobodovu střelu z brankoviště Tatranu
27:19
SKV se nejsou schopni zmocnit balónu. Jediná šance na domácí rozehru je nepřesná střela Tatranu končící za mantinelem. I tak ale kontrolu ztrácí do pár sekund
26:38
Havlas teď opět dvakrát zahrozil kolem Buchtovy pravé tyčky, jednou dokonce zazvonilo břevno
24:22
Teď jsem se na chvíli lekl, že jsem si nevšiml vyloučení. Hosté drží domácí na obranné polovině jak kdyby SKV hrálo ve čtyřech
23:20
Němeček se snaží Procházkou poškodit LED obrazovky, ty jsou však na tvrdé nárazy stavěné.
22:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Martin Skřivánek (2:4).
22:56
Bínova nahrávka končí v síti hostí a SKV tak využívá přesilovou hru
21:52
SKV se dostává na balón
21:29
Vyloučen hráč Vojtěch Klápa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
21:25
A přesilovku si vyzkouší i domácí
20:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (1:4).
19:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Procházka (1:3).
19:58
Strachota neuvěřitlený únik v oslabení
19:17
Buchta s Lancem drží Vinohrady v předbrankovém prostoru
18:46
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
18:46
A další přesilovková šance pro Tatran
18:01
A Buchta opět vykrývá nebezpěčný výběh Havlase. Kolikrát tuto situaci ještě dnes uvidíme?
17:47
A nyní po rychlém protiútoku ve druhé vlně trefuje další branku Tatranu Navrátil
17:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Petr Novotný (0:3).
12:23
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Ondřej Němeček (0:2).
12:23
Po sérii ztrát kolem půlící čáry Tatran třemi nahrávkami rozebírá domácí obranu a zvyšuje náskok
11:34
Kolísko hezky shodil na Langera, ten trefuje připravený blok Vinohradských
11:08
Skřivánek důrazný u mantinelu, rozhodčí nechávají pokračovat ve hře.
10:15
Většinu času vidíme Tatran v rozehrávce, domácí velmi zatažení
09:10
Procházka pohledný výběh od mantinelu skrze 3 obránce, trefuje však blok čtvrtého
07:27
Procházka nabídl těžkou nahrávku Stuchlíkovi, ten ze vzduchu trefuje pouze zadní mantinel
06:27
Zatím rychlou hry přesilovka spíše zpomalila. Domácí brání na své polovině, Tatran zatím střílí do svých.
04:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Pavel Sládeček (0:1).
04:29
V nepřehledné situaci před bránou vyloučen Čuda z Vinohrad. Záhy na to Tatran přesilovku 5 na 3 využívá
04:13
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
03:58
Vyloučen hráč Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
03:58
A bude se vylučovat
03:47
Havlas zaváhal v rozehrávce a dal šanci Cabejškovi, ten ji však nevyužil

02:15
Balónek za bránou chytá Buchta do ruky a Vinohrady se poprvé dostávají na balón.
00:58
Buchta připisuje hned dva zákroky, když vykryl nabíhajícího Havlase před bránou.
00:01
První buly po domácí, ihned ale přichází faul a na balónku jsou hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Jan Kolísko, Matěj Havlas
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Marian Jelínek, Štěpán Čuda, Zbyněk Stuchlík, Lukáš Gregor, Jan Procházka
00:00
Dobrý den všem, kteří se nedívají na video v České Televizi, vítám vás u dnešního textového přenosu ze zápasu domácích SKV proti Tatranu Střešovice
00:00
Domácí v posledních zápasech ztratili cenné body, které se budou dnes samozřejmě získat zpět. Naopak hosté včera odehráli vyrovanný zápas proti Mladé Boleslavi.
00:00
Line-up hostí:
V bráně Lukáš Kříž
V poli pak Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Matěj Havlas a kapitán družstva Jan Kolísko
00:00
Na domácí straně nastupuje v bráně Jiří Buchta, v poli pak Zbyněk Stuchlík, Lukáš Gregor, Štěpán Čuda, Marian Jelínek a Jan Procházka.