2:0
6:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - SOKOLI Pardubice 16:2
3. Jan Natov, 3. Mikuláš Komárek, 6. Jiří Curney, 7. Jan Natov, 8. Tadeáš Chroust, 14. Tadeáš Chroust, 16. Jiří Curney, 17. Aleš Höffer, 23. Jakub Bína, 40. Martin Tokoš, 46. Patrik Suchánek, 46. Daniel Šebek, 50. Jan Řehoř, 50. Jan Natov, 54. Jakub Bína, 59. Jan Řehoř - 4. Michal Smola, 54. David Petržela; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Musil 15 - Martin Haleš 23, Karel Aubus 4; po třetinách: 8:1, 2:0, 6:1;
60:00
Střely v 3. třetině(celkem): domácí 12(43); hosté 8(17)
60:00
Nejlepší hráči zápasu: domácí 18 Jan Řehoř; hosté 66 David Petržela
60:00
59:13
Míček se dokutálel až k Musilovi, který ho Krzyžankovi kopl zpět.
58:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Marek Korych (16:2).
58:09
Na Korycha se rozběhli dva hráči, ale útočník Boleslavi prohodil míček na Řehoře, který si položil Aubuse a zakončil do horní části branky.
57:31
Zoufalý se odvážně rozběhl mezi dva hráče. Klička mu vyšla, ale se střelou si poradil Aubus.
56:18
Teichman na Musila nevyzrál. Jeho první střela se k němu odrazila zpět, ale dorážka mířila vysoko nad.
55:38
Suchánek se rozhodl vystřelit, ale rána mu hrubě nesedla a skončila až u stropu.
54:53
Velký závar před brankou Aubuse, ale na dvakrát se mu podařilo míček zadržet.
53:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Ivo Teichman (15:2).
53:49
Teichman od mantinelu nahodil míček na branku. Ten před Musilem nechytatelně tečoval Petržela.
53:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Petr Krzyžanek (15:1).
53:15
Už patnáctou branku domácího celku přidává Bína.
52:10
Korych pálil po rychlé rozehrávce. Aubus jeho pokus vytěsnil rukou.
51:25
Řehoř sice odpálil míček za mantinel, ale nepustil hostujícího útočníka do šance.
49:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov bez asistence (14:1).
49:56
Teď už Natov trefil přesně. A to přesně mezi nohy Aubuse, míček se dokutálel pomalu za brankovou čáru.
49:42
Natov trefuje tyčku.
49:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Jan Zoufalý (13:1).
49:21
Zoufalý parádně našel úplně volného Řehoře, který před sebou měl odkrytou branku.
48:16
I toto oslabení Boleslav zvládla bravurně, Korych už je na hřišti.
47:07
Curney se hnal kupředu, ale Šmíd ho o míček obral a založí útok Pardubic.
46:15
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
46:15
Korych nepustil podél mantinelu Kalužu, ale počínal si až za hranicí pravidel.
45:44
Timeout SOKOLI Pardubice
45:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Mikuláš Komárek (12:1).
45:44
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Aubus družstva SOKOLI Pardubice
45:44
Ve stejné minutě jako Suchánek se ještě prosazuje Šebek.
45:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Jiří Curney (11:1).
45:06
Tak nebude, jelikož Suchánek po nahrávce od Curneyho dává branku v signalizované výhodě.
44:33
Boleslav bude mít k dispozici další přesilovku, už čtvrtou.
43:46
Je to sice o osm branek, ale teď si Komárek vedl hodně drze. Jeho akce mu nevyšla, nicméně ani hosté z toho nic nevytěžili.
42:43
Pardubice chtějí hrát dopředu, ale nejsou tolik na míčku. Napadají, ale většinou to končí propadnutím či drobným faulem.
41:53
Šmíd měl zvedlou hlavu, aby viděl, kde je Musil, ale bohužel se mu vůbec nepodařilo trefit balónek.
40:36
Odvážný blok proti granátu od Šebka.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině(celkem): domácí 11(31); hosté 4(9)
40:00
Neviděli jsme zdaleka tolik branek jako během první třetiny, ale průběh třetiny byl velmi podobný. Jediné dvě branky této třetiny padly z hokejek Bíny a Tokoše.
40:00
39:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Mikuláš Komárek (10:1).
39:19
Pokus o rychlou rozehrávku Pardubic neúspěšný. Zakonov míček zachytil a poslal ho dopředu, kde si se situací poradila trojice útočníků, střílel Tokoš.
38:26
Bína s obrovským přehledem vypíchl míček u mantinelu místo toho, aby šel s Teichmanem do souboju.
37:26
Ve hře se místo Tadeáše Chrousta objevuje další mladík Korych.
36:16
Curney zkusil vystřelit bez přípravy. Rána to byla dobrá, ale Haleš si s ní poradil.
35:36
Šmíd pracuje velmi dobře a už podruhé sebral míček domácí pětce.
34:43
Vyloučen hráč Tomáš Kucharič družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:11
Boleslav bude mít k dispozici třetí přesilovku.
33:27
Zoufalý se propracoval do šance, ale Lehký ho při střele otravoval, a tak mladý útočník Boleslavi nezvádl zamířit přesně.
32:34
Komárek se v souboji s větším Kalužou zapřel a vybojoval míček.
31:33
Boleslav uzamkla Pardubice na jejich obranné půlce a snaží se vymyslet recept na další branku.
30:26
Řehoř si zkusil prohodit Pakostu, který však zaklekl a míček přes něj neprošel.
29:35
Lehký dnes velmi přesně nachází své spoluhráče bochánky. Ti jsou však hned dostoupeni a o míčky po chvíli přicházejí.
28:46
Teichman zkusil Musila překvapit střelou na bližší tyč, ale na svého bývalého spoluhráče z Pardubic si nepřišel.
27:44
Řehoř ukázal šikovné ruce, když se proháčkoval mezi třemi hráči. Jen ta střela nyní nebyla tak dobrá.
26:44
Lehký vymyslel lob na Pakostu, ten však nezamířil mezi tři tyče.
25:32
Musil lapil střelu, která byla spíš z nouze. Nebyla vůbec připravená, jak bychom si u početní výhody představovali.
24:41
Domácí opět kontrolují míček ve vlastním oslabení.
24:04
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:32
Opět budou hrát Pardubice přesilovku, nyní se snaží něco vymyslet v šesti.
22:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (9:1).
22:44
Po precizně ubráněné přesilovce Pardubic vystřelil velmi lišácky Bína, který nachytal Haleše.
21:35
Gruber měl míček na holi dobrých 30 sekund. Pak ho odpálil zpátky na Řehoře a domácí stále drží balónek.
20:17
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení.
20:17
Curney sice vyhrál buly, ale poté Boleslav ztratila míček. Při pokusu získat ho zpět si Curney pomohl nedovoleně a rozhodčí byl pozorný.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 20; hosté 5
20:00
Počet střel jednoznačně hovoří o průběhu první třetiny, která dopadla podle papírových předpokladů.
20:00
19:54
Curney zpoza branky našel Natova, který ale devátou branku Boleslavi za prvních dvacet minut nedokázal vstřelit.
18:40
Řehoř to zkoušel vzít na sebe, ale míček mu sjel z hole, takže střela gólové parametry rozhodně neměla.
17:51
Po delší době si sáhl na míček Musil, ale nebylo to nic složitého.
16:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Aleš Höffer, asistoval Tomáš Chroust (8:1).
16:46
Tomáš Chroust vrátil balónek nahoru Höfferovi, který měl na střelu dostatek času, a tak stihl zamířit.
15:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Daniel Šebek (7:1).
15:59
I druhá početní výhoda ze strany Boleslavi využita, trefuje se Curney.
15:11
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
14:13
Po ostrém zákroku na Natova vidíme signalizovanou výhodu, Boleslav v šesti.
13:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (6:1).
13:26
Brácha na bráchu jak to známe. Po přihrávce Tomáše střílel Tadeáš do prázdné branky.
12:23
Tokoš vyřešil akci dva na jednoho střelou, která ale mířila pouze do hrudi Haleše.
11:45
Bína si vyběhl z rohu hřiště do střely, ale v rozhodující chvíli mu míček ujel.
10:15
Kuchařič zkoušel přehodit Musila, ale nepovedlo se mu to.
09:39
Pardubice dnes rozhodně nepřijely hrát beton a velmi aktivně se také snaží útočit.
08:20
Zakonov napravil svou chybu a následně byl faulován od Teichmana, kterému uzmul míček.
07:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jan Řehoř (5:1).
07:06
Hned o chvíli později přidává už pátou branku domácích Tadeáš Chroust.
06:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Patrik Suchánek (4:1).
06:47
A Boleslav přesilovky umí, druhou trefu v dnešním zápase připisuje Natov.
05:59
Vyloučen hráč David Petržela družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
05:59
Rozhodčí nejspíš nechtějí pustit zápas do ostrých soubojů, a tak hned ze začátku zápasu vylučují za zákrok, který by se dal nechat bez postihu.
05:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (3:1).
05:02
Po nešťastné kolizi Lehkého s Halešem a pádu prvního jmenovaného do brankoviště byl odpískán nájezd, který s velkým přehledem proměnil Curney.
04:49
Zoufalý končí po souboji až na střídačce Pardubic.
03:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Smola bez asistence (2:1).
03:44
Po skvělém startu Boleslavi přichází špatný pas od Krzyžanka a snížení od Smoly.
03:07
Tomáš Chroust pádil sám na Haleše, avšak s brankářem si neporadil.
02:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Daniel Šebek (2:0).
02:47
Hosté zkoušeli napadat, ale poměrně lehce propadli. Šebek s Komárkem se dostali do přečíslení a dokázali si poradit.
02:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:0).
02:07
Natov vypálil od mantinelu a nachytal Haleše na bližší tyčce.
01:18
Komárkovu střelu zkusit tečovat před Halešem Šebek, ale nedokázal ji nasměrovat na branku.
00:33
Střelu Natova úspěšně zablokoval Lehký.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Marcel Lehký, Jan Savický, Přemek Pakosta, Michal Smola, Adam Šmíd
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Patrik Suchánek, Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Bína
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi domácím týmem z Mladé Boleslavi a hosty z Pardubic. Pro hostující celek se jedná o první zápas po téměř dvouměsíční pauze, to domácí hráči už jsou opět trochu rozehraní. Přeji příjemnou zábavu!