6:5
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:9
3. Marek Vávra, 26. Petr Majer, 26. Daniel Eremiáš, 28. Petr Majer, 29. Daniel Eremiáš, 32. Martin Koutný, 40. Marek Vávra, 48. Tom Ondrušek - 16. Jiří Vlček, 17. Dan Semerád, 17. Ondřej Kopič, 21. Radek Krajcigr, 27. Radek Krajcigr, 32. Tomáš Kadlec, 34. Jaromír Ekl, 39. Dan Semerád, 60. Michal Podhráský; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Rebro 14 - Lukáš Chyna 30; po třetinách: 1:3, 6:5, 1:1;
59:34
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Podhráský (8:9).
59:20
Ondrušek ze své pozice trefuje Chynu do ruky.
57:50
Ondruškovu střelu z půlky chytá Chyna.
57:20
Závar před brankou Rebra, ten však stále drží nerozhodný stav.
55:00
Štěrba to zkusil z velkého úhlu, ale netrefil zařízení.
52:50
Rebro dalším skvělým zákrokem kryje Krajcigrův pokus.
49:40
Rebro skvěle chytá šanci Kopiče.
48:41
Strnad zahrál vysokou holí a Lípa si zahraje přesilovku.
48:40
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:14
Ondrušek využívá přesilovou hru a Chodov srovnává na 8:8.
47:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (8:8).
46:30
Majer našel volného Koutného před brankou, ten však netrefil.
45:17
Síly na hřišti se vyrovnají a uvidíme hru 4 na 4.
45:16
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
44:51
Vávra zastavl nedovoleně unikajícího Krajcigra a Lípa si zkusí přesilovou hru.
44:50
Vyloučen hráč Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
43:00
Chodov se žene za vyrovnáním, ale obrana České Lípy je proti a drží jednogólový náskok.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Chodov 17:7 Česká Lípa
40:00
39:30
Marek Vávra dorazil míček pod hostujícím gólmanem do branky a Chodov snižuje na rozdíl jediného gólu.
39:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (7:8).
38:10
Lípa odskakuje na rozdíl dvou gólů.
38:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dan Semerád, asistoval Oldřich Jireček (6:8).
37:00
Hra postrádá na přesnosti a hraje se ze strany na stranu.
33:39
Ekl následuje Kadlece a trefuje odkrytou branku míčkem trefeným ze vzduchu.
33:38
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Filip Vybíral (6:7).
31:26
Kadlec trefil neskutečný backhand ze vzduchu a vyrovnává stav utkání.
31:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jakub Jirsa (6:6).
31:02
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
31:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Petr Majer (6:5).
31:02
Majáček našel Koutného, který už neměl problém se zasunutím do prázdné branky.
28:50
Řezáč našel z rohu volného Eremiáše a ten střelou z první vyrovnává stav dnešního zápasu.
28:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (5:5).
27:02
Koutný našel skvělou přihrávkou Bauera, jeho střela ještě gólová nebyla, ale míček si našel čepel Majera a ten přidává druhý gól na své konto.
27:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Bauer (4:5).
26:26
Krajcigr oloupal na půlce Sýkoru a došel si pro další gól.
26:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (3:5).
25:31
Eremiáš to vzal na sebe a z buly dovezl balonek až za záda hostujícího gólmana.
25:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš bez asistence (3:4).
25:28
Maják trefil víko a Chodov snižuje.
25:27
23:00
Majer zkusil vystřelit od mantinelu, Chyna kryje.
20:32
Rychlý break vyřešil Ekl přihrávkou na Krajcigra, který zvyšuje na 4:1.
20:31
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jaromír Ekl (1:4).
20:00
20:00
Střely v první třetině: Chodov 13:6 Česká Lípa
20:00
19:05
Standartní situace skončila pouze v bloku.
19:00
Bauer to zkusil na zadní tyčku, následně byl písknutý přestupek hostujicích hráčů a následuje nebezpečná standartní situace.
16:10
Přichází slepený gól Lípy. Krajcigr uvolnil Kopiče a ten rychlou kličkou překonal Rebra.
16:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Radek Krajcigr (1:3).
16:02
Jirečel přihrál z poza branky na volného Semeráda a ten přesně pod víko.
16:01
15:10
Lípa vyrovnává z breaku, Kopič dostal přihrávku do odkryté branky a nemýlil se.
15:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jiří Vlček, asistoval Ondřej Kopič (1:1).
13:41
Přesilovka využita nebyla, Chodov sice kombinoval, ale nedokázal se dostat do vyložené šance ke vstřelení gólu.
12:00
Chodov zamkl Lípu v obranném pásmu a hledá skulinku ke vstřelení gólu.
11:41
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
11:00
Odložené vyloučení a Chodov to zkusí chvilku v šesti na place.
09:00
Chodov kontroluje hru na balonku.
06:30
Ekl backhandem pouze do připraveného Rebra.
04:50
Krajcigr šel ze strany sám na Rebra, zkoušel střelu nad rameno, ale Rebro se vytáhl a chytá.
02:47
Máme tu první gól zápasu, Ondrušek našel Vávru a ten se nemýlil.
02:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
02:20
Krajcigr zkoušel jednoručně backhandem zasunout balonek, ten se zvádl přesunout a míček chytit.
01:00
Bauer zaměstnal hostujícího gólmana střelou z půlky. Chyna viděl a vyrazil do bezpečí.
00:01
Zahajovací buly dnešního zápasu ovládli hostující hráčí a začnou na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr, Filip Vybíral
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Michal Podhráský, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek