1:4
0:1
- : -

SOKOLI Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA 4:6
1. Tomáš Kucharič, 2. David Žáček, 19. Adam Šmíd, 36. Adam Šmíd - 13. Michal Sládek, 24. Filip Šubert, 24. Dominik Eichner, 30. Pavel Hurta, 35. Wojciech Malajka, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Haleš 30 - Jan Binder 17; po třetinách: 3:1, 1:4, 0:1;
60:00
Počet střel celkem: Domácí - 21, Hosté - 35.
60:00
Komentář hostující trenéra Tomáše Svačinky naleznete
60:00
Komentář domácího trenéra Martina Zozuláka naleznete
60:00
59:36
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (4:6).
58:14
Vyloučen hráč Wojciech Malajka družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:14
Další velice sporné vyloučení, tentokrát na ostravské straně a domácí mají obrovskou šanci na vyrovnání.
57:14
Jakubec v souboji s Petrželou zlomil hokejku, ale na míčku zůstavá Ostrava.
56:23
A opět šance na obou stranách nevyužity!
53:33
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
53:33
Zbytečný Šmídův zákrok dává Ostravě obrovskou šanci.
53:12
Pešat z dobré pozice mimo.
52:00
Vyloučen hráč David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení.
51:05
Haleš i Binder si připsali nádherné zákroky hned po sobě.
50:38
Herblich fatálně selhal před prázdnou pardubickou brankou.
49:44
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy přidávají na agresivitě.
47:25
Haleš přilepil Šešulkovu střelu a tím končí přesilovka.
46:33
Klein podklouzl při souboji s Pešatem a vzal ho sebou na mantinel. Ostravský hráč se tedy podruhé v krátkém časovém horizontu jen ztěžka zvedá ze země.
45:25
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:25
Samotný souboj jsem neviděl, ale z pohledu na ležícího Pešata bylo docela zřejmé, že šlo o hodně tvrdý zákrok.
43:30
Teď naopak trochu statická část, ostravští se drží na balonku.
41:42
Minutové střídání celé nahoru-dolu, ale brankáři si nemuseli připsat zákrok.
40:24
Hned na začátku třetiny prověřil Bindera Šmíd, ale na zkušeného goalkeepera si nepřišel.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 8, Hosté - 15.
40:00
Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 5, Hosté - 10.
40:00
39:29
Krásná ostravská akce na závěr třetiny, ale Sládek mířil mimo.
37:21
Teď měl při závaru před ostravskou brankou Binder velké štěstí. Jeho obránci ale dokázali vyhodit míček z brankové čáry.
35:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Přemek Pakosta (4:5).
35:57
Roztržku u střídačky vyřešil Pešat krosčekem, který pěkným výběhem postrestal Šmíd.
35:27
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
34:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Filip Šubert (3:5).
34:24
Pardubičtí opět propadli v pressingu a opět byli potrestáni.
34:22
Začíná se nám to tady opravdu vyhrocovat.
32:19
Na hřišti můžeme vidět spoustu hraničních soubojů po kterých se oba týmy dožadují vyloučení. Píšťalky zatím mlčí.
30:05
Tak po této sekvenci bude mít Malajka z Haleše noční můry. Tři obrovské šance - nula gólů.
29:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (3:4).
29:03
Ukázkově přehraný pres a ještě ukázkovější zakončení od Hurty!
27:42
Lehkého střela z našeho pohledu vypadala jednoznačně za Binderem, rozhodčí jsou však jiného názoru a pokračuje se ve hře.
25:37
Šešulka teď hodně nevybíravě zahodil Teichmanna, ve Švajcu se asi hraje hodně tvrdě.
25:00
Musím říct, že se mi líbí živost ostravské střídačky, která nepřetržitě dodává sílu svým kolegům na hřišti.
23:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Marek Lipový (3:3).
23:41
A mrzí je to tak, že ani nestíhám zapisovat, dva rychlé kontry a máme vyrovnáno!
23:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Lukáš Pešat (3:2).
22:51
Pakosta skvěle získal balon, Šmíd před prázdnou kasou jenom promáchnul, to může hodně mrzet.
21:31
Lipového individuální akce lízla břevno! Pardubičtí by měli přidat.
20:49
Prix ale ztratil balonek za brankou a byly z toho dvě nebezpečné střely.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí - 8, Hosté - 9.
20:00
Druhou třetinu začínají na míčku domácí po prohřešku na buly.
20:00
18:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marcel Lehký (3:1).
18:04
Lehkého ukázková průnikovka, po které měl Šmíd spoustu času na pokoupání Bindera. Sice to bylo na dvakrát ale gól se počítá.
16:52
Neřekl bych, že to byla špatně sehraná přesilovka, nicméně díky dobrým blokům a Binderovým zákrokům zůstává nevyužita.
14:52
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
14:52
Tak tohle zamrzí, Sládek vstřelil další branku, nicméně to bylo házenkářským způsobem a místo oslav si jde odsedět dvouminutový trest.
12:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Pešat (2:1).
12:58
A Sládek to dokázal potrestat a dostává hosty na dostřel.
12:17
Vyloučen hráč David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
12:17
Po spoustě hraničních soubojů se rozhodčí rozhodli vylučovat a Žáček si odsedí 2 minuty.
09:40
Hodně důrazný souboj přímo u stolku zapisovatelů, kdybych vám sem přepsal co si po něm kluci přesně řekli, tak z toho asi máme pokutku.
08:40
A opět druhá lajna hostí v šanci, tentokrát Klimscha přestřelil.
07:57
Sládek nepotrestal Lehkého ztrátu na půlce.
05:32
Druhá ostravská pětice zatím dost nebezpečná, v další šanci mířil Kittel těsně mimo.
03:52
Kaluža teď dvakrát parádně překazil akci hostí.
02:31
Ostravu působí opravdu zaskočeně, Teichmann v další gólovce pouze vyprášil Binderův kožich.
01:17
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Michal Smola (2:0).
01:17
Ale Pardubice neuvěřitelně kontrují dvěma rychlými góly!
00:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Ivo Teichman (1:0).
00:32
Utkání nám začalo obrovskou šancí Ostravy, Haleš si hned připisuje první zákrok!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Filip Šubert, Wojciech Malajka, Lukáš Pešat, Michal Sládek, Kryštof Malina
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Marcel Lehký, Adam Šmíd, Lukáš Prix, Jan Savický, Přemek Pakosta