1:3
0:0
1:0

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 7:6p
1. Vojtěch Novotný, 8. Jakub Hromada, 9. Vojtěch Novotný, 13. Tomáš Hanák, 20. Jan Hněvkovský, 27. Matěj Boček, 63. Jakub Hromada - 4. Adam Šmíd, 7. Přemek Pakosta, 13. Marcel Lehký, 25. David Žáček, 38. Přemek Pakosta, 40. Adam Šmíd; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Körber 11, Ondřej Matiášek 7 - Martin Haleš 32; po třetinách: 5:3, 1:3, 0:0, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: BLACK ANGELS 3:0 SOKOLI Pardubice
62:52
64:59
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
62:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Renčín (7:6).
62:52
Domácí rychlou rozehrávkou překvapili hosty a po dlouhé době překonali skvěle chytajícího Haleše.
62:51
Haleš skvělým reflexním zákrokem podržel svůj tým.
62:00
Prodloužení se zatím hraje v klidném tempu.
59:03
Matiášek teď v oslabení podržel svůj tým dvěma skvělými zákroky.
57:55
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
57:55
Radek Hanák se nestíhal vracet a pomohl si seknutím.
52:39
Teď Haleš po dlouhé době něco vyrazil a hned z toho byla šance pro Tomáše Hanáka.
51:57
Haleš teď vůbec nic nevyráží a všechny střely domácích končí v jeho rukou.
51:04
Hromada nedokázal překonat Haleše.
50:01
Matiášek skvělým zákrokem podržel svůj tým po protiútoku hostů.
49:00
Oba týmy hrají opatrně, aby neudělali žádnou chybu.
47:29
Hosté v plném počtu.
45:29
Vyloučen hráč Jiří Kohoutek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
45:29
Hosté si zavařili špatným střídáním. Domácí budou hrát přesilovku.
40:29
Radek Hanák v šanci, ale Haleš předvedl skvělý zákrok.
39:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Prix (6:6).
39:03
Šmíd dokázal najít skulinu mezi nohama Körbera a srovnává utkání.
38:30
Bouček dokázal v souboji porazit dva své protihráče najednou.
37:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Michal Smola (6:5).
37:07
Pakosta dokázal prostrčit míček pod bok padajícího Körbera a snižuje.
32:42
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:42
Pardubicím přesilovka moc dlouho nevydržela, když Šmíd nedovoleně zastavil unikajícího Renčína.
31:34
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
31:34
Hosté si zahrají první přesilovku zápasu.
30:53
Domácí málem slavili sedmý gól, kvůli sekání v brankovišti branka neplatila.
28:59
Hosté byli v šanci 2 na 1, jejich radost z gólu jim ale překazil Körber.
26:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Matouš Burian (6:4).
26:45
Burian při samostatném úniku na Haleše nesobecky přihrál za sebe Matějovi Bočkovi a předvedl tak skvělý přehled.
25:23
Domácí předvedli pěknou sérii zblokovaných střel.
24:23
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Adam Šmíd (5:4).
22:56
V druhé třetině bylo zatím k vidění hodně ztrát na obou stranách.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrály Pardubice.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BLACK ANGELS 14:10 SOKOLI Pardubice
20:00
19:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Daniel Ludvík (5:3).
19:24
Domácí překvapili hosty vytaženým pressingem, Hněvkovský pak využil momentu překvapení a odskakuje se svými spoluhráči do většího vedení.
18:22
Domácí šli ve dvou sami na Haleše, Renčín ale trefil jen tyč.
17:22
Straka dokázal pomoct svému golmanovi, když zblokoval dorážku hostů.
14:00
Domácí si stihli vypracovat řadu šancí, ale pokulhává jim zakončení.
12:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Marcel Lehký bez asistence (4:3).
12:28
Lehký dokázal od levého mantinelu obhodit Körbera a snižuje skóre utkání.
12:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Körber (4:2).
12:07
Po velké akci hostů dokázal Körber najít naběhnutého Tomáše Hanáka, který kličkou do backhandu dokázal překonat Haleše.
08:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Radek Hanák (3:2).
08:29
Novotný posílá domácí zpět do vedení svou druhou brankou v zápase.
07:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Filip Neklan (2:2).
07:05
Zatím nám obě mužstva dávají pěknou vánoční nadílku.
06:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Marcel Lehký (1:2).
06:25
Lehký přihrál Pakostovi nad velké brankoviště, který našel místo v brance domácích, před kterou bylo hodně rušno.
03:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Michal Smola (1:1).
03:59
Šmíd dokázal schovat balonek na levém mantinelu a poté vystřelil mezi nohy bránícího Straky a do šibenice Körberovi branky.
03:42
Blaci už poněkolikáté prošvihli střelu v jasné šanci.
02:45
Zápas je rozehrán ve velké rychlosti, oba týmy napadají své soupeře až k brance.
00:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Adam Bouček (1:0).
00:10
Vojtěch Novotný kvůli šťastnému odrazu dokázal otevřít skóre zápasu.
00:01
První buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: David Petržela, Lukáš Prix, Radek Formánek, Tomáš Kucharič, Ivo Teichman
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Tomáš Straka, Adam Bouček, Tomáš Hanák, Radek Hanák, Vojtěch Novotný
00:00
Vážené dámy a pánové, vítejte u 13. kola Livesport Superligy, kde se vám představí domácí Black Angels a hosté z Pardubic.
00:00
Oba týmy včera hrály na hřištích v Libereckém kraji - Black Angels v Liberci a Pardubice v České Lípě.
00:00
Jak domácí, tak hosté včera dokázali zvítězit. Black Angels přehráli svého soupeře poměrem 4:7 a vybojovali nazpět osmou příčku v tabulce. Pardubice Lípu přehráli 3:4.