0:3
2:1
0:1

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5p
10. Luděk Ondráček, 10. Tomáš Brom, 59. Jiří Juhaňák, 60. Tomáš Brom - 21. Jaromír Ekl, 23. Jakub Černý, 27. Jaromír Ekl, 53. Jaromír Ekl, 63. Radek Krajcigr; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 17 - Jan Dvořák 19; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: domácí - 0, hosté - 3.
62:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Štěpán Slaný (4:5).
62:32
Krajcigr se řítil sám na Kolajtu a krásně jej prostřelil střelou na zadní tyč. Hosté tak berou dva body a domácí pouze jeden.
61:52
Domácí získali balonek a střídají, na hřišti je opět Sládeček, Ondráček a Jalový.
60:50
Kopič sám před Kolajtou trefuje jeho pupek.
60:35
Jalový se prosmýkl přes Kopiče, ten se ale dokázal vrátit.
60:01
Sládeček vyhráva úvodní buly prodloužení a domácí začnou s balonkem.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 11, hosté - 6.
60:00
Domácím se nakonec ve třetí třetině podařilo vyrovnat, a to i poté co prohrávali po třetím gólu Ekla 2:4. V power-play se prosadil Juhaňák a Brom.
60:00
59:21
Jalový posunul krosem na Broma, a ten propálil vše co mu stálo v cestě.
59:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Lukáš Jalový (4:4).
59:05
Jalový vybojoval balonek a domácí jsou opět v šesti.
58:42
Brom trefuje pouze Novákův blok.
58:09
Vítězné buly a domácí jsou opět v šesti.
58:06
Brom posunul na Juhaňáka, a ten krásně střílel na zadní tyč Dvořákovi brány.
58:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Tomáš Brom (3:4).
57:50
Černého výhoz míjí prázdnou bránu.
57:20
Jalového střela po Bromově krosu končí opět pouze na bloku.
56:35
Kolajta lapil dlouhý balonek a domácí jdou opět do šesti.
55:20
Slezák naslepo našel Vlacha, ten střílel na dlouhou hokejku hodně nad.
54:55
Sládečkovu střelu vyrážel Dvořák, následnou Procházkovu dorážku už udržel.
54:11
Krajcigr zalepil dlouhý balonek, ale s Kolajtou už si neporadil.
53:52
Karlovu střelu vyráží Kolajta.
52:45
Todle už jsme dneska viděli... Krajcigr si krásně odstavil obránce a nahrávkou nachází zabíhajícího Ekla, ten už pouze zametá do prázdné.
52:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Radek Krajcigr (2:4).
52:12
Horák střílel z brankovištěm, a ač se mu to nelíbí, tak rozehrávat budou hosté.
51:12
Balonek teď propadl Kolajtovi naštěstí pro domácí mimo bránu.
50:08
Juhaňákovo kladivo minulo cíl.
49:54
Sládeček posunul k mantinelu odkud střílel Brom pouze do připraveného Dvořáka.
49:05
Novák krásně našel Krajcigra, ten trefil jen boční síťku.
48:45
Štěrbovu střelu od mantinelu vyráží Kolajta.
47:58
Dvořák sice střelu neudržel, ale okolo nebyl nikdo na dorážku.
47:01
Hosté jsou v plném počtu.
46:40
Krajcigr si sám proti Kolajtovi neporadil - skončil za bránou.
46:25
Dvořák drží svůj tým.
46:00
Ondráčkovu střelu chytá Dvořák.
45:02
Eklův dřevorubecký zákrok znamená přesilovku pro domácí.
45:01
Vyloučen hráč Jaromír Ekl družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
43:31
I Bromovu střelu chytá Dvořák.
43:11
Fuchs dobrou střelou trefuje jen Dvořákovu ruku.
42:06
Fuchs našel krosem Broma, a ten střílel těsně vedle Dvořákovi brány.
41:45
I domácí již hrají na dvě lajny.
40:32
Štěrba se vytočil od mantinelu a zvonila tyč.
40:01
Třetí souboj Sládeček vs Krajcigr se nekoná, na buly nastoupil Fuchs proti Štěrbovi a i tentokrát vyhráli úvodní buly domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 2, hosté - 8.
40:00
Skončila nám druhá třetina, ve které přebrala otěže zápasů Lípa, a to zejména v první deseti minutách, kdy Hattrick totálně vypadl z role a byl ztrestán třemi góly. O ty se postarali Ekl, Černý a znovu Ekl. Domácí tak budou ve třetí třetině muset otáčet zápas, snad v tom budou úspěšnější než včera.
40:00
38:10
Bromovu střelu bez větších problémů chytá Dvořák.
37:42
Nyní jsme viděly dobré brejky na obou stranách, ale v obou případech to skončilo na poslední nahrávce.
35:45
Nyní sledujeme neuspořádanou pasáž hry, ve které vidíme spíše boj než florbal.
33:09
Kadlecův bekhend vyráží Kolajta.
30:44
Vypadá to, že se nám domácí konečně osmělili, ale zatím si nedokáží vytvářet gólové šance.
29:42
Vlach zastavil nebezpečný brejk hostů.
26:35
Krajcigr zpoza brány krásně našel Ekla a hosté se ujímají vedení.
26:34
24:52
Schovanou Štěrbovu střelu vyráží reflexivní zákrokem Kolajta.
24:23
Hronkova střela zaplavala těsně vedle Dvořákovi brány.
22:51
Slaný nastřeloval snad z třiceti metrů a jeho střelu dokázal krásně ztečovat Jakub Černý a máme tak srovnáno.
22:50
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Černý, asistoval Štěpán Slaný (2:2).
22:13
Tomáš Novák se zjevil sám před Kolajtou, ale překonat ho nedokázal.
21:38
Hosté pokračují na dvě lajny, tak uvidíme jak dlouho jim vydrží síly.
20:48
Dvořákovi skočila přihrávka zpět a balonek si vybojoval Krajcigr, který našel přes tři domácí hráče Ekla, a ten už jen zametal do prázdné brány.
20:47
20:01
Sládeček vs Krajcigr a úvodní buly 2:0.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 10, hosté - 5.
20:00
Máme za sebou první třetinu, ve které byli domácí jasně lepší týmem, což dokázali proměnit ve dva góly, o které se postrali Ondráček a Brom. Lípa se do vážnější šance dostala až v poslední minutě. Za zmínku taky stojí, že hosté hráli už od 16. minuty na dvě lajny, tak uvidíme, jak nastoupí do třetí třetiny.
20:00
19:57
Joáš Kůra nejprve trochu nečekanou nahrávkou založil hostující akci, následně ale vše zachránil výborným obraným zákrokem, když Kadlecovi ukradl gól z hole.
16:35
Kolajta chytá nához.
14:12
Brom vybojoval balonek, ale jeho následný střelecký pokus byl hodně nepřesný.
13:57
Sládeček střílel jen do mantinelu.
13:12
Po delší době si na balonek sáhl i Kolajta, ale bez problémů chytá.
12:32
Dvořákovu střelu vyráží taktéž Dvořák, akorát ten českolipský.
11:34
Sládeček málem ustřelil hlavu Procházkovi, rozehrávat tak budou hosté.
11:05
Zvoní tyčka po střele Hřebiny.
10:45
Jonáš Kůra vysunul Halamu, ten z velkého úhlu nedokázal procpat balonek za Dvořáka.
09:48
Jalový nejdříve odzbrojil Krajcigra, a poté posunul Bromovi, ten se prosadil obdobný způsobem, jako Ondráček.
09:47
09:30
Procházkův bekhend vyráží Dvořák.
09:15
Ondráček získal balonek, vyvezl ho přes střední pásmo a nakonec se prosadil střelou nad vzdálenější nohu Dvořáka.
09:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček bez asistence (1:0).
08:58
Po Sladkého střele jsme viděli závar v domácím brankovišti.
08:15
Kolajta si poradil s Krajcigrovým pokusem.
07:58
Jalový trefuje pouze clonícího Procházku.
06:56
Střela Karla mířila hodně nad.
06:19
Juhaňákův nához z půlky vyrážel Dvořák nad sebe.
05:33
Fuchs se dobře uvolnil na středu a posunul na Procházku, ten bekhendem trefil spojnici hostující brány.
03:41
Slezák dobře hledal Hronka, ale jeho přihrávka nebyla ideální.
02:39
Nejprve Krajcigrova střela jen do Sládečka a poté na druhé straně Dvořák chytal střelu Procházky.
02:00
Procházkova teč míří vedle Dvořákovi brány.
01:14
Po prvé po roce vidíme na hřišti navrátivšího Jonáše Kůru, což stálo místo v sestavě jeho mladšího bratra Matyáše.
00:20
První zákrok si po Bromově střele připisuje Dvořák.
00:01
Úvodní buly Sládeček versus Krajcigr vyhrává Sládeček a domácí tak začnou na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Daniel Štěrba, Radek Krajcigr, Ondřej Kopič, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Lukáš Jalový, Marek Fuchs, Jakub Procházka
00:00
Dobrý den,
vítejte u textového online přenesu 13. kola, ve kterém se utká domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno s hostujícím týmem z České Lípy. Oba dva týmy dělí v tabulce tři body a Hattrick se může v případě výhry přeskočit dnešního soupeře.
00:00
Oba týmy hráli včera své zápasy, konkrétně Lípa porazila v domácí prostředí Otrokovice 7:3, zatímco Hattrick doma podlehl Black Angels po dobře rozehrané první třetině 3:5 a dnes tak má co napravovat.