2:3
2:1
- : -

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 6:9
3. Radek Hanák, 17. Matouš Burian, 21. Vojtěch Novotný, 38. Matouš Burian, 41. Tomáš Hanák, 60. Matouš Burian - 1. Martin Dolejš, 2. Dominik Beneš, 7. Dominik Beneš, 10. Mikuláš Krbec, 13. Lukáš Ujhelyi, 34. Mikuláš Krbec, 34. Dominik Bartoš, 35. Lukáš Ujhelyi, 53. Marek Zouzal; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 8, Daniel Körber 14 - Martin Beneš 25; po třetinách: 2:5, 2:3, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Black Angels 10:4 ACEMA Sparta Praha
60:00
59:59
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
59:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Denemark (6:9).
59:30
Burian kompletuje hattrick půl minuty před koncem zápasu.
59:05
Renčín trefuje pouze tyč.
58:35
Timeout BLACK ANGELS
58:35
Vyloučen hráč Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
58:35
Blaci hrají v šesti proti čtyřem.
52:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Josef Juha (5:9).
52:37
Juha přihrál Zouzalovi na velké brankoviště, který vyslal střelu pod Körberovu ruku a rozvlnil síť.
51:10
Körbera teď zachránila levá spojnice.
49:43
Domácí teď Spartu nebezpečně tlačí.
46:07
Stejným zákrokem se teď předvedl Körber.
43:44
Beneš vytasil svůj "diving save"
41:40
Před Benešem opět dusno.
40:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Radek Hanák (5:8).
40:21
Každou třetinu dnes uvází jeden rychlý gól, ve třetí třetině se toho ujali domácí.
37:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jakub Hromada (4:8).
37:45
Hromada šel do protiútoku 2 na 1, před bránou přihrál Burianovi, který už s jistotou snižuje.
34:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Milan Garčar (3:8).
34:11
Sparta se opět rozstřílela ve velkém. V jedné minutě dokázali vsítit tři branky!
33:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Bartoš, asistoval Josef Juha (3:7).
33:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Michal Zeman (3:6).
33:12
Po dlouhé odmlce se Sparta opět trefuje! Krbec zamířil nad Körberovu nohu a nemýlil se.
29:05
Tomáš Hanák se dostal s Denemarkem do protiútoku, míček ale končí v zámezí.
27:50
Bauman dokázal zblokovat střelu do odkryté branky.
27:22
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
27:22
Hromada si jde sednout na trestnou lavici po minutovém odloženém vyloučení.
24:34
Matouš Burian už podruhé tuto třetinu neskutečně vykličkoval Sparťanské obránce.
23:15
Druhou třetinu zatím ovládají domácí.
20:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Tomáš Straka (3:5).
20:18
Vojtěch Novotný čekal na velkém brankovišti na přihrávku Straky. Tu potom využil a snižuje skóre utkání.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Black Angels 10:14 ACEMA Sparta Praha
20:00
16:34
16:34
Burian využil blbé rozehrávky Sparty a překonává Beneše střelou po zemi k bližší tyči.
15:12
K Ludvíkovi se dostal balonek až před bránu. Ten ale po skákavé přihrávce vystřelil jen za bránu.
12:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi bez asistence (1:5).
12:45
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
12:45
Ujhelyi ve vlastním oslabení unikl a zvýšil vedení hostů. Zároveň tím vyhnal Matiáška z brány.
11:50
Blaci si nedokázali vytvořit v přesilovce zatím žádnou pořádnou šanci.
10:53
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
09:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Dominik Beneš (1:4).
09:16
Krbec měl prostor před Matiáškem, našel místo u bližší tyči a odskakuje do vyššího vedení.
08:24
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
08:24
Novotný přizvedl soupeřovu florbalku a dává Spartě příležitost přesilovky.
07:32
Matiášek podržel domácí skvělým dvojzákrokem.
06:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Beneš, asistoval Jakub Kolstrunk (1:3).
06:24
Kolstrunk našel na druhé straně hřiště Beneše, který proměnil střelou do poloodkryté branky.
03:38
Krbec se dostal do úniku na Matiáška. Míček skončil v síti, ale pro Sparťany bohužel po hře vysokou holí.
02:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (1:2).
02:02
Radek Hanák z rohu hřiště natáhl před Benešovu bránu a poté vypálil do levé šibenice. Utkání tak pokračuje v rychlém tempu od obou mužstev.
01:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Beneš, asistoval Mikuláš Krbec (0:2).
00:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Martin Dolejš, asistoval Matěj Čermák (0:1).
00:36
Matiášek nejprve vyrazil střelu Čermáka, nestačil ale na dorážku Dolejše z malého brankoviště.
00:01
První buly utkání vyhráli domácí, Sparta ale vysunula press až za branku Black Angels.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Milan Garčar, Martin Dolejš, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Tomáš Straka, Adam Bouček, Vojtěch Novotný, Tomáš Hanák, Radek Hanák
00:00
Vítejte u pražského derby mezi domácími Black Angels a hosty ze Sparty.
00:00
Jedná se o přímý duel o sedmé místo v tabulce Livesport Superligy. Domácí před tímto zápasem mají 19 bodů po patnácti zápasech, zatímco Sparta má bodů 18, ale na svého soupeře má čtyři zápasy k dobru.
00:00
V této sezóně se týmy už jednou střetly. Výsledek byl velmi jednoznačný - 18:7 pro Spartu. V minulém roce ale byly vzájemné zápasy vyovnanější. Oba dva duely sice vyhráli Sparťané, ale rozhodnout museli buď v prodloužení, nebo dokonce po nájezdech.
00:00
Nejproduktivnější hráči: Black Angels - Tomáš Hanák (16+11), ACEMA Sparta Praha - Mikuláš Krbec (10+12)
00:00
Statistiky nastupujících brankářů: Black Angels - Ondřej Matiášek (76,92%, ø 7,18), ACEMA Sparta Praha - Martin Beneš (75,43%, ø 5,28)