2:1
2:5
1:0

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:6p
2. Jakub Buršík, 10. Jakub Buršík, 29. Jan Malič, 31. Vojtěch Zezulka, 54. Ondřej Kawulok, 57. Filip Forman, 61. Filip Forman - 26. Lukáš Hájek, 49. Adam Delong, 51. Adam Delong, 52. Rostislav Gattnar, 54. Jiří Besta, 59. Lukáš Hájek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 22 - Lukáš Souček 20; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:5, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
65:00
60:31
60:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (7:6).
60:31
Malič vystihuje rozehrávku a dává Formanovi do prázdné branky. Bohemka v napínavém a skvělém zápase získává bod navíc.
58:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jiří Besta (6:6).
56:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Michal Vojtíšek (6:5).
56:40
Přesná střela zápěstím a Forman vrací Bohemce vedení.
56:15
Hra se trochu uklidnila. Oba týmy jen na dvě formace. Bohemians nyní v útoku.
54:59
Skvělá podívaná. Oba týmy útočí a chtějí vyhrát v základní hrací době.
53:40
Domácí, ale rychle srovnávají, první branku za Bohemku dává Kawulok.
53:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Filip Forman (5:5).
53:34
Vítkovice nyní dominují. Delong nachází volného Bestu a Vítkovice poprvé vedou.
53:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Adam Delong (4:5).
51:55
První lajna Vítkovic se opět prosazuje. Po přihrávce Delonga se prosazuje Gattnar do prázdné branky.
51:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Adam Delong (4:4).
50:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Rostislav Gattnar (4:3).
50:15
Krásná kombinace hostů. Gattnar krosem na Delonga a ten snižuje na rozdíl jedné branky
48:52
Gattnar v brejku nepřekonal Michajloviče, následnou dorážku vyřešil skvěle Adam Delong
48:48
48:23
Zápas ve vysokém tempu. Domácí brání skvěle a ještě mají jistého Michajloviče v brance.
46:53
Nadějnou standardní situaci teď nevyřešil dobře Hájek.
45:22
Po ruce Sladkého měl Malič možnost trestného střílení. S jeho kličkou si Souček poradil.
45:21
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Jan Malič.
44:08
Po tvrdém souboji zůstává ležet Šebek.
42:43
Šárka těsně mimo. Domácí stále rotují a hledají si střelecké pozice.
40:46
Po souboji v rohu následuje buly po souboji Šindlera a Vojtíška.
40:01
Třetí třetina zahájena. Vítkovice se snaží o vyrovnání.
40:00
40:00
Druhá třetina skončila. Hraje se rychlý pohledný florbal. Vítkovice více drží míček, ale trápí se v koncovce. Domácím pomohly využité přesilovky.
40:00
Střely ve druhé třetině: 10:9
40:00
39:10
Matejčík skvěle po narážečce s Hájkem, ale MIchajlovič vytasil neskutečný zákrok.
36:44
Emoce stoupají. Hra je velmi rychlá a Vítkovice se snaží dohnat ztrátu.
35:40
Vítkovice nesehráli svoji přesilovku špatně, ale domácí skvěle blokují.
33:42
První přesilovku si zahrají i hosté. Po zákroku Šebka na Bestu.
33:39
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
32:36
Domácí uklidňují hru a mají nyní hru pod kontrolou.
30:12
Zezulka naprosto přesně a domácí vedou o tři branky. Přesilové hry jim letos jdou na výbornou.
30:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Filip Forman (4:1).
29:53
Další přesilovka pro domácí. Vítkovice brání aktivně.
29:10
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:40
Po několika dobrých šancích se domácí prosazují. Skvělou nahrávku Šárky trefuje Malič
28:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Jakub Šárka (3:1).
26:40
Nejprve slibně Malič ze středu následný útok poté zastavuje Šindler sekáním.
26:37
Vyloučen hráč Matyáš Šindler družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
25:10
Nehera získává míček a Hájek následně přesně do šibenice.
25:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Martin Nehera (2:1).
23:36
Malič si poradil s napadajícím Delongem a Šárka jen do Součka.
23:06
Tomčo kombinuje s Punčochářem a skvěle Souček. Následně Matejčík těsně mimo.
21:48
Pěnička zbytečně ze středu na Zezulku a míček končí v rohu.
20:01
Začíná druhá třetina. Na míčku opět Vítkovice.
20:00
20:00
Velmi kvalitní první třetina, v prvních minutách lepší domácí. Poté Vítkovice přepnuli a tlačili Bohemku. Po dvou brankách Buršíka, ale Bohemka vede 2:0. Druhá třetina začne přibližně v 16:40.
20:00
Střely v první třetině: 7:6
20:00
19:50
Delong z první. Michajlovič na svém místě.
18:05
Tvrdý souboj Šebesty a Růžka. Bohemka rozehrává z rohu.
16:23
Sladký střílí mimo branku, následně Kawulok uklidňuje domácí a na hřiště přichází druhá formace.
14:19
Buršík sám na Součka. Střela končí tesně vedle. Šancí je mnoho na obou stranách.
12:21
Po faulu Dibisíka nájezd pro Vítkovice. Hájka skvěle vychytal Michajlovič a domácí stále vedou o dvě branky.
12:20
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Lukáš Hájek.
11:06
Vítkovice teď několikrát dobře. Domácí, ale zatím dobře blokují.
09:10
Zezulka na Buršíka a ten od mantinelu nachytal Součka střelou mezi nohy.
09:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Vojtěch Zezulka (2:0).
08:21
Delong dobře napadal Kawuloka, bohužel pro Vítkovice se píská.
06:55
Zezulka v útočném. Hájek zastavuje lehkým faulem a oba týmy střídají.
05:41
Bräuer z první. Michajlovič skvělým zákrokem chytá.
04:21
Težký míč pro Buršíka. Vítkovice rozehrávají a Matejčík krosem na Hájka, který netrefuje branku.
02:26
Tomčo nepřesně. První střídaní za Bohemku má za sebou Lukáš Punčochář.
01:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík bez asistence (1:0).
01:22
První střela a první gól. Buršík se trefuje přesně k tyči.
00:01
Úvodní buly mezi Formanem a Bestou. Úspěšnější hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Rostislav Gattnar, Adam Delong, Jiří Besta, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Jakub Šárka, Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Vážení diváci vítejte u dnešního zápasu mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty z Vítkovic. Dnešní zápas slibuje napínavou podívanou. Střetnou se týmy, které vyznávají velmi ofenzivní florbal a v jejich zápasech padá hodně branek.