0:5
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5
11. Jan Baudisch, 15. Jan Bitman, 18. Jakub Kopecký, 23. Radek Valeš - 42. Tomáš Brom, 45. Tomáš Brom, 48. Jiří Juhaňák, 52. Tomáš Brom, 56. Luděk Ondráček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Mück 24 - Filip Kuhn 30; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:5;
60:00
Střely ve třetí třetině: Liberec: 10, Brno: 10.
Střely celkem: Liberec: 34, Brno: 29.

60:00
Vyjádření trenéra FBC Liberec Zdeňka Skružného a nejlepšího hráče Martina Čermáka: Odkaz
Vyjádření trenéra FBŠ Hummel Hattrick Brno Marka Fialy a nejlepšího hráče Tomáše Broma: Odkaz
60:00
59:50
Jalový v dobré šanci mohl proměnit do prázdné brány, ale přestřelil.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:45
Timeout FBC Liberec
57:45
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
57:02
Brno hraje v plném počtu.
57:00
Kopecký dostal dobrou přihrávku od Čermáka, ale přestřelil bránu.
55:28
Liberci se dnes přesilovky vůbec nedaří, dostávají tak druhý gol.
55:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Matěj Kostka (4:5).
55:02
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
54:55
Sládeček z pravé stany střílel z otočky, ale pouze vedle brány.
54:30
Kárník na míčku běžel přes celé hřiště a dostal se i ke střele, ale přestřelil.
53:10
Čermák prudkou střelou ze středu hřiště prověřil hostujícího golmana.
51:46
Liberci se přesilovka vůbec nepovedla a nakonec dostávají gol.
51:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Lukáš Jalový (4:4).
50:00
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:59
Valeš střílel prudkou střelu, ale trefuje pouze tyčku.
49:40
Čermák běžel sám na golmana hostů, ale střelu mu zablokoval dobíhající hostující hráč.
48:10
Světlík střílel z otočky z poloviny hřiště, ale hostující golman střelu viděl a chytá.
47:50
Brno začalo hrát velmi aktivně a snaží se vyrovnat zápas.
47:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval David Sládeček (4:3).
46:50
Jalový střílel z levé strany z otočky, ale domácí golman vyráží.
46:10
Procházka dostal přihrávku a běžel přes polovinu hřiště sám na domácího golmana, ale ten chytá.
45:10
Kopecký střílel z poloviny hřiště z otočky, ale bránu přestřelil.
44:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jiří Juhaňák (4:2).
44:05
Kopecký se ještě snažil dorazit po odkopnutí hostujícího golmana.
44:00
Valeš střílel ze středu hřiště z první, ale trefuje nohu golmana, který vykopává.
41:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval David Sládeček (4:1).
41:51
Sládeček s Bromem střílí gol v přečíslení, dva na jednoho.
41:30
Kostka využil špatné přihrávky domácího Lhoty a otočil hru, ale trefuje pouze tělo domácího golmana.
40:01
Úvodní buly pro Brno.
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině: Liberec: 12, Brno: 7.
40:00
39:40
V poslední minutě se hraje velmi aktivně a z jedné strany na druhou.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:10
Hosté v dobré pozici trefují pouze boční síť branky.
37:50
Wiener střílel od mantinelu z první, ale hostující golman viděl střelu a chytá.
36:45
Sládeček v běhu střílel velmi tvrdou střelou na domácího golmana, ale ten vyráží.
36:20
Šoltys střílel z otočky, ale pouze do těla hostujícího golmana.
34:37
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Luděk Ondráček.
34:37
Čermák vrazil hostujícího hráče do domácího golmana a rozhodčí nařídili trestné střílení.
33:30
Jalový skvěle napadl domácí přihrávku a přihrávakl na spoluhráče, ale ne přesně.
32:30
Liberec aktivní.
30:45
Světlík střílel z první po přihrávce od Kárníka, ale přestřelil bránu.
30:10
Dlesk na Balatku, který stál před hostujícím golmanem, ale ten nezpracoval.
29:35
Stránský byl sám před hostujícím golmanem, ale míček špatně zpracoval a střela se mu nepovedla a trefil pouze tělo golmana hostů.
29:00
Hra je rychlá, přesouvá se z jedné strany na druhou.
26:55
Šoltys běžel sám na golmana, ale trefuje ho pouze do těla, ten vyráží a Balatka se snažil dorazit, ale nepovedlo se.
25:45
Vlach střílel z pravé strany, ale trefuje pouze ddomácího hráče.
24:30
Valeš na Lhotu, který byl sám před hostujícím golmanem, ale ten připraven.
22:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Martin Čermák (4:0).
22:00
Wiener po přihrávce střílel z první, ale hostující golman připraven.
21:40
Brno se brání dobře a dokonce se dostává do šancí.
20:32
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:01
Úvodní buly pro Liberec.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Liberec: 12, Brno: 12.
20:00
19:30
Hronek střílel z pravé strany hřiště, ale domácí golman připraven.
18:00
Liberec v této části třetiny je aktivní.
17:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Lukáš Lhota (3:0).
17:00
Slezák prověřil domácího golmana z levé strany.
16:05
Šoltys se snažil dorážkou překonat hostujícího golmana, ale to se mu nepovedlo.
14:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Bitman, asistoval Martin Čermák (2:0).
14:13
Bitman vystřelil z poloviny hřiště a vymetl pavučinu v rohu branky.
13:20
Dlesk střílel z otočky, ale trefil pouze nohu hostujícího hráče.
12:48
Procházka napadl přihrávku domácích a běžel sám na domácího golmana, ale ten vyráží mimo hřiště.
12:10
Světlík střílel z pravé strany hřiště, ale hostující golman vykopává nohou střelu.
11:30
Horák střílel z první z poloviny hříště, ale trefuje pouze tělo domácího golmana.
10:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Adam Balatka (1:0).
10:40
Dlesk dobře napadá rozehrávku Brna.
10:00
Po dohodě s rozhodčími, změna čísla hráče Leška z 18 na číslo 19.
09:30
Leško po chybě domácích byl sám před golmanem, ale ten vyráží nohou.
08:15
Chyba Baudische ve středu hřiště využil Vlach, ale domácí golman chytá.
07:30
Sládeček dostal dobrou přihrávku a ocitl se sám před domácím golmanem, ale ten vyráží.
06:02
Kološ střílel z první, ale trefuje pouze hostujícího hráče.
05:10
Čermák střílel z prava, ale trefuje pouze hostujícího golmana.
04:10
Brno je na úvod zápasu aktivnější.
03:00
Leško střílel z pravé strany, ale neproměnil.
01:30
Juhaňák nečekanou střelou z poloviny hřiště, trefuje domácího golmana, ten nepřipraven, ale vyráží před sebe.
00:10
Stránský hned na úvod prověřuje hostujícího golmana.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Matěj Kostka, Jakub Procházka, Dominik Dvořák, Jonáš Kůra, Luděk Ondráček
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Petr Kološ, Lukáš Lhota, Radek Valeš, Šimon Stránský, Jakub Kopecký