1:3
0:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA 3:9
14. Jakub Procházka, 15. Lukáš Vlach, 26. Martin Nagy - 5. Wojciech Malajka, 17. Lukáš Pešat, 18. Wojciech Malajka, 20. Wojciech Malajka, 37. Lukáš Herblich, 38. Michal Sládek, 40. Wojciech Malajka, 46. Michal Sládek, 60. Wojciech Malajka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 12, Filip Kuhn 6 - Jan Binder 23; po třetinách: 2:4, 1:3, 0:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 6, hosté - 8.
59:39
Sám v úniku si Malajka s Kuhnem neporadil, ale po následné nahrávce od Sládka se nemýlil a dává svůj pátý gól.
59:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Michal Sládek (3:9).
59:02
Hosté si z domácích dělají vyloženě dobrý den...
58:10
Klimschova střela z velkého úhlu končí na boční síťce.
57:08
Nagy trefuje po Juhaňákově nahrávce spojnici.
56:35
Procházkovu dorážku chytá Binder.
56:04
Hosté krásně překonali domácí pres. V následném protiútoku pak střílel Šubert těsně vedle.
54:55
Juhaňákův nához ani Bromova dorážka se nedostali až k Binderovi.
53:42
Soukup předložil Klimschovi prázdnou bránu, ten odmítl.
53:28
Domácí sice hrají s balonkem, ale šance si nevytváří.
48:46
Binder dobře pozičně nedal Horákovi žádnou šanci.
48:08
Binder si ve skrumáži našel balonek a nechává spoluhráče vystřídat.
46:25
Dobrá střela Juhaňáka míří těsně Binderovi brány..
46:00
Nejdříve Sládek našel Pešata, ten chtěl střílet, ale jak mu střela sjela, tak našel Sládka, který zakončoval do prázdné.
45:59
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Pešat (3:8).
45:35
Sládeček se krásně uvolnil středem a posunul balonek na Vlacha, ten si tváří v tvář Binderovi neporadil.
44:10
Malajkovu střelu vyráží Kuhn.
43:56
Bromovu střelu vyráží Binder.
43:38
Domácí mají optický, ale šance si nevytváří.
42:25
Vlachovu střelu z úhlu vyráží ramenem Binder.
40:37
Parádní brejk hostů po ose Sládek - Pešat - Malajka končí střelou posledního jmenovaného do boční sítě.
40:01
Domácí vyhrávají úvodní buly třetiny a můžou se začít tlačit za vyrovnáním.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kuhn družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 12,hosté - 10.
40:00
I ve druhé třetině se pokračovalo v nastoleném trendu poměrně aktivního florbalu. Hra byla poměrně vyrovnaná, troufnu si tvrdit, že domácí byli dokonce mírně lepší, ale narozdíl od hostů si nedokázali vytvořit tak velké šance, případně je proměňovat.
40:00
Naopak hosté chladnokrevně trestali chyby domácí a dokázali být výrazně efektivnější a i díky tomu budou muset domácí dohánět čtyřgólový rozdíl.
40:00
39:58
Procházkův bekhendových pokus chytá Binder.
39:14
Chyba v domácí rozehrávce a Malajka chladnokrevně trestá.
39:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka bez asistence (3:7).
38:58
Burýškova střela letěla hodně mimo.
37:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Klimscha (3:6).
37:45
Domácí namazali a hosté trestají, po Klimschově nahrávce zakončoval Sládek a domácí prohrávají o tři góly.
37:20
Šubert krásně našel Sláádka, ale toho dobře vychytal Kolajta.
36:34
Kolajta si vybral slabší chvilku proti Herblichově střele a hosté opět vedou o dva góly.
36:33
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Petr Kittel (3:5).
35:02
Pešatovu střelu dokázala zablkovat domácí obrana.
33:00
Juhaňáka vychytal Binder.
32:40
Po dobré kombinaci hostů se nedokázal trefit Sládek.
32:26
Jakubec dobře zabíhal z druhé vlny, zakončit ale nedokázal.
31:39
Rychlou teč Herblicha chytá Kolajta.
30:23
Ondráček se i s trochou štěstí dostal před Bindera, ale překonat ho nedokázal.
28:28
Kostkovu střelu tečoval Ondráček těsně vedle.
26:45
Dobrý návrat Jalového zastavuje protiútok hostů.
26:21
Sládek se z ničeho nic objevil sám před Kolajtou, ale zakončení mu nesedlo.
25:05
Šimon Leško vybojoval balonek a posunul jej na Halamu, který jej po chvíli předložil Nagymu, a ten se prosadil parádní citovkou bekhendem.
25:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jiří Halama (3:4).
24:21
Vlach dokázal přehodit Binder, ale přehodil i jeho bránu, a to výrazně.
23:52
Malajkovu nahrávku na Sládka v poslední chvíli dokázal vypíchnout Brom.
21:45
Pěkně provedený brejk hostů po ose Pešat - Malajka - Pešat končí na zákroku Kolajty.
20:01
Klimscha vyhrává i druhé buly a hosté tak opět začnou na balonku.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 8,hosté - 9.
20:00
Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu a pokud zápas nesledujete, tak bych Vám to dnes doopravdy doporučil, a to jsme tady u nás na Majlontu fakt dlouho nemohli říct. V první třetině jsme viděli aktivní florbal a celkem šest gólů, když hosté dokázali lépe trestat chyby, které domácí vytvořili. Druhá třetina začně přibližně v 17:40.
20:00
19:58
Šubertova střela se odrazila k Malajkovi, a ten se při dorážce nemýlil a završuje tak svůj hattrick.
19:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Filip Šubert (2:4).
18:47
Leškovu střelu zasedl Binder.
17:51
Po Kostkově fauly byl nařízen nájezd, který si vzal na starost Malajka a chladnokrevně ho proměnil.
17:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka z trestného střílení (2:3).
16:18
Jalový se snažil prohodit balonek Šubertovi mezi nohama, ale nepovedlo se mu to. Naopak balonek získal hostující obránce a krásně potáhl brejk, který vyústil přesnou střelou Pešata a máme tak opět srovnáno.
16:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Filip Šubert (2:2).
15:35
Herblich střílel ze zajímavé pozice, ale branku Kolajty minul o hodně.
14:30
Velká šance hostů nekončí gólem.
14:15
Jalový nahodil balonek na Vlacha, a ten se ze vzduchu trefil přesně do víka Binderovi brány.
14:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Jalový (2:1).
13:57
Ondráček získal na mantinelu balonek, poté jej potáhl a následně předložil prázdnou bránu Procházkovi.
13:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Luděk Ondráček (1:1).
12:32
Po úvodním tlaku Ostravy se nám hra vyrovnala, ale ani jednomu týmu se aktuálně nedaří proměňovat svoje šance.
11:40
Kostka trefuje tyčku Binderovi brány.
10:03
Kostkovu střelu z první chytá dobrým přesunem Binder.
09:05
Vítovcovu střelu v pohodě chytá Kolajta.
08:38
Po Nagyho střele se prosadil z dorážky Halama bohužel pro domácí by to byla vysoká snad i v hokeji.
07:05
Kostkovu střelu vyrážel Binder, Procházka se poté přes přešilu nedokázal dostat k dorážce.
06:15
Soukupovu střelu vyráží Kolajta.
05:34
Po Leškově nahrávce střílel Nagy, jeho střelu vyrážel Binder.
05:24
Sládečkova střela končí na bloku.
04:40
Klimscha našel narhávkou zpoza brány volného Malajku, který se z brankoviště nemýlil a hosté se tak ujímají vedení.
04:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Dominik Klimscha (0:1).
04:03
Malajkova střela míří hodně nad bránu.
03:23
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
03:23
Úvod utkání zatím patří hostujícím a vše vrcholí Dvořákovým faulem.
01:20
Malajkovu střelu vyráží Kolajta.
00:01
Úvodní buly Jonáš Kůra versus Klimscha vyhrává hostující kapitán.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Marek Lipový, Lukáš Herblich, Petr Burýšek, Dominik Klimscha, Petr Kittel
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Matěj Kostka, Dominik Dvořák, Jonáš Kůra, Luděk Ondráček, Jakub Procházka
00:00
Dobrý den,
vítejte u textového online přenosu ze zápasu 16. kola Livesport Superligy, ve kterém se utkají domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno a hostující FBC ČPP Ostrava.
00:00
 Při pohledu na tabulku je zřejmé, že favoritem je hostující tým, který aktuálně bodoval v šesti zápasech v řadě. Domácím se pak včera podařilo poprvé v nové roce vyhrát, když obrátili zápas z 0:4 na 5:4.