2:5
5:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:6
20. Lukáš Hájek, 22. Matyáš Šindler, 30. Adam Delong, 44. Lukáš Hájek, 50. Jiří Besta, 50. Jakub Hubálek, 54. Lukáš Hájek, 55. Ondřej Sidunov - 27. Tomáš Sýkora, 31. Petr Majer, 31. Michal Strnad, 33. Jiří Bauer, 40. Martin Řezáč, 59. Tom Ondrušek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Souček 18 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 1:0, 2:5, 5:1;
59:58
Poslední minuta klasika: tlak, nějaké střely, nějaké bloky, občas nějaké vyhození, řev z obou střídaček, prostě normál..
58:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (8:6).
58:56
Ondrušek zachraňuje před vlastní kasou a po chvilce snižuje
57:50
Utkání se chýlí ke konci a dalo by se možná shrnout takto: Po první třetině se zdálo, že se na to nebude dát dívat. Po druhé to vypadalo na body pro Chodov a teď to vypadá lépe pro Vítky
56:28
A jdou do šesti, jak už to tak bývá.
56:25
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:25
Někdo z domácích teď poslal Mikeše celkem drsně na střídačku Vítkovic. Hosté berou time.
54:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Marek Matejčík (8:5).
54:58
Hájek, Matejčík a Sidunov teď kompletně rozebrali chodovskou tvrz a Sidunov do prázdné zvyšuje
53:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Marek Matejčík (7:5).
53:43
Matejčík plách po křídle a "Karel" Hájek kompletuje hattrick!
49:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Adam Delong (6:5).
49:55
Vávra to přehnal s agresivitou, čímž nabídl Vítkovicím přesilovku. Tu po souhře s Delongem využívá Hubálek
49:23
Vyloučen hráč Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
49:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Matyáš Šindler (5:5).
49:05
..Zbytek ví Adam Štegl
49:04
Tlak pokračoval šancí Gattnara, pak napřáhl Bestič a..
43:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Sidunov (4:5).
43:31
Siďák parádně našel Hajuše před kasou a ten jen nastavil hokejku.
42:15
Vítky teď hrají na dvě obrany a tři útoky
40:54
Jednička domácích zahajuje tlakem ale první nebezpečí přichází na druhé straně z hole Bauera
39:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (3:5).
39:44
No a po chybě domácích se k míčku dostal Řezáč a i když to ani nebyla šance, bekhendem zkusil  prásknout do míčku a vyšlo to.
37:51
Standardka domácích byla buď překombinovaná nebo nedomyšlená.
36:50
Chodov teď brání všemi prostředky ale brání dobře.
35:44
Domácí teď konečně zabrali a vytvořili si několik příležitostí. Všechno ale končí na blocích , na gólmanovi, na mantinelech nebo na stěně.
32:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Daniel Eremiáš (3:4).
32:37
A tu ukončuje Bauer střelou z křídla do víka
32:00
Teď taková hluchá pasáž z obou stran
30:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Martin Koutný (3:3).
30:55
Majer a Strnad využili dvou nedůsledností v domácí obraně. Opravdu povedená půlminuta pro domácí..
30:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Bauer (3:2).
29:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jiří Besta (3:1).
29:16
Bestič našel Deliho a ten i přes faul ze středu zavěsil
28:22
Strnadova bomba se odrazila od břevna na lajnu a ven. Souča se na ni aspoň stihl podívat
26:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (2:1).
26:43
Sýkora dostal fůru času a prostoru a pod Součkem snižuje
26:08
Brejk Chodova a popadané manťáky za Součovou kasou, už teď se toho stalo tak osmkrát víc než v první třetině
21:28
Hned po rozehrání dvě obrovské šance hostí.
21:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Adam Delong (2:0).
21:14
Tak tento gól vám asi lépe popíše Adam Štegl, přes kterého není vidět, protože stojí mimo střídačku Chodova.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 7:5
20:00
19:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (1:0).
19:50
Vypadalo to, že Huby nejprve zakopl o míček ale svůj pád včas zastavil a místo toho míček předložil Hajušovi před prázdnou kasu.
19:18
Tlak domácí jedničky
17:55
Změnit se to pokusil aktivní Matejčík ale i když se dostal přes obránce, skončil opět na gólmanovi.
16:12
Pokud se vám tento online zdá být o ničem, je to dost možná i tím, že na hřišti je to o ničem taky..
14:37
Strnad překvapivě vystřelil zpoza hráče a Souča měl plné ruce práce s tím aby míček zkrotil.
13:21
Bestič se rozhodoval mezi kličkou a asi ještě něčím, vyhrálo to "něco" a hraje Chodov