1:0
7:3
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 11:4
8. Nikola Chalupová, 19. Nela Kapcová, 20. Michaela Mlejnková, 40. Nela Kapcová, 43. Denisa Kotzurová, 45. Nikola Chalupová, 48. Michaela Mlejnková, 51. Michaela Mlejnková, 52. Nikola Chalupová, 52. Nela Kapcová, 54. Nela Kapcová - 4. Kristina Zlatníková, 41. Kristina Zlatníková, 52. Veronika Balejová, 55. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Kristýna Janglová 25; po třetinách: 3:1, 1:0, 7:3;
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráčů obou družstev zde
60:00
59:58
Střely v třetí třetině : Domácí - 13 , Hosté - 9.
54:38
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Kristina Zlatníková (11:4).
53:59
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Kristína Hudáková (11:3).
53:26
Mlejnková promarnila střelu do prázdné.
53:12
Kapcová mimo branku.
52:42
Ostrava si obranu Kunratic už doslova rozebrala.
52:28
Vyloučen hráč Kristýna Vejvodová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
51:58
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
51:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Michaela Mlejnková (10:3).
51:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikola Chalupová, asistoval Kristýna Pospíšilová (9:3).
51:28
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Veronika Balejová bez asistence (8:3).
50:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (8:2).
49:45
Tomšová je neprůstřelná.
49:20
Šešulková těsně nad břevno branky.
47:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Markéta Vrlíková (7:2).
47:14
Hosté na míčku.
46:36
Domácí krásné nahráky a kombinace na útočné polovině.
45:17
Ostrava už přišla na obranu Kunratic a dokázala zavěsit už dvě branky.
44:22
42:55
Kotzurová předvedla svou parádičku z poza branky a posová Ostravu o branku dál.
42:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (5:2).
40:21
V chumlu před brankou domácích, míček vybojovala Zlatníková a dává svou druhou branku.
40:20
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Kateřina Kovaříková (4:2).
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině : Domácí - 11 , Hosté - 3.
39:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (4:1).
37:03
Hosté pouze čekají v obranném postavení a čekají na to, co udělá Ostrava.
35:47
Kapcová čeká před brankou Kunratic na příhrávku do prázdné.
34:44
Akce před brankou Kunratic, která se hostům podařila ubránit.
33:55
Kunratice se po delší době na útočné polovině.
33:15
Vrlíková zkouší ale střelila pouze do bloku.
32:28
Domácí stále nedokážou najít zakončení.
31:40
Ostrava na polovíně hostů.
29:45
Kapcová byla sama před hostující brankou ale nenašla stabilitu a tak nedokázala vystřelit.
28:55
Hosté mají díry ve své obraně a to Ostrava hned využívá hlubokým tlakem.
28:07
Kunratice na své polovině s míčkem.
26:25
Ostrava se nebojí chodit do tlaku na obranu hostů.
25:40
Zlatníková byla dlouho na míčku ale nic z toho nebylo.
24:34
Hosté se po dlouhé době dostali do střely ale mimo.
23:30
Kapcová naběhla do obrany Kunratic aby je rozehnala a podařilo se.
20:01
Úvodní rozehrávku získává Ostrava a zkouší hned útočit na branku hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině : Domácí - 12 , Hosté - 6.
19:34
18:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Rybičková (2:1).
17:50
Ostrava hraje stabilně na polovině Kunratic.
16:56
Vyloučen hráč Zuzana Hájková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
15:30
Kunratice nepouští Kapcovou ke střele.
14:40
Kunratice zkouší střelu ale Tomšová si s ní jednoduše poradila .
13:46
Ostrava opět zakotvila na polovině.
13:06
Tomšová zatím nebyla ve větším ohrození své branky.
12:18
Ostrava stále kombinuje jak na vlastní, tak na útočné polovině ale Kunratice zatím zvládají bránít.
11:57
Kapcová v rohu na útočné polovině.
10:04
Ostrava předvádí krásné kombinace  ale chybí jim zakončení.
08:08
Po hezké akci si v situaci dva na jednu poradily domácí hráčky a ve vlastním oslabení dávají svou první branku.
07:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikola Chalupová, asistoval Veronika Káčová (1:1).
05:47
Vyloučen hráč Veronika Rybičková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
04:59
Po chybě Kapcové ve vlastní rozehrávce se míčku zmocnila Zlatníková a dává první branku zápasu.
03:54
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková bez asistence (0:1).
03:14
Hosté dokázali blokovat střelu Rybičkové a tak se taky dostávají do hry.
02:24
Kunratice stále nedokážou vybojovat míček. Ostrava stále hraje na polovině Kunratic.