4:0
3:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 9:1
17. Patrik Suchánek, 17. Mikuláš Komárek, 28. Jakub Bína, 31. Patrik Suchánek, 34. Daniel Šebek, 35. Jan Natov, 48. Jakub Bína, 52. Daniel Šebek, 53. Jakub Bína - 7. Michal Zeman; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 15 - Martin Beneš 11, Patrik Zítka 1; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:0;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 12 Patrik Suchánek; hosté 14 Marek Zouzal
60:00
Střely na branku v 3. třetině(celkem): domácí 8(21); hosté 5(16)
60:00
Videokomentář domácího trenéra Petra Novotného a nejlepšího hráče zápasu Patrika Suchánka.
60:00
Videokomentář hostujícího trenéra Ondřeje Kašpárka a nejlepšího hráče zápasu Marka Zouzala.
60:00
59:38
Kolstrunk ve chvíli, kdy Zouzal opouštěl trestnou, nedokázal zasunout míček za záda Bauera.
58:41
Krzyžanek s míčkem vyčkal na vlastní půlce, teď půjde domácí celek do neúplné přesilovky.
57:38
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
57:38
Uvidíme hru čtyři na čtyři.
57:10
Zakonov odkopává míček z velkého brankoviště.
56:41
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
56:20
Signalizované vyloučení, bude to Komárek, Sparta pořád na míčku.
54:53
Trenér Sparty pouští do hry všechny hráče ze soupisky, o rozdělení bodů z tohoto zápasu už je rozhodnuto.
53:25
Pruner nepustil míček až na Zítku, který vystřídal po devátém gólu Beneše.
52:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína bez asistence (9:1).
52:10
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Zítka družstva ACEMA Sparta Praha
52:10
Obrovská hrubka Garčara, který odevzdal míček Bínovi. Ten rychle vystřelil a kompletuje hattrick.
51:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Patrik Suchánek (8:1).
51:18
Boleslav na hřišti dominuje, další branku přidává Šebek, je to jeho druhý gól v dnešním utkání.
49:55
Gruber držel aspoň dvacet vteřin míček.
48:42
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
48:42
Řehoř se opřel do protihráče a rozhodčí správně posuzují jako bránění ve hře.
47:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Petr Krzyžanek (7:1).
47:38
Bínova šikovnost má zásluhu na další brance, doklepl míček za ležícího Beneše.
46:58
Krzyžanek s Gruberem kombinují na vlastní půli.
45:46
Kolstrunk našel krosem Dominika Beneše, ale ten promáchl skákavý míček.
44:52
Bína operuje ve svém růžku a Garčar si s ním neví rady.
43:32
Juha nedokázal zakončit, Bauer míček lapil ještě před jeho hokejkou.
42:27
Oslabení Sparta zvládla.
41:59
Blok Tomašíkova pokusu.
41:13
Sportovní gesto od Garčara, který přiznává, že míček za mantinel odehrál on.
40:27
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
40:27
Tokoš si o to svým působením na hřišti říká, ale tohle je úplně zbytečný zákrok od Kolstrunka..
40:00
40:00
Druhá třetina byla jasně v režii domácí Boleslavi, postupně se trefili Bína, Suchánek, Šebek a Natov. Díky jejich počinům má Boleslav slibný náskok do poslední dvacetiminutovky.
40:00
Střely na branku v 2. třetině(celkem): domácí 7(13); hosté 6(11)
40:00
39:30
Tomáš Chroust drží Křenka s míčkem u branky Beneše.
38:14
Až teď se Sparta dostala pořádně k balónku, přesilovka ovoce nepřináší.
37:34
Tomašík motal hlavy hostujcím hráčům, ale při jedné kličce podklouzl.
36:21
Vyloučen hráč Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
36:21
Přesilovku si zkusí také Sparta, provinil se Šebek.
35:21
Korych individuální akcí prošel až před Beneše a trefuje břevno.
34:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Bína (6:1).
34:23
Bína viděl volného Natova, míček mu poslal a domácí kapitán trefuje na jedničku.
33:44
Timeout ACEMA Sparta Praha
33:44
33:44
Suchánek přiťukl míček na rozehrávce Šebkovi, který střelou z výběhu propálil vše, co bylo v cestě.
32:27
Bína se ocitl sám před Benešem. Zkusil ho přehodit, což se mu povedlo, ale přehodil i horní konstrukci branky.
31:04
Čermák sice branku netrefil, ale jeho pokus byl tečován, takže Sparta zůstane na míčku.
30:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Milan Tomašík (4:1).
30:02
Suchánek opět pálí v početní výhodě a Křenek odchází zpět na střídačku.
29:45
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:33
Krbec nezachytil náhru od Kolstrunka a hodně se na sebe zlobí, protože by šel sám na brankáře.
28:24
Jedovatá střela Korycha vypadla Benešovi, ale balónek se nedokutálel až do brankovou čáru.
27:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (3:1).
27:33
Bína opět ukazuje, že mu střílení gólů není cizí. Po přihrávce od Curneyho posílá Boleslav do dvoubrankového vedení.
27:26
Zouzal se přilepil na Natova, který se pokoušel jít do střely z výběhu. Útočník Sparty mu to však znemožnil.
25:47
Ostrá rána Marvánka, Bauer s problémy vyráží do rohu.
25:06
Sparta na míčku u Bauera, tohle oslabení by měla zvládnout.
24:18
Skvělá sehrávka na střed na Natova, který napálil Beneše do masky.
23:17
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:17
Hrát proti Tokošovi není vůbec snadné. Křenek to teď vyřešil až za hranicí pravidel a jde pykat.
22:56
Pruner rychle sehrál do rohu na Čermáka, tomu ale střela nesedla.
21:35
Bauer zasahuje proti pumelici Kolstrunka od mantinelu.
20:45
Tokoš faulován při střele, rozhodčí nevylučují, Boleslav dostane pouze rozehrávku.
20:00
20:00
Sparta začala zápas velmi aktivně a zásluhou Zemana se dostala do vedení. Následně však přesilovku využil Suchánek a o dvanáct vteřin po něm se trefil Komárek, který má zatím na svědomí poslední branku zápasu.
20:00
Střely na branku v 1. třetině: domácí 6; hosté 5
20:00
19:30
Kulatý nesmysl má na čepelích dvojice Komárek a Řehoř.
18:02
Krbec se cpal do branky a narazil do Bauera, míček pro domácí celek.
16:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Marek Korych (2:1).
16:56
Boleslav se ujímá vedení, Komárek trefuje naprosto přesně pod víko, do úniku ho dostal pohotovou nahrávkou Korych.
16:44
16:44
No a máme srovnáno, Tomašík vybídl ke střele na středu hřiště Suchánka, který rozvlnil síťku prudkou střelou.
16:02
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
16:02
Jako bych to přivolal, jasné seknutí od Kolstrunka a Boleslav bude mít k dispozici první početní výhodu zápasu.
15:43
Pažák u mantinelu přidržel Tadeáše Chrousta, rozhodčí zatím nevylučují.
13:54
Šebek našel ve velkém brankovišti Tokoše, boleslavský útočník nezamířil mezi tři tyče.
12:52
Řehoř byl sice na míčku, ale počínal si u toho nedovoleně. Rozhodčí velmi bystře postřehl přidržení soupeřovi hokejky.
11:21
Garčar proti pokusu Tokoše vystoupil včas, a tak Beneš nemusel zasahovat.
09:44
Tadeáš Chroust zablokoval pokus Prunera. Ten měl na střelu dostatek času, a tak si určitě vyčítá, že nezamířil lépe.
08:28
Suchánek poslal zpět těžký míček a vyhnal Tomašíka až k Bauerově brance.
07:13
Marvánek obral Komárka a zakládá další útočné snažení.
06:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Dominik Beneš (0:1).
06:04
Překrásný ťukec hostujícího celku, do odkryté klece zakončuje Zeman, který otevírá skóre dnešního utkání.
05:15
Bartoš chytil jasný gól z hole Tokoše, tam by se Beneš rozhodně nestihl přesunout. Hokejka obránce Sparty ale situaci zachránila.
04:23
Curney dobře zapracoval dozadu a znemožnil, aby prošla křižná příihrávka na osamoceného Juhu.
03:24
Po chybě obránce se do šance dostal Tomašík, Beneš si připisuje první úspěšný zákrok.
02:50
Tomáš Chroust blokuje ránu Pažáka, hosté zatím bravurně kontrolují balónek.
01:48
Garčar vypálil, ale trefil pouze svého spoluhráče Juhu.
00:28
Sparta začala zápas na míčku, ale po nepřesnosti Zemana ho bere do ruky Bauer.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Dominik Beneš, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Bína, Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Gruber
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápásu mezi domácí Mladou Boleslaví a hostující Spartou. Přeji příjemnou zábavu.
00:00
Týmy se v sezóně ještě nesetkaly, druhý vzájemný zápas se uskuteční v pondělí v Praze a bude se jednat o zápas televizní. Obě družstva mají nejvyšší ambice, a tak nás čeká velmi kvalitní utkání.