1:1
1:3
- : -

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA 3:6
20. Natálie Janečková, 23. Andrea Dernerová, 54. Eva Urbášková - 11. Pavlína Bačová, 20. Malwina Zagórska, 31. Denisa Kotzurová, 43. Denisa Kotzurová, 57. Denisa Kotzurová, 60. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lenka Remešová 16 - Veronika Tomšová 16; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3;
59:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Kristína Hudáková (3:6).
58:50
Vyloučen hráč Michaela Hřebíčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
57:20
Židenice zkouší opět hru v 6!
56:55
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová bez asistence (3:5).
54:59
Dernerová hledala Sedláčkovou, která ve vyložené příležitosti minula.
54:35
Židenice zkouší hru v 6!
53:25
Timeout K1 Florbal Židenice
53:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Sedláčková (3:4).
53:25
Domácí se dostali na kontaktní branku! Bude tu vyrovnání?
53:08
Romančáková se prosmíkla po křídle a dostala se do zakončení, neuspěla.
51:35
Sedláčková B. hraje agresivně, ale její přístup je příkladný, kdyby se tkto prezentovaly všechny hráčky..
50:05
Střela Smutné snížení nepřinesla.
47:26
Židenice se drží na míčku a snaží se se zápasem ještě něco udělat.
45:44
FBC se prezentuje sympatickým dojmem, nyní diktuje tempo hry a je na koni.
44:09
Židenické hráčky se dostávají pod tlak hostujícím celkem, Ostrava vysunula presink.
42:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Veronika Rybičková (2:4).
42:58
Po nenápadné akci se Ostrava dostává do dvoubrankového trháku.
42:22
Do slibné možnosti se dostala Smutná, avšak neuspěla.
40:36
Židenice nastoupily s nasazením a touhou zápas otočit na svou stranu.
40:01
Úvodní buly pro domácí a hned se ženou vpřed.
40:00
40:00
39:59
Brno 8 - Ostrava 7
37:51
Urbášková v gólové příležitosti! V tutové šanci nedává! Velká škoda pro domácí celek.
35:17
Sedláčková B. v další brankové příležitosti! Neproměňuje.
33:45
Domácí hrají dobře pozičně, vykrývají prostory a hostům to dělá velké problémy.
30:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (2:3).
30:47
Domácí ztratili míček na útočné polovině a hosté toho využívají. Stav 2:3.
30:30
Domácí hráčky pěkně zahrály standartní situaci a byla z toho šance Staňkové.
29:03
Ostrava si dnes není moc jistá na balonku, dělá stupidní chyby v rozehrávce a domácí z toho těží.
26:41
Židenice si vytvářejí zajímavé příležitosti, mezi jednu z nic se dostala Barbora Sedláčková.
24:19
Hosté nechtějí nechat nic náhodě a opět se drží na míčku. V dnešním zápase nejsou moc kreativní.
22:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Natálie Janečková (2:2).
22:39
Ostrava udělala chybu v rozehrávce a Židenice trestají.
21:43
Ostrava získala míček a kombinuje v obranném pásmu.
20:30
Brankářka hostí leží na zemi po souboji v brankovišti. Doufejme, že bude v pořádku.
20:21
Židenice získaly balón pod svou kontrolu a snaží se něco vymyslet.
19:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Kamila Pravcová (1:2).
19:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Malwina Zagórska, asistoval Veronika Rybičková (0:2).
19:03
Ostrava se dostává do doubrankového vedení! Krásnou kombinaci zakončila skórující Zagórska.
15:26
Židenice se osmělují a profitují z faulů Ostravy.
13:22
Hřebíčková v další obrovské šanci! Z předbrankového prostoru nevyužila pas z mantinelu a skóre je stále 1:0 pro hosty.
10:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Denisa Kotzurová (0:1).
10:53
Ostrava se dostává do vedení! Přesilovou hru s přehledem využila a ujímá se vedení.
09:51
Vyloučen hráč Michaela Hřebíčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:42
Tutová šance, do které se dostala Hřebíčková! Neproměnila.
07:21
Dernerová se dostala do průniku, jenže měla problém s gravitací a spadla.
06:40
Nyní probíhá pasáž plná nepřesností a bez šancí.
04:38
Domácí hráčky se dostávají do tempa, začátek zápasu byl z jejich strany vlažný.
03:35
Urbášková se dostala ke střele, těsně vedle.
02:11
Šance i na straně domácích! Pravcová se zbavila dvou hráček, chtěla zakončit, jenže trefila bránící hráčku.
01:20
Židenice se drží poprvé na míčku.
00:40
První velká šance Ostravy! Z čista jasna se zjevila Kotzurová sama před brankářkou. Remešová ale její pokus zlikvidovala.
00:15
Hosté vyhrávají úvodní buly a drží se na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Martina Valehrachová, Kamila Pravcová, Markéta Sedláčková, Natálie Janečková, Andrea Dernerová