1:0
2:1
1:0

BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA 5:4p
19. Jan Kopecký, 28. Tomáš Hanák, 54. Radek Hanák, 55. Radek Hanák, 61. Tomáš Hanák - 8. Lukáš Pešat, 14. Lukáš Pešat, 16. Wojciech Malajka, 56. Filip Šubert; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 26 - Jan Binder 31; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:1, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení - BLA 2:0 FBC
60:27
65:00
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
60:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (5:4).
60:27
Hanák vypíchl balonek Sládkovi, proběhl celé hřiště a nadvakrát překonal Bindera.
58:52
Lukáš Pešat sportovně vrací balonek domácím po zranění Daniela Ludvíka.
57:46
Radek Hanák mohl dát hattrick, nedokázal ale udělat Binderovi kličku.
55:51
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
55:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Wojciech Malajka (4:4).
55:51
Šubert  se dokzal trefit po zemi pod Matiáškovu stojnou ruku a opět vrací remízová stav.
54:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Matouš Burian (4:3).
54:58
Radek Hanák teď svým druhým gólem bleskově otáčí zápas ve prospěch domácích.
53:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (3:3).
53:28
Binder neudržel balonek ve své výstroji po střele Tomáše Hanáka. Balonek poskakující na brankové čáře dorazil do brány jeho starší bratr Radek.
50:43
Na druhé straně Sládek, který ale ze tří metrů přestřeluje.
50:33
Jakub Boček měl skvělou příležitost v dorážce, trefil ale jen Bindera.
49:34
Hosté hrají v plném počtu.
47:34
Vyloučen hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
47:34
Klimscha si jde sednout za sekání a domácí mají ideální příležitost ke srovnání.
46:45
Matiášek odbíhá z brány, domácí budou hrát z přesilovku.
46:38
Kopeckého backhand těsně minul levou tyčku.
44:48
Matiášek je ve třetí třetině opravdu ve formě, připsal si další důležitý zákrok.
43:49
Matiášek zachránil Blacky, když zákrokem helmou překazil tutovku hostů.
42:40
Střela Radka Hanáka ze standartky letěla těsně nad levou šibenici Binderovy brány.
42:00
Domácí se ubránili, měli přitom v oslabení podobné množství šancí jako útočící Ostrava.
40:01
První buly ve třetí třetině pro domácí, kteří se budou muset první dvě minuty bránit v oslabení.
40:00
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: BLA 16:13 FBC
40:00
39:34
Jakub Boček v tomto střídání předvedl, že ho žádně zranění nepoznamenalo a předvedl pár skvělých akcí.
35:28
Obuškevič šel do protiútoku 3 na 2, zvolil ale nešťastné zakončení formou nahození na Kopeckého.
32:01
Matiášek byl schopný zalehnout dorážku vytaženého ostravského útočníka.
27:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Tomáš Straka (2:3).
27:49
Tomáš Hanák vypíchnul balónek na polovině hřiště, obehrál celou obranu hostů a kličkou do forehandu překonal Bindera.
25:24
Jakub Boček měl šanci vystřelit na Bindera, po něm Burian mohl ještě dorážet, góla ale domácí nedali.
21:10
Jeden z loňských nejproduktivnějších hráčů Superligy Jakub Boček po táhlém zranění poprvé nastoupil na hřiště ke svému prvnímu střídání.
20:43
Tomáš Hanák přihrál zpoza bránu až na obránce Baumana, který střelou tahem trefil břevno Binderovy brány.
19:03
Binder úspěšně vytěsnil několik dorážek Tomáše Hanáka.
18:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Matěj Boček (1:3).
18:41
Kopecký úspěšně tečoval nához Matěje Bočka, snižuje tak skóre utkání.
17:50
Matiáškovi se nejprve nepovedl výhoz, střelu po krosovce nakonec ale zachránil.
15:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Michal Sládek (0:3).
15:25
Tak nakonec ne! Malajka využívá odložené vyloučení a s Ostravou odskakuje do tříbrankového vedení.
14:48
Čeká nás první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté.
13:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Wojciech Malajka (0:2).
13:46
Pešat se opět prosazuje z protiútoku!
13:16
Domácí jsou teď pod tlakem, nicméně v obraně jsou poctiví a předvedli pár dobrých bloků.
12:10
Matiášek svým parádním zákrokem zabránil zvýšení vedení hostů.
08:52
Tomáš Hanák unikl sám proti Binderovi, který mu ale vykopl míček z florbalky.
07:02
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Filip Šubert (0:1).
07:02
Pešat zavezl míček do útočného pásma, kde překvapil střelou k tyči Matiáška, který očekával přihrávku do strany.
04:52
Hromada přihrál zpoza Binderovy brány Kopeckému, golman hostů ale heho střelu fantasticky vykryl.
04:00
Zápas se hraje zatím velmi útočně. Za čtyři minuty hry jsme už měli možnost vidět nespočet protiútoků.
00:30
Po půlminutě hry si domácí vybojovali faul na útočné polovině. Ze standartky poprvé v zápase vystřelili na bránu.
00:01
První buly utkání pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Marek Lipový, Lukáš Herblich, Petr Burýšek, Dominik Eichner, Dominik Klimscha
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Tomáš Straka, Jan Bauman, Vojtěch Novotný, Radek Hanák, Tomáš Hanák
00:00
Dámy a pánové, vítejte u televizního utkání Livesport Superligy mezi BLACK ANGELS a FBC ČPP OSTRAVA.
00:00
Domácí momentálně obsazují nepostupovou devátou příčku tabulky, musí proto v posledních kolech základní části získat body pro předběhnutí osmého Liberce.
00:00
Tyto důležité body musí získat právě dnes, proti sedmé Ostravě, kterou tuto sezonu již porazili v rámci pátého kola 10:5.
00:00
Nejproduktivnější hráči obou týmů - BLA Tomáš Hanák: 22+14, FBC Michal Sládek 21+24
00:00
Nastupující brankáři - BLA Ondřej Matiášek (75.48 %, 7,74 ø), FBC Jan Binder (80,29 %, 4,91 ø)