2:2
1:1
- : -

Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS 4:5
10. Bohumil Piskáček, 36. Matěj Havlas, 40. Milan Meliš, 52. Petr Brautferger - 12. Adam Bouček, 16. Martin Obuškevič, 28. Tomáš Hanák, 36. Matěj Boček, 57. Jan Kopecký; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 9 - Daniel Körber 16; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1;
60:01
Děkuji všem za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 13 - BA 4
60:00
Celkový počet střel: Tatran 20 - BA 14
60:00
59:59
Víc už se nestane. Tatran si připisuje porážku na domácím hřišti, Black Angels si odváží všechny tři body a posunují se v tabulce.
59:50
Körber ve stoje lapá míček.
59:03
Frühbauer střídavě ze hřiště a opět do něj.
56:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Hromada (4:5).
56:47
Přesilovku zúročili také Black Angels, čímž opět odskakují do vedení a donutili tím domácí vybrat svůj timeout.
55:46
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
55:46
Přesilovou hru si dnes vyzkouší také Black Angels.
54:38
Kreysa opět nedokázal zavěsit za Körbera.
53:52
Kreysova dělovka trefila chrániče Körbera, který pak ještě následně v pololehu chytil od něj odražený míček.
53:08
Přečíslení 2 na 1 zakončoval Renčín o boční tyčku branky.
51:59
Ještě před odpískanou vysokou holí utržil Körber sekeru přes prsty.
51:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (4:4).
51:18
Vyrovnávací gól z florbalky Brautfergera vrací Tatranu šanci na body z tohoto utkání.
50:47
Sádlova střela skončila zblokovaná na čepeli Ludvíka. Souboj "šestadvacítek" tak opět vyhrála ta z BA.
50:27
Hra nabírá na obrátkách.
49:37
Meliš skoro rozezvonil brankovou konstrukci, Körber míček dokázal odpálkovat rukou.
48:54
Kreysa odhodil Neklana za mantinel.
47:25
Meliš dalekonosnou střelou těsně minul tyčku Körbera.
46:28
R. Hanák na hraně velkého brankoviště promáchl.
45:35
Během přihrávané podržme minutu ticha za zlámanou florbalku.
44:39
Körber v sedě chytá míček na natažených nohách.
42:53
Kresova tečovaná střela zamířila mimo brankovou konstrukci.
42:03
Fotbalista Havlas skončil v parakotoulu na zemi.
40:23
Meliš trefil chrániče Körbera.
40:01
Poslední buly regulérní hrací části získávají domácí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 5 - BA 6
40:00
39:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Matěj Havlas (3:4).
39:58
Pouhé dvě vteřiny před koncem třetiny a ještě stále v početní výhodě se trefuje Meliš, čímž přesilovku zúročil. Do poslední části základní hrací doby tak půjdeme za stavu 3:4 pro domácí - opět jako v předešlé části s jednogólovou ztrátou pro Tatran.
39:38
Kuba Kolísko ve výborné šanci netrefuje zařízení.
38:14
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:14
V tomto čase se k míčku dostali Black Angels, což znamená poslání R. Hanák k nám na trestnou lavičku za nedovolené vrážení. Domácí si tak mohou vyzkoušet přesilovku.
37:52
Odložené vyloučení žene Frühbauera na střídačku.
37:28
Melišův skákavý míček chytil Körber do rukou. Rozhodčí ale viděli nedovolený zákrok.
37:01
Šermovačka a nedovolený zákrok vrací míček Tatranu.
35:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Daniel Ludvík (2:4).
35:38
Black Angels neponechávají nic náhodě a berou si zpět dvoubrankové vedení. Na gól Tatranu odpověděl Boček.
35:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (2:3).
35:21
Tak přeci jen se domácí dočkali snížení stavu na 2:3 z jejich pohledu. Langer přihrával Havlasovi, který dostal míček za záda Körbera.
35:10
R. Hanák nepropálil Frühbauera.
34:37
Frühbauer udržel nervy a připisuje si důležitý zákrok.
33:38
Běžecké souboje "devětadevadesátek" na dresech vyhrál Renčín.
32:51
Kreysa žabičkou do volného prostoru, kde si míček sebrali hráči Black Angels.
32:12
Kuba Kolísko málem fotbalově zavěsil za Frühbauera.
31:14
Výhoda vrací míček Tatranu.
29:44
R. Hanák špičkou florbalky nezasáhl míček před zívající brankou.
28:55
Švéda z nebezpčené situace trefuje florbalku soupeře.
27:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Bauman (1:3).
27:17
Se zvednutou rukou rozhodčích se za "Frýbu" trefuje T. Hanák. Black Angels odskakují do dvoubrankového vedení 3:1 z jejich pohledu.
27:05
Meliš dalekonosnou střelou jen těsně minul branku Körbera.
26:00
Frühbauer na míček nedosáhl, naštěstí pro něj však střela šla jen do rohu hřiště.
25:07
V. Novotný trefil plachtu za hřištěm.
23:22
M. Boček přiťukával míček, který skončil mimo branku Frühbauera.
22:15
Langer prokličkoval bílými kužely na hřišti, ale v závěru ztroskotal na střele.
21:47
Mühlfait odztrátoval míček, když mu pomalu střídal spoluhráč ze střídačky.
20:36
Havlas přeloboval brankáře, ale ke smutku domácích i branku.
20:01
Buly na začátku druhé třetiny vybojovali Black Angels.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 2 - BA 4
20:00
19:59
Tatran se ještě dokázal dostat přes polovinu hřiště, ale na nějakou zajímavější šanci to nebylo. I přes "otevírací" gól budou muset domácí ve druhé třetině dohánět jednogólovou ztrátu.
18:48
Hosté trpělivě načítají vteřinky zápasu přihrávkami na vlastní polovině.
17:15
Míček lítal velkým brankovištěm Tatranu, jako by se nechumelilo.
16:44
Körber zacloněný Kreysou dokázal vyřešit nepříjemnou střelu z dálky.
16:18
Bauman těsně míjí Frühbauerovu branku.
15:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Filip Neklan (1:2).
15:34
Zvýšený tlak se nakonec Black Angels vyplatil, Obuškevič posílá hosty do vedení.
15:20
Hromada nedokázal zúročit přečíslení 4 na 2.
14:15
Švéda pálil o deset centimetrů mimo branku.
13:46
Val obránců Tatranu v kombinaci s brankářem zabránili gólu.
11:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček bez asistence (1:1).
11:38
Bouček bez asistenta srovnává stav utkání.
11:24
Kreysa naslepo přihrával Rodovi, který ale nebyl na tom správném místě včas.
10:15
R. Hanák oběhl branku a téměř dokázal zakončit.
09:17
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Petr Brautferger (1:0).
09:17
Brautferger nahrál Piskáčkovi, který zavěsil do prázdného rohu branky. Tím otevírá gólové konto dnešního zápasu. Domácí vedou 1:0.
07:58
Frühbauer nadvakrát na boku vyrazil střely Black Angels.
06:47
Körber poprvé v zápase při vážnějším zákroku proti míčku úspěšný.
05:06
Black Angels chtěli založit útok, ale mantinel jim nepomohl.
04:12
Tečovaný míček skončil na boční síťce Frühbauerovy branky.
02:36
Tlapák přestřeluje hřiště.
02:13
Kreysa v lítém souboji vybojoval míček pro Tatran.
01:18
Black Angels jsou nastěhovaní na polovině Tatranu a nepouští domácí k únikům.
00:16
První šanci utkání si ale vytvořil Burian. Frühbauer nemusel zasahovat.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hráči Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Filip Neklan, Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Matouš Burian, Jan Kopecký
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Adam Tlapák, Filip Langer, Petr Brautferger, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se odehraje 24. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Teka Střešovice a Black Angels. Pražské derby si vedle online přenosu můžete opět užít ve videopřenosu s živým komentářem přímo z haly.
00:00
V nekompletní tabulce ligy se Tatran nachází na třetím místě, kdy po 22 zápasech nasbíral 48 bodů. Black Angels zaujímají deváté místo se shodným počtem zápasů a 28 body. Domácím by bodový zisk pomohl upevnit třetí příčku, hostům by tříbodová výhra přinesla posun na osmé místo zaručující play-off.
00:00
Zápas nám za pár minut začne, a tak mi nezbývá nic jiného, než vám tradičně popřát příjemnou zábavu u sledování online/video přenosu.