1:2
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice 4:3
3. Eliška Chudá, 34. Adéla Polívková, 53. Vanessa Rebecca Keprtová, 56. Tereza Hanzlíková - 15. Eva Nečasová, 21. Barbora Sedláčková, 36. Klára Jahodová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hana Ranochová 16 - Lenka Remešová 50; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 18; Židenice - 3.
60:00
Ohlasy nejlepších hráček a trenérů naleznete ZDE
60:00
59:53
Suchá ještě v posledních vteřinách vystihla rozehrávku Židenic a pálí na Šrámkovou, ta vyráží rukou!
59:00
Máme tu poslední minutu třetí třetiny.
55:54
Štolbová teď zavařila obraně Židenic a dostala se po pressu do šance, její ránu však blokuje na poslední chvíli obránkyně hostí.
55:39
Timeout K1 Florbal Židenice
55:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Eliška Chudá (4:3).
55:39
Chudá krásně nachází volnou Hanzlíkovou na středu a Chodov otáčí zápas - 4:3!
52:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Vendula Štolbová (3:3).
52:45
Štolbová našla v přečíslení 2 na 1 pěknou přihrávkou volnou Keprtovou, která srovnává stav zápasu - 3:3!
52:11
Chudá předvedla ukázkový back-checking a zachránila brejk valící se na bránu Chodova.
51:00
Balková rýsuje kolmici na Suchou, ta honila míček backhandem neúspěšně.
49:57
Lechnerová v přečíslení, trefuje pouze Šrámkovou.
46:53
Domácí v plném počtu.
45:45
Suchá v oslabení uniká obraně hostí ale neproměňuje obrovskou šanci.
44:53
Vyloučen hráč Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
44:53
Přesilovka pro Židenice po faulu Havlíčkové.
44:25
Domácí obrana opět v problémech, naštěstí pro domácí na poslední chvíli blokuje střelu Lechnerová.
42:28
Dobrá pozice pro domácí, Lechnerová pálí pouze do bloku a Suchá z dorážky natrefuje míček ideálně.
41:15
Chodov vletěl do třetí třetiny jako uragán, povede se domácím hráčkám něco se zápasem udělat?
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 18; Židenice - 9.
40:00
Posloucháte podcasty? Na začátku každého týdne najdete ve všech podcastových aplikacích nový díl ze série Bari & Dejv. Odkazy naleznete ZDE
40:00
39:51
Ještě standartka pro domácí ale špatně rozehraná a míček mají Židenice.
39:00
Máme tu poslední minutu druhé části hry!
35:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Klára Jahodová, asistoval Eva Smutná (2:3).
35:13
Jahodová po nádherné přihrávce od Smutné vymetá šibenici a posílá Židenice opět do vedení - 2:3!
34:27
Pravcová v další obrovské šanci Židenic, ale Ranochová zasahuje skvělým zákrokem!
33:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Polívková, asistoval Vendula Štolbová (2:2).
33:18
Polívková dalekonosnou střelou k tyči srovnává stav - 2:2!
32:36
Ani druhá přesilovka domácích nekončení úspěšně.
30:36
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra na zemi.
30:28
Sedláčková B. se vzteká po neproměněné šanci, Chodov hoří v obraně jako papír.
29:11
Drápalová trefuje břevno branky Ranochové!
27:07
Chodov si vzal timeout a doufá že mu to pomůže ke zlepšení výkonu.
26:21
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
25:50
Hra přerušena, protože Poláková zalehla brankářku Šrámkovou.
21:25
Keprtová dobře zasáhla na střed, pak dobře vyslala do brejku Vachovcovou, ta ale následně minula branku!
20:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Urbášková (1:2).
20:30
Sedláčková po chybě domácích posílá Židenice do vedení - 1:2!
20:20
Romančáková v exkluzivní pozici - Ranochová vyráží!
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 18; Židenice - 7.
20:00
19:41
Urbášková trefuje míček ve vzduchu, Ranochová zasahuje!
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:32
Dernerová sama před Ranochovou, ale byla zády k bráně a šanci totálně prováhala.
14:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Klára Jahodová (1:1).
14:43
Po závaru před brankou domácích máme srovnáno zásluhou hostující Nečasové - 1:1!
13:22
Utkání je zatím celkem vyrovnané, šance vidíme na obou stranách.
07:47
První 2 zákroky pro Ranochovou, zatím bez větších problémů drží čisté konto.
06:48
Hosté v plném počtu.
04:48
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:48
Máme tu druhé vyloučení zápasu, tentokrát Sedláčková přehnala důraz u mantinelu a také právem putuje na trestnou.
04:35
Balková a její suprová rána od poloviny hřiště končí na břevně!
03:38
Vachovcová několikrát dorážela před brankou Židenic, míček neposlušně poskakoval po tyčce a helmě Šrámkové, brankovou čáru ovšem nepřekročil.
02:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Chudá, asistoval Karolína Suchá (1:0).
02:15
Krásná akce v oslabení, Suchá poslala výbornou kolmicí do úniku Chudou, která si s přehledem poradila forhendovým blafákem a otevírá skóre - 1:0!
00:59
Vyloučen hráč Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
00:59
První ostrý střet u mantinelu a Štolbová si hned půjde odpočinout na trestnou.
00:01
Úvodní buly pro domácí hráčky a hned se řítí do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Martina Indrová, Šárka Staňková, Lucie Romančáková, Barbora Sedláčková, Eva Urbášková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Natálie Balková, Karolína Suchá, Kristýna Lechnerová, Eliška Poláková, Eliška Chudá
00:00
Vážení diváci, vítejte při sledování online přenosu z 9.kola Extraligy žen. Utkání můžete zároveň sledovat také na platformě TV COM s komentářem Ondřeje Neumana a Lukáše Netrefy! Přeji příjemnou zábavu!