1:0
0:3
- : -

Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA 2:3
14. Veronika Kopecká, 29. Kateřina Seemannová - 47. Veronika Rybičková, 48. Pavlína Bačová, 51. Malwina Zagórska; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 13 - Veronika Tomšová 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:3;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 3, hosté - 9.
60:00
59:05
Parádnní přihrávka na dobře postavenou Želízkovou, bohužel jí míček nesedl.
58:30
Tatran v 6.
57:52
I na druhé straně se tvoří šance - Mlejnková jen těsně míjí.
57:07
Prontekerová zkouší střelu z otočky od mantinelu - míček letí těsně vedle.
55:32
Rybičková a její střela z půlky.
54:16
Hned tři hráčky Ostravy před brankou Drbalové, naštěstí Berávková zabránila finální nahrávce.
54:01
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
52:12
Hosté pozbuzení vstřelenými góly teď mnohem více tlačí na Tatran.
50:26
Timeout Tatran Střešovice
50:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Malwina Zagórska, asistoval Natálie Hurníková (2:3).
50:25
Rychlá ťukačka Ostravy, která končí Zagórské střelou na zadní tyč - Ostrava otáčí!
49:44
Menší divočina okolo branky Drbalové, naštěstí míček chytá.
49:13
Ostrava zatím bez větší šance.
47:54
Ostravě se díky přesilovce může podařit otočit průběh zápasu, podaří se domácím ubránit?
47:46
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
47:05
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Michaela Mlejnková (2:2).
47:04
Bačová dostává přihrávku a běží téměř sama na Drbalovou, Drbalová se trochu vysouvá a Bačová se trefuje pod břevno.
46:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Natálie Hurníková (2:1).
46:06
Nahrávka z pravého rohu před brankou, kde se hbitá Rybičková prosazuje.
45:52
Série přihrávek mezi domácími, k zakončení se dostává Beránková, bohužel její střela končí nad.
43:54
Kapcová běží po mantinelu a střlí - Drbalová vyráží - míček stále ve hře, Drbalová se musí mít stále na pozoru.
43:05
Košvancová střílí ze středu - míček se několikrát odráží - a končí mimo tři tyče.
41:28
Velká šance pro Ostravu, která vytěžila z nastalého zmatku. Hudáková střílí do odkryté brány, bohužel trefuje ji pouze vně.
41:09
Kotzurová střílí ze standardky - těsně míjí branku.
40:36
Standardka pro Ostravu v rohu - bohužel bez zakončení.
40:01
Buly pro hosty.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 4.
40:00
39:40
Kotzurová nahazuje míček dopředu, bohužel ani tento pokus gólem neskončil
39:02
Vavrečková v další střele, tentorkát od pravého mantinelu - Drbalová s klidem chytá.
38:10
Kopecké nahrávka na Beránkovou, která ihned střílí - míček opět končí v Tomšové.
37:10
Tatran si míček posílá okolo ostravské obrany zakončení se však nedaří.
36:39
Vyloučen hráč Michaela Mlejnková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
35:38
Bačová si proběhla hřiště a střílí - míček se odráží od Drbalové.
33:11
Hudáková teď slušně zavařila Drbalové před brankou, stav skóre ovšem zůstává beze změny.
31:40
Dlouhá přihrávka po mantinelu na Seemannovou, která mohla jít sama do zakončení - míček jí však uskočil a Tomšová jej chytá.
28:55
Málem jsme tu měli branku ze strany hostů, nicméně tato branka nebyla uznána - tak snad příště.
28:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Lucie Želízková (2:0).
28:22
Želízková nahrává na volnou Seemannovou, která s ledovým klidem posílá míček do odkryté branky.
27:54
Vyloučen hráč Karin Vavrečková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
26:32
Hra se rychle přesouvá z jedné strany na druhou.
26:08
Tomšová a další zákork po střele Beránkové.
23:22
Faltusová a její obrovská šance - střílí, ovšem Tomšová si připisuje parádní zákrok.
22:22
Tatranu se též standardka moc nevyvedla a Kapcová a Mlejnková jdou do rychlého "brejku".
20:41
Standardka pro Ostravu - nevyšla podle představa a střela končí ve Faltusové.
20:01
Buly pro Tatran.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 5, hosté - 3.
20:00
19:13
Kotzurová v nebezpečném náběhu, střílí - Drbalová připravená.
16:49
Vachudová střílí téměř z půlky, míček se odráží. Hra pod taktovkou Tatranu.
13:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (1:0).
13:09
Seemannová nahrává  na Kopeckou, která z libové otočky otvírá dnešní skóre.
11:35
Prontekerová střílí od levého mantinelu, míček jen těsně letí nad.
09:50
Bačová se vytočila na středu, střela jí už tak dobře nevyšla.
09:25
Hra se teď odehrává za brankou Drbalové.
08:57
Standardka Ostravy - míček končí v bloku.
07:30
Drbalová a její dlouhý výhoz na Seemannovou, která střílí i přes blokující hráčku. Tomšová vyráží nohou.
06:18
Ostrava na míčku, zklidňuje hru a snaží se najít cestu do útoku.
05:51
I Faltusová se snaží z velkého brankoviště prosadit, míček bohužel opět letí mimo.
04:56
Seemannová a její obrovská šance - jen těsně míjí pravou tyč.
04:27
Pisárová vybíhá z obrany a střílí, míček sice nekončí v síti, ale je pořád ve hře.
03:40
Bačová v rychlém úniku, ve střele jí na poslední chvilku zabránila Vachudová.
02:32
Zuzaníková střílí ihned po přihrávce - Drbalovou však nepřekvapila.
00:54
Ostrava na míčku a z obrany hledá cestu.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu, která se ihned ocitá pod tlakem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Denisa Kotzurová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Kateřina Seemannová, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková