1:2
0:2
0:1

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 5:6p
10. Zbyněk Stuchlík, 16. Petr Hartman, 18. Oliver Gold, 19. Patrik Chládek, 29. Milan Bína - 1. Jakub Kolstrunk, 30. Josef Juha, 35. Lukáš Ujhelyi, 56. Mikuláš Krbec, 60. Jakub Kolstrunk, 61. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Buchta 50 - Martin Beneš 12; po třetinách: 4:1, 1:2, 0:2, 0:1;
60:03
60:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Dominik Beneš (5:6).
59:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Lukáš Ujhelyi (5:5).
59:10
Vinohrady jsou pod velkým střeleckým tlakem Sparty
57:20
Sparta využila oddechový čas a jde do 6.
55:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Dominik Beneš (5:4).
54:21
Ujhelyi zkusil samostatný výbech, Buchta mu zhatil plány
52:22
Vinohrady teď měly obrovskou šanci na další branku. Beneš jim to překazil
50:42
Vinohradyjsou čím dál tím více drzejší a dostávají se častěji k míčku a ke střelbě
48:30
Sp=arta se většinu času drží na míčku a zkouší různé možnosti jak překonat domácí obranu,  zatím se jim to nedaří
46:00
Sparta dostává standarttku v předbrankovém prostoru. Beneš trefuje jen boční síťku
45:00
Sparta Vinohradům nedaruje ani centimetr hřiště. Vinohradská obrana a především brankář Buchta předvádí impozantní výkony
34:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Matěj Pruner (5:3).
33:45
Buchta pod palbou 2. sparťanského útoku
31:11
Ujhelyho čepel po souboji přeletěla halu a končí daleko ve vinohradské tribuně.
29:49
Sparta snižuje Vinohradský náskok, po nešťastném uklouznutí balónku po Buchtově noze
29:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Marek Zouzal (5:2).
28:35
Vinohrady využívají přesilovku a již mají 4 gólový náskok !!
28:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Michal Strachota (5:1).
27:25
Tentokrát domácí si vyzkouší přesilovku
27:24
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
27:00
Stuchlík zkouší samostatný výběh na Beneše. Beneš vychytává
25:51
Ač byly Vinohrady v sevření Sparty po celou dobu vyloučení Stuchlíka, tak v obraně nepolevily a ubránily oslabení
23:52
Stuchlík po vyhrocenějším souboji v rohu hřiště jde na tresnou lavici. Sparta si dnes zahraje první přesilovku
23:51
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
18:32
Další úžasná akce od Vinohrad. Domácí si do další třetiny odnášejí příjemný 3 gólový náskok
18:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Patrik Chládek, asistoval Petr Hartman (4:1).
17:28
Vinohrady vyvíjely na Spartu nátlak, který ukončil Gold svojí otočku na kterou byl Beneš už krátký
17:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Oliver Gold, asistoval Lukáš Gregor (3:1).
17:22
Garčar zkoší střelu
15:38
Paštika si na středu dobře našel Hartmana, který to poté úžasně umístil do sparťanské brány
15:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Marek Paštika (2:1).
13:27
Buchta neuvěřitelně zabránil vlastnímu gólu odraženého od spoluhráče
11:04
Juha zkouší třelu ze středu. Buchta s přehledem vychytal
09:11
Stuchlíkovi se podařilo překonat sparťanskou obranu a vyrovnává !
09:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Lukáš Gregor (1:1).
07:34
Zounal si označkoval Vinohradskou brankovou konstrukci
05:13
Hra lítá ze strany na stranu. Oba týmy vytvářejí zajímavé akce, ale žádná ne a ne se dostat přes soupeřovy obrany