3:0
0:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín 8:3
3. Patricie Suchanová, 5. Tereza Hanzlíková, 14. Kristína Belicová, 18. Marie Havlíčková, 20. Hana Chaloupková, 31. Adriana Hýsková, 31. Eliška Chudá, 33. Tereza Hanzlíková - 13. Gabriela Žůrková, 16. Kristýna Bachmaierová, 59. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Hana Ranochová 17 - Alena Vokatá 25; po třetinách: 5:2, 3:0, 0:1;
60:00
Střely Chodova: 11 a střely Jičína: 4.
60:00
Celkový počet střel je Chodov: 33 a Jičín: 20.
60:00
60:00
58:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Denisa Fischerová (8:3).
58:29
Balková leží na zemi po úrazu a chytá se za koleno.
56:58
Štolbová teď byla pod nátlakem dvou hráček z Jičína, avšak zvládla to a gól z toho není.
54:14
Zatím je to bez gólové a velice vyrovnané.
53:50
Fischerová teď vystřelila od modré čáry, ale střela byla zblokována domácíma.
51:10
Lechnerová se teď dostala do šance po nádherné kličce, avšak netrefila bránu.
49:35
Klinerová teď dala nádhernou nahrávku před bránu, avšak Chaloupková to blbě odrazila a lětelo to vedle.
48:23
Hosté teď faulovaly domácí hráčku, když chtěla zaběhnout za bránu a vklidu podržet míček.
47:06
Havlíčková se teď pokoušela o žabku před bránu, avšak to moc zvedla a gol z toho není.
45:59
Chudá vystřelila od půlky, ale bohužel trefuje tyčku.
44:50
Po špatné rozehrávce hostů se Chodov dostal k nádherné šanci, ale neproměnuje jí.
44:10
Proběhla lehká změna a na pole se dostala Klinerová.
43:15
Puchařová teď měla náhernou šanci, ale sjel jí míček z čepele.
41:53
Hosté nevyužili přesilovky, skóre zůstáva 8:2.
41:01
Dvě hráčky domácích a hostů přepadli obě přes mantinel.
40:01
Domácí vyhrály ůvodní buly.
40:00
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely Chodova: 12 a střely Jičína: 8.
40:00
39:53
Teď jsme mohli vidět nádhernou střelu od kapitnky hostů, avšak neproměnila.
36:36
Teď přišla chybná přihrávka od domácích, ale hráčka hostů nevyužila své šance.
34:34
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
34:33
Hosté ted přehodily 2 hráčky domácích přes mantinel.
33:45
Domácí si teď nedávaly chvilku pozor a hrály 10 sekund ve 3.
32:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Eliška Chudá (8:2).
31:10
Chodov má už 3 přesilovku, avšak zatím proměnil jen jednu.
31:09
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
30:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Chudá, asistoval Karolína Suchá (7:2).
30:52
Domácí teď vstřelily 2 góly v rozmezí 10 sekund.
30:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Monika Škorpová (6:2).
30:01
Hosté teď mohli využít pokažené přihravky domácích, avšak Ranochová míček chytá.
29:04
Domácí teď dokázaly vybruslit z tlaku Hostů.
29:02
Hra už nebyla dlouho pozastavena a domácí drží hosty v tlaku.
27:17
Rozehrávka z rohu na půly hostů od domácích, avšak je zblokováná.
22:56
Domácí teď šel 3 na 2 avšak Suchá střílí bez nahrávky a trefuje prostředek brány.
22:04
Hanzlíková ted předvedla nádhernou kličku na půly.
21:17
Na Chodovské půly se teď srazily hráčky hlavou z Chodova a Jičína.
20:20
Suchá teď vyslala krásnou střelu od modré čáry, ale Vokata to chytá.
19:59
Domácí odcházejí z první půle se skórem 5:2.
19:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (5:2).
19:01
Domácí teď hodně stříli, ale Vokatá se nenechává a vše vyráží.
17:36
Domáci teď provedly chybu na své půlce, avšak to stihly napravit a gól z toho není.
17:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (4:2).
17:12
Domácí teď hodně tlačí ašak neproměnují.
15:40
Hosté teď rozehrávaly od půlky, vystřelily na bránu, avšak Ranochovou to nezaskočilo a míč chytá.
15:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Nikola Kuchařová (3:2).
13:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Tereza Hanzlíková (3:1).
12:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Denisa Fischerová (2:1).
12:20
Domácí teď dostaly nádhernou šanci v oslabení, ale neproměnily jí.
11:30
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Kristýna Lechnerová.
11:00
Vyloučen hráč Kristína Belicová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
10:56
Brake od Hostů, avšak Ranochová chytá.
09:23
Hosté teď hodně tlačí, ale neproměnily 3 střely, takže stav zůstává 2:0.
07:16
Hosté se zvládly ubránit při oslabení.
07:00
Vanessa vystřelila nádhernou střelu do levého horního rohu, avšak golmanka chytá a připisuje si nádherný zákrok.
05:16
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:55
04:24
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:48
Před bránou Chodova proběhla štouchanice, ale Ranachová míč drží a Gol to není.
02:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Karolína Suchá (1:0).
01:01
Polívková vystřelila nádhernou střelu od modré čary, avšak minula.
00:01
Uvodní buly vyhrály hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Lucie Paulovičová, Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Natálie Balková, Patricie Suchanová, Kristýna Lechnerová, Eliška Chudá, Karolína Suchá